Het 4-sterren R2 Bahia Kontiki Beach is ontworpen in typisch Canarische stijl en beschikt over alle elementen voor een aangenaam verblijf. Ten eerste ligt het appartementencomplex bijna direct aan het strand van Puerto Del Carmen. Daarnaast vind je er een mooi buitenzwembad omringd door een zonneterras met ligbedjes, perfect om te relaxen onder de warme zon. Vanaf hier kijk je ook nog eens uit over het blauwe water van de zee. Dat zorgt vast en zeker voor dat echte vakantiegevoel. En zodra je je comfortabele appartement verlaat in de ochtend kan je lekker ontbijten in het restaurant of het centrum. R2 Bahia Kontiki Beach Apartments is ideaal voor een ontspannen strandvakantie op Lanzarote, dus bekijk alvast eens onze aanbiedingen!
Dit appartementencomplex is centraal gelegen in Puerto del Carmen, op ongeveer 100 meter afstand van de omvangrijke winkels en amusementsmogelijkheden van de plaats en het zandstrand. Een halte van het openbaar vervoer ligt op zo'n 50 meter afstand van het complex vandaan.
Appartementen R2 Bahia Kontiki Beach beschikt over 108 moderne appartementen die ervoor zorgen dat je jezelf meteen thuis voelt. Er is een lobby met zithoek, bar en een 24-uursreceptie te vinden, evenals gratis WiFi in de openbare ruimtes en tegen betaling doktersdienst en wasservice.
Verder worden er een buffetrestaurant en een tv-ruimte aangeboden. Buiten bevindt zich een zonneterras met ligstoelen en parasols, een zwembad met kinderbad en een snackbar voor o.a. verfrissende drankjes.
Verblijf in R2 Bahia Kontiki Beach is op basis van logies (alleen overnachting) of op aanvraag halfpension.
1-kamerappartementen: (ca. 42 m²) zijn voorzien van 1 slaapkamer, woonkamer, airconditioning, WiFi (tegen betaling), een huurkluisje, tv, bad of douche, föhn, toilet, keuken met o.a. een koelkast, magnetron, bestek en koffie- en theezetfaciliteiten en een gemeubileerd terras of balkon. Het is mogelijk om deze appartementen met zeezicht te boeken. Geschikt voor maximaal 3 personen.
2-kamerappartementen: (ca. 52 m²) zoals de 1-kamerappartementen maar dan met een extra slaapkamer. Ook te boeken met zeezicht. Geschikt voor maximaal 4 personen.
Algemeen
Ik heb al verschillende keren geboekt bij jullie. Heel duidelijke site. Veel keuzes, gemakkelijk om te gebruiken. Zeer tevreden over hoe alles verloopt.
Alles is vlot te vinden.
Het boeken van de reis ging eenvoudig en soepel. Nu is het afwachten hoe de reis zelf verloopt. We kijken er in ieder geval naar uit en hopen op een mooie vakantie!
Heel tevreden zo service. Zoveel geduld .willen beste voor hun klanten en alles is super geregeld. Ook al bel je even veel niks is hun teveel . Ze maken een mens gelukkig en zalig zo vertel je op reis met goed gevoel🤩☀️
Dit is nu de derde vakantie dat wij via prijsvrij boeken en altijd correct. Duidelijke info en zeer goede prijzen. Wij zijn fan !
De boeking is goed en zeer vlot verlopen. De reisdocumenten van prijsvrij heb ik nog niet ontvangen via mail aangezien de reis maar gepland is voor 3 november en geboekt werd door mij op 6 oktober . Wat betreft sun express die de charter doet heb ik wel een probleem. Wanneer ik de juiste referentie nummer van de touroperator ingeef op de geinstalleerde app en mijn last name in de app van sun express op mijn GSM krijg ik de melding" reservation not found"
Prijs / kwaliteit nooit iets beter gevonden. Ik zou het aan iedereen aanbevelen
Vlotte afhandeling, snelle bevestiging. Duidelijk wat er inzit.
Nergens goedkoper en een groot aanbod.
Het is voor mij de eerste keer dat ik een boeking maak bij prijsvrij, tit hier toe ging alles heel vlot zoals boeking en df app die ook heel duidelijk is. ik ga 3 maal per jaar op vakantie en als alles goed verloopt zal ik zeker nog bij prijsvrij boeken.
3.893 klantbeoordelingen