Op een centrale locatie in Puerto De La Cruz ligt het 3-sterrenhotel Melia Sol Puerto de la Cruz. Puerto de la Cruz is een gezellige stad in het noorden van Tenerife. Op slechts enkele minuten lopen van Lagos Martiánez en LORO Parque vind je Sol Puerto de la Cruz. Dineer in het restaurant of drink een sangria bij de hotelbar. Het heerlijke zwembad is perfect voor zonaanbidders en de fijne kamers zijn voorzien van alle gemakken, die je verblijf op Tenerife zeer aangenaam zullen maken!
Centraal gelegen op zo'n 175 meter van Playa Jardin. De afstand naar de luchthaven Los Rodeos is ongeveer 28,6 km, tot de luchthaven Reina Sofia 84,9 km en tot het centrum 500 meter. Het nationale park Parque Nacional del Teide ligt op circa 43.2 km, het amusementspark Loro Parque op 1.3 km, het aquapark 70.7 km en de golfbaan Golf La Rosaleda 5.3 km.
Het hotel telt in totaal 183 kamers en beschikt verder over een lobby, 24-uursreceptie, een internethoek (tegen betaling), en gratis WiFi in het hele gebouw. Verder biedt het hotel een buffetrestaurant, een snackbar, lounge en een wasserette. Het buitengedeelte is voorzien van een mooie tuin met palmbomen, een zonneterras met ligbedden, parasols en stoelkussens (badhanddoeken tegen borg) en een fijn zwembad.
Verblijf is op basis van logies en ontbijt of halfpension. De maaltijden worden geserveerd in buffetvorm.
Tegen betaling kun je tijdens je vakantie diverse watersporten beoefenen zoals surfen, duiken en snorkelen. Daarnaast kun je er biljarten en gratis gebruik maken van de tafeltennistafel.
Tweepersoonskamer: (ca. 26 m²) voorzien van een badkamer, toilet, satelliet-tv, telefoon, föhn, airco, een balkon en tegen betaling een kluisje (DZ). Ook voor alleengebruik (D1).
Overige te boeken opties: zeezicht (DZM) ook voor gebruik door één persoon (D1M). Geschikt voor maximaal twee volwassenen en een kind of drie volwassenen.
Algemeen
Superblij, goed aanbod, prijs is voordeliger dan andere reis maatschappij. Goede service
Goede opvolging en vlotte bevestiging.
Uitstekende website
Steeds scherpe prijzen. Alle documenten netjes op tijd ontvangen. Meer moet dat niet zijn.
Ik had voor de eerste keer een vakantie geboekt via prijsvrij, alles is heel erg vlot gelopen. Enkel had ik moeten opletten bij de vliegtickets dat het opgaan was met 10 kg handbagage maar dat het bij de terugvlucht niet inbegrepen was. Dit was een klein addertje waardoor de prijs tot 66 euro meer ging kosten. Ik had er op moeten letten, voor de rest is alles heel vlot verlopen en zal ik zeker terug bij jullie website boeken.
Все сделали очень быстро и качественно
Elke stap die je doorheen het boekingsproces moet nemen is duidelijk en ik kan me niet voorstellen dat je op deze werkwijze een fout kan maken met je boeking. Je wordt daarna duidelijk geïnformeerd via mails.
Heel gemakkelijk te boeken
Wij deden een boeking voor de grote vakantie. Alles was direct in orde. Zeer mooie prijs voor een kwalitatief zeer goed hotel. Boeken verloopt zeer vlot. De informatie die je nadien krijgt vb voor het boeken van Seats in het vliegtuig krijg je onmiddellijk! Samengevat: snel, makkelijk, goedkoop en zeer klantvriendelijk! Sofie en Sven
Goede prijs kwaliteit verhouding
3.322 klantbeoordelingen