JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
H10 Costa Adeje Palace | Nergens goedkoper! | Prijsvrij

H10 Costa Adeje Palace

Canarische Eilanden - Tenerife - Costa Adeje

Foto H10 Costa Adeje Palace **** Costa Adeje
8.4
Foto H10 Costa Adeje Palace **** Costa Adeje
Foto H10 Costa Adeje Palace **** Costa Adeje
Foto H10 Costa Adeje Palace **** Costa Adeje
25+
H10 Costa Adeje Palace
  • Direct aan het strand gelegen
  • Maar liefst 3 heerlijke zwembaden
  • Kom tot rust in de wellness
  • Eet in het eigen restaurant

Algemeen

Ben je op zoek naar een modern hotel aan de kust en het strand in Costa Adeje waar genieten en ontspannen centraal staat? Het 4-sterrenhotel H10 Costa Adeje Palace is een fantastisch hotel met alles erop en eraan. Luxe en comfortabele kamers, een heerlijke keuken en meerdere zwembaden en sportactiviteiten. Relax in de infinitypool, het zoetwaterbad of het zoutwaterbad, laat je verwennen in het wellnesscentrum en laat de kinderen lekker spelen in het kinderbad of het waterpark. Geniet van de zon op het chill-out terras met uitzicht over de zee en kom helemaal tot rust tijdens je vakantie in H10 Costa Adeje!

Mooie locatie in Costa Adeje met schitterend uitzicht over de oceaan

Ligging in Costa Adeje

Hotel H10 Costa Adeje Palace ligt direct aan de boulevard. Het resort heeft toegang tot het strand van La Enramada en ligt op ongeveer 500 meter van het zandstrand Playa El Duque. Je vindt diverse winkels en uitgaansgelegenheden in de directe omgeving.

Faciliteiten H10 Costa Adeje Palace

H10 Costa Adeje bestaat uit 467 kamers verdeeld over 6 verdiepingen. Je komt binnen bij de receptie en je kan gebruik maken van de gratis WiFi. Er zijn meerdere restaurants waar je geniet van een heerlijke maaltijd. Zo is er een buffetrestaurant, een à-la-carterestaurant en een Oosters restaurant. Al die vakantie kilo's er meteen af sporten? Dat kan in de fitnessruimte of met de verschillende sportactiviteiten.

Het buitengedeelte van het resort is voorzien van ruime tuinen met wuivende palmbomen en meerdere zwembaden. Er zijn 2 zoetwaterzwembaden, 1 ecologisch zoutwaterbad, 2 infinitypools, een kinderbad met waterpark en 2 buiten jacuzzi's. Dat is nog eens genieten! En om het compleet te maken bestel je natuurlijk een lekker verkoelend drankje in een van de 3 bars die je op drinkt op een ligbedje op het zonneterras. Kun je niet genoeg krijgen van die ultieme ontspanning? Dan is het wellnesscentrum met een binnenbad, beautysalon, sauna en kapsalon dubbel genieten.

De kinderen vermaken zich in de miniclub van H10 Costa Adeje Palace waar allerlei activiteiten worden gedaan zoals knutselen, bordspellen en andere activiteiten. Daarnaast is er een speelruimte en een klein waterpark met glijbanen. De miniclub is voor kinderen van 4 tot 12 jaar.

Verzorging

Je verblijft in hotel H10 Costa Adeje Palace op basis van logies & ontbijt, halfpension of all inclusive. Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.

All-inclusive:

  • De maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.
  • Thema-avonden en showcooking
  • Alcoholvrije en lokale alcoholische drankjes
  • Snacks en koffie/thee in de middag
  • Het dragen van een polsbandje is verplicht 
  • Bij diner wordt gevraagd om geschikte kleding

Kinderen

Voor de kinderen is er genoeg te beleven in het resort. Er is een kidsclub, een speeltuin, een speciaal kinderbuffet, een kinderzwembad, een minidisco en een waterpark aan de boulevard met waterglijbanen.

Wellness

Zoek de ontspanning op in het Despacio spacenter (tegen betaling) met een zwembad en bubbelbad (beide overdekt met glazen koepel), sauna, stoombad, massages, lichaams- en gezichtsbehandelingen.

Sport en entertainment

Tijdens je verblijf kun je meedoen aan het afwisselende entertainmentprogramma met leuke sport- en spelactiviteiten en shows en livemuziek in de avond. Verder is er een fitnessruimte, een sportveld, tafeltennis en kun je gebruik maken van de golfbaan en watersporten in de buurt.

Kamers H10 Costa Adeje Palace

Tweepersoonskamer: (ca. 29 m²) voorzien van airconditioning, telefoon, satelliet-tv, huurkluis, minibar, badkamer, toilet, haardroger en een balkon of terras. Geschikt voor maximaal drie volwassenen. De kamer kan ook geboekt worden voor alleengebruik (eenpersoonskamer), met zijdelings zeezicht of als Superieur kamer met uitzicht op het zwembad.

Privilege tweepersoonskamer met zeezicht: (ca. 29 m²) ingericht met airconditioning, telefoon, satelliet-tv, kluis, koffiezetapparaat, minibar, kussenmenu, krant in de Privilege-zone, badhanddoeken, welkomstgeschenk. Persoonlijk inchecken, exclusieve privilege-lounge, chill-outruimte bij het zwembad met Balinese bedden met zeezicht en ontbijt en diner in het à-la-carterestaurant "La Tosca" of in het oosterse restaurant "Sakura Teppanyaki" (reserveren, onder voorbehoud van beschikbaarheid en zonder drankjes), kortingen in het wellnesscentrum. Verder is er een badkamer, toilet, haardroger, badjas, slippers en een balkon of terras met zeezicht (DZP). Geschikt voor maximaal drie volwassenen.

Familiekamer: (ca. 34 m²) komt met airconditioning, telefoon, satelliet-tv, huurkluis, minibar, een badkamer, toilet, haardroger en een balkon of terras (FA). Geschikt voor maximaal twee volwassenen en twee kinderen of drie volwassenen.

Junior Suite: (ca. 40 m²) voorzien van een zithoek (slaapbank), airconditioning, telefoon, satelliet-tv, huurkluis, minibar, een badkamer, toilet, haardroger en een balkon of terras (JS). Geschikt voor maximaal twee volwassenen en twee kinderen of drie volwassenen. 

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 467 kamers, 6 verdiepingen
  • Receptie
  • Gratis WiFi
  • 2 zoetwaterzwemaden
  • 1 zoutwaterbad
  • 2 Infinity pools
  • Zonneterras
  • 3 restaurants
  • 4 bars

Voor de kinderen

  • Miniclub
  • Kinderzwembad
  • Waterpark met glijbanen
  • Kinderbuffet
  • Speeltuin

Wellness

  • Binnenbad
  • 2 bubbelbaden (buiten)
  • Sauna
  • Turks bad
  • Haar- en beautysalon
  • Massages
  • Schoonheidsbehandelingen

Sport en entertainment

  • Fitnessruimte
  • Entertainmentprogramma
  • Sportveld
  • Watergymnastiek
  • Tafeltennis
  • Cocktail workshops
  • Shows en livemuziek
  • Thema-avonden
  • Golf (nabij)
  • Watersporten

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.4
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 9
  • Hygiëne 8.2
  • Kindvriendelijkheid 8.2
  • Faciliteiten 8.6
  • Kamer 8.3
  • Animatie 7.3
  • Personeel 8.8
  • Eten & Drinken 8.2
  • Kwaliteit Bedden 7.7
  • Prijs/Kwaliteit 8
  • Tenerife 23 mei 2025
    10

    Het was een prachtige vakantie aan de Costa Adeje. Een fijn hotel met gastvrije vriendelijke mensen. Met een heerlijk ontbijt en diner buffet. Een dikke 9. Excursies werden in het hotel super geregeld. Vooral de tocht naar de vulkaan El Teide was prachtig. Echt een aanrader.

    Lees meer
  • 14 mei 2025
    10

    Was geweldig vakantie, Super leuk en erg genoten

  • Tenerife is altijd mooi 09 mei 2025
    8.0

    Kinderzwembad heel goed, verwarmd, toezicht, leuke glijbaantjes. Kamers erg netjes, sowieso alles schoon en opgeruimd. Buffet ochtend en middag stelde niet veel voor, maar kwaliteit eten was niet slecht.

    Lees meer
  • Vakantie Adeje Tenerife 05 mei 2025
    10

    Het was weer geweldig! Hotel super, alles netjes. Dichtbij het strand.

  • 05 april 2025
    10

    Mooi hotel. Meewerkende receptie. Matig avondprogramma na 21.30u. Tussen 20.30 - 21.30 mooi piano of zangconcert. Goede en gevarieerde menu. Veel trappen en eigenlijk niet aan te raden voor mensen die moeilijk ter been zijn.

    Lees meer
  • Teleurstellend 16 maart 2025
    2.0

    Ontbijt goed , eten niet ok ….. , hygiëne over gans het hotel alles behalve . Personeel ook niet vriendelijk zoals in andere hotels .

  • Geweldig 04 maart 2025
    10

    Fantastisch hotel . Zeer luxe . We hadden privilege kamers. Eten zeer gevarieerd. Op een enkeling na aardig en behulpzaam personeel. Een klein minpuntje; de zwembaden hadden zout water.

    Lees meer
  • Rustige en ruime omgeving 18 december 2024
    8.0

    Hotel, tuin en ligging aan boulevard geven een gevoel van rust

  • Gewoon een goed hotel 25 november 2024
    8.0

    Goed 4 st. hotel in Adeje Tenerife. Ligt een beetje aan het einde van een rij hotels, dus je loopt iets verder naar de toeristische winkels en restaurants. Het is er wel druk, wat je vooral merkt in het restaurant en aan het zwembad. Comfort is ok, wij hadden de pech van een slechte matras op het bed, je voelde de veren. Na melding kregen we een extra topper op de matras, maar daar maakte het algehele slaapcomfort niet beter. Dat was wel minder. Voor de rest prina verblijf gehad, eten was gevarieerd en smaakvol. Wellness niet gebruikt, is behoorlijk prijzig.

    Lees meer
  • Kakkerlakken. 30 oktober 2024
    2.0

    Beste lezer. Toen we 18 okt op de hotelkamer kwamen stonk het behoorlijk naar parfum en hebben we 2 kakkerlakken gevonden die nog leefde maar niet erg actief waren. Op zich is dit geen probleem maar mijn vrouw ging vrij snel hoesten en zich ziek voelen. Toen zijn we zondag naar het ziekenhuis gegaan en zijn er longfoto`s gemaakt. De conclusie was een bronchitis. Met wat medicatie zijn we terug gegaan naar het hotel. Echter op woensdag was mijn vrouw zo ziek dat ze is opgenomen. Ze is zaterdag weer uit het ziekenhuis gekomen. Wat mijn opviel is dat ik overdag nergens last van had maar morgen`’s als ik in het hotel geslapen had behoorlijk hoesten. Ik heb in het hotel gevraagd wat men gebruikt om de kakkerlakken te verdelgen ik kreeg alleen het antwoord wat wettelijk is toegestaan. Nu zult u denken het zal wel een virus of bacterie infectie zijn maar die hebben ze in het ziekenhuis niet kunnen vinden. Mijn vrouw is van een actieve vrouw van 64 veranderd in een wrak die weer langzaam haar conditie moet opbouwen. Dus nee voor ons is dit hotel geen aanrader. Groet Bas Seegers

    Lees meer
  • Mooie plek, fijne zwembaden. 28 september 2024
    8.0

    De kamers zijn wat gedateerd. Personeel vriendelijk en het eten uitstekend. In een goed deel van Costa Adeje. Niet te druk, maar wel restaurantjes en mooie stranden.

    Lees meer
  • Hotel is toe aan groot onderhoud 11 september 2024
    4.0

    Positieve punten van dit hotel zijn: mooi centrale hal met receptie, diversiteit aan eten in het buffetrestaurant, voldoende avondanimatie voor jong en oud, fijne zwembaden met zonneterrassen. Minpunten van dit hotel zijn: het hotel is aan het verpauperen, achterstallig onderhoud in gangen, achterstallig onderhoud in hotelkamer, achterstallig onderhoud in poolbar.

    Lees meer
  • Heerlijke tijd op een mooie plek 28 augustus 2024
    10

    Ik en mijn dochter hebben hier een heerlijke tijd gehad, 9 dagen in augustus. Onze kamer 525 zat helemaal in een hoek en we hadden een prachtig uitzicht. De liften zijn van glas en kan je dus al genieten van het uitzicht als je omhoog gaat. Mooie schone kamers, heerlijke douche, gezellig balkon. Ik vond ondanks dat de bedden iets wat hard zijn ze prima slapen. Alles werd keurig aangevuld als het op of gebruikt was. Er is een klein koelkastje aanwezig waar je wat drinken in kwijt kan. De entree is zo mooi! Grote ruimte met een ontspannend muziekje, personeel super vriendelijk. De tuin is erg mooi en de zwembaden heerlijk. Vanuit de infinity pool kijk je op de zee die met momenten ruig was en je zen naar de golven kon kijken en luisteren. Af en toe rode vlag aan zee bij het hotel, maar een stukje lopen over boulevard is er een prachtig strand met golfbrekers dus iets minder ruig. Ontbijt zeer uitgebreid voor een ieder wat wils. Warme en koude gerechten Zo ook bij het diner. Je kan binnen en buiten zitten. Geen ongedierte gezien. Er hangen vliegengordijn is wat vervelend met in en uitlopen met je bord maar er is dan ook geen vlieg binnen te bekennen. Je zit wat afgelegen van het drukke, bruisende leven, maar ergens ook wel lekker rusitg. Wil je de drukte opzoeken kan je een heerlijke stevige wandeling maken over de boulevard. Wij pakten een taxi heen en liepen savonds heerlijk terug als het afgekoeld was. Erg mooi en gezellige wandeling, waar je tot laat nog ergens kan neerploffen voor een hapje en drankje. Al met al alleen maar lof. Er is vlakbij het hotel een supermarktje,waar ip alles te krijgen is. Een dikke 10

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.8
  • 10 June 2025
    Kleine problemen goed opgelost door Ri…

    Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .

  • 09 June 2025
    Geweldig

    Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader

  • 06 June 2025
    Boeking naar Antalya

    Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!

  • 06 June 2025
    Makkelijk

    Makkelijk, overzichtelijk

  • 05 June 2025
    Zeer gebruiksvriendelijk

    Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.

  • 05 June 2025
    Wij hadden verkeerde kamers geboekt en…

    Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!

  • 05 June 2025
    Altijd verloopt alles perfect

    Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen

  • 04 June 2025
    Hotel bolgona was zeer goede service

    Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden

  • 03 June 2025
    Heel goede ervaring

    Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !

  • 02 June 2025
    Wszystko było jak w opisie

    Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.

TrustPilot

2.916 klantbeoordelingen

H10 Costa Adeje Palace
8.4
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 675, -
Checken