Op zoek naar een ontspannen vakantie op Tenerife? Dan is het 3-sterrenhotel Parados Canadas del Teide in La Orotava een fantastische aanrader. Dit hotel is namelijk gelegen aan de voet van de berg Teide en je wordt omringd door een prachtige natuurrijke omgeving. Het nationale park Canadas del Teide ligt namelijk voor de deur. Ook in het hotel is het goed toeven dankzij comfortabele kamers, een heerlijk binnenbad met een terras en ligstoelen en een gezellige kamer met een open haard. En als je nog een beetje extra wilt ontspannen dan kan je terecht in de sauna van hotel Parador Canadas del Teide. Heerlijk toch! Ga je mee vakantie vieren in de bergen?
Parador Canadas del Teide is gelegen aan de voet van de Teide, midden in het Nationaal Park Cañadas del Teide. Ideaal voor wandelingen!
Dit prettige hotel is gevestigd in een herenhuis met in totaal 37 comfortabele kamers. Tijdens je vakantie kan je gebruik maken van o.a. een receptie, ruimte met een open haard, de gezellige bar en het restaurant waar je lekkere lokale maaltijden worden verzorgd. Verder is er fijn binnenbad omringd met ligstoelen en parasols en is het hotel voorzien van een sauna voor de ultieme ontspanning. Het binnenbad is voorzien van ramen zodat je mooi naar buiten kunt kijken.
Verblijf is mogelijk op basis van logies & ontbijt of halfpension. Je ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm en het diner als à la carte. Een populair gerecht is conejo al salmorejo (konijn in knoflook, peper en paprika marinade).
Tweepersoonskamer: (ca. 20 m²) is uitgerust met airconditioning, een tv, telefoon, minibar (tegen betaling), badkamer, toilet, föhn en een huurkluis (DM). Naar keuze kan je een superior kamer met uitzicht op de Teide boeken (DSP). Geschikt voor maximaal drie volwassenen maar de kamer is ook te boeken voor alleengebruik (EZM)
Algemeen
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen