Het Botanica en The Oriental Spa Garden hotel is een 5-sterren hotel in Tenerife. Gelegen in Puerto De La Cruz geniet je met dit hotel van een luxe vakantie. Je kan er genieten van de Canarische en nationale kunst en de 25.000 m2 tuinen vol met natuur! Botanica en The Oriental Spa Garden heeft verschillende restaurants waar gerechten uit internationale keukens geserveerd worden. Ontspan bij een van de zwembaden of maak je hoofd leeg tijdens een potje tennis of golf. Beleef een onvergetelijke Vakantie op de Canarische Eilanden met alle comfort in dit luxe hotel.
Botanico en The Oriental Spa Garden ligt in Puerto de la Cruz, een grote badplaats in Tenerife. Het centrum, waar het hotel een gratis shuttle voor aanbiedt, en strand liggen op ongeveer 1,5 km afstand. In de directe nabijheid van het hotel liggen talloze winkels, restaurants, bars en pubs.
Bij aankomst in het Botanica en The Oriental Spa Graden wordt je ontvangen in de lobby. Hier is 24-uursreceptie en een bagageopslag.
Het hotel heeft meerdere restaurants en bars waar je kan genieten van de heerlijke internationale gerechten en drankjes. Zo begin je de dag op een aangename manier met een buffetontbijt in de Food Market en heb je ruime keuze uit verschillende à-la-carte-restaurants voor het diner.
Aan het ontspannen bij het zwembad? Dan kan je voor een snack of lunch terecht bij Palmera Real.
Botanica en The Oriental Spa Garden is omgeven door 25.000 m2 tuin. In de Botanische tuinen zijn perfecte plekjes om maximaal te ontspannen.
Er zijn twee buitenzwembaden en een binnenzwembad. Kinderen kunnen zich vermaken in het kinderzwembad terwijl jij ontspant op het zonneterras.
Je verblijft hier op basis van logies en ontbijt, halfpension of volpension.
In het wellnessgedeelte kom je tot rust met een spa, een sauna, een stoombad, een hamam, een schoonheidssalon, verschillende behandelingen en een zonnebank. Sommige van deze wellnessfaciliteiten zijn tegen betaling.
Verschillende binnen en buiten sportmogelijkheden worden aangeboden door het hotel. Zo kan je tegen betaling tennissen, golfen en paardrijden. Ook biedt het hotel tegen betaling een fitnessstudio, tafeltennis, biljart, yoga, gymnastiek en aerobics
Omdat alles was perfect
Telkens alles tot in de puntjes verzorgt
Prima reisbureau alles zeer goed georganiseerd
Het boeken ging gemakkelijk en er werd aan alles gedacht. Geen onverwachte kosten achteraf.
Eerste maal met prijsvrij geboekt. De te nemen stappen op de website waren klaar en eenvoudig. Alles verliep vlot. De toegezonden info was helder.
Betrouwbaar. Goede site. Makkelijk om te boeken. Goede prijs. Vorige reis was top geregeld.
Nous avons fait une réservation de dernière minute.6 jours avant le départ.La confirmation et tous les papiers ont ete livré très rapidement. Nous sommes dans Ali Baba resort a Hurghada.C’est notre 2ème voyage dans cet hôtel.Tout est parfait.
Steeds correcte dienstverlening. Scherpste prjzen
Na heel lang zoeken op verschillende websites heb ik uiteindelijk besloten om via Prijsvrij te reserveren omdat de prijzen, service, keuzes, enz. gewoon de beste zijn. Ik raad iedereen aan om tijd te besparen en meteen te boeken via Prijsvrij. Geen kopzorgen, hotel en vliegtickets samen op 1 plek tegen de voordeligste prijs. Zeker een aanrader!
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
3.221 klantbeoordelingen