-
Geen toelichting bij de review gegeven
Lees meer
-
SLECHT hotel 23 oktober 2024
2.0 Gedemotiveerd personeel.
Buiten het ontbijt , suchi en pizza was het eten in de self -service ABSOLUUT niet ge vreten !
De drankjes ho zo ONGEZELLIG in plastieken bekers.
Ik wou dat ik de cocktails kon beschrijven als veredelde limonade, maar zelfs dat voldoet niet.
Het heeft ons véél extra geld gekost om LEKKER te gaan eten in andere restaurants (KILL THE COOK)
De eerste 2 dagen werd de kamer niet gepoetst, na een fooi te hebben gegeven was alles ok(25 gulden)
Absoluut NIET wat wij verlangden van zogenaamd het beste hotel 2023 en 2024( recentie zoover).
EEN SCHANDE !!!
PS: spijtig voor de enkele mensen die wel hun uiterste best deden en vooral de mevrouw(en) die de excursies regelden.
Lees meer
-
Niet meeer voor herhaling vatbaar 25 augustus 2024
6.0 Onze eerste keer in juni 2023 was top. Dit jaar in aug 2024 viel het erg tegen. Het duurde 4 dagen voordat de airco in de slaapkamer werd gemaakt, na elke dag een nieuwe melding te hebben gemaakt. Tussen 18.00-19.0u is er bijna geen waterdruk onder de douche. Vermoedelijk doordat iedereen aan het douchen was. De waterstraal was zo minimaal, dat je je je haren niet kon wassen. Bedden slapen zeer goed! De appartementen zijn schoon, wel erg gehorig. De voordeur klapt hard dicht bij vertrek, waardoor je wakker wordt en buren waren al om 6u aan het schreeuwen en speelde al buiten op balkon. (meermaals aangesproken om 6u in de ochtend) Het ontbijt was prima maar avond eten was matig. We zijn bijna alle dagen uiteten geweest buiten het park. Dit was de eerste keer ook het geval. Maar ze doen hun best. Sushi was lopend buffet met keuze uit slechts 5 sushi-rollen. Verwacht hier niet te veel van, maar het restaurant ziet er mooi uit en personeel was daar ook erg vriendelijk en attent. De ijsdrankjes/smoothies waren vaak niet beschikbaar, omdat de drank nog niet bevroren was. Er zijn veel zwembaden op het park voor de kids. Veel animatie voor de kids en ook het avond programma met live muziek is goed verzorgd. Zwembaden zijn schoon, strandbedjes in goede staat. Petje af voor al het vriendelijke personeel dat in de bloedhitte aan het werk zijn!
Lees meer
-
Fantastisch 31 juli 2024
10 Wat een fantastisch hotel, in bungalow stijl.
Mooie kamers, wel wat klein. De familiekamers zijn groot(. 2 slaapkamers).
De schoonmaak liet te wensen over: deden ze de kamer maar niet de badkamer. Na veel geklaag werd het weer beide gedaan. Maar vergaten ze weer schone handdoeken. Terras werd niet schoongemaakt. Senseo op de kamer was top. Aanvullen van pads moet betaald worden.
Eten en drinken: in een woord top. Ruime keus en lekker. Nadeel het buffet werd niet altijd even goed aangevuld. En tijd is tijd.
Personeel: zeer vriendelijk.
Zwembaden:
5 met vele glijbanen. Kinderbaden met glijbanen.
Animatie:
Live music. Er komen op het resort veel dagjesmensen!!
Een auto is een aanrader , het resort lig wat afgelegen.
Lees meer
-
Gezin met 4e gewoon TOP 23 juli 2024
10 Het was een top vakantie. Rustige omgeving, schone ruime kamer(M32), schoon zwembad, lekker eten, vriendelijk personeel, gezellige bezigheden, goeie service, fitnessruimte verzorgd.
Lees meer
-
Tot in de punten verzorgd 25 juni 2024
10 Alles top schoon en verzorgd Eten was heerlijk ,lekkere verkoelde drankjes bij het zwembad
Lees meer
-
Prachtige locatie buiten de bewoonde wereld 09 juni 2024
8.0 Het resort is van alle gemakken voorzien . Het eten is goed en de drankjes zijn de hele dag verkrijgbaar . Een koelkastje en kluisje op de kamer is fijn . De bedden slapen heerlijk . Overal staan fijne bedjes langs diverse zwembaden . Bij diverse bars kun je s middags terecht voor een snack . Als je iets anders wil eten dan het buffet kun je altijd nog verse pizza bestellen. Wel even een auto bijboeken als je naar de mooie stranden wil en niet tijdsafhankelijk. Maar kunt ook met de bus gebrevht worden vanaf het resort ..
Lees meer
-
Schoon, mooi, goede service en erg vriendelijke mensen Het is erg mooi opgebouwd , kindvriendelijk lekker eten in de restaurants en goed drinken verkrijgbaar
Lees meer
-
Super accommodatie!
Lees meer
-
Gezellig resort 23 mei 2023
8.0 Erg genoten!! +centrale ligging +alle eten is lekker! (overigens wel weinig keuze)
+leuke entertainment +++kindvriendelijk +nette schone kamers
+vriendelijk personeel +resort word goed bijgehouden waardoor alles netjes en schoon is
+bij het vroegtijdig uitchecken is er een ruimte waar je je bagage achter slot en grendel op kan bergen. Je kunt nog de gehele dag gebruik maken van alle faciliteiten wat erg fijn is als is savonds pas vliegt. Ook is er een aparte ruimte beschikbaar waar je kunt douchen en omkleden.
+goede airconditioning -bepaald eten/drinken wat op het menu staat is vaak op
-lang wachten op drinken bij de bar Algemeen : in het weekend is het erg druk met locals die het resort komen bezoeken Tip: bij het warme eten een kids menu toevoegen. (Denk aan standaard patatjes,kipnuggets,frikandelletjes) Wij hebben meerdere mensen gesproken waarvan de kinderen weinig/niks aten omdat ze het niet kende/lusten. Dit geeft als ouders zijnde helaas veel stress op je "relaxte' vakantie.
Lees meer
-
Top resort 05 maart 2023
8.0 Voor de 3 de keer hier geweest!
Nu met onze hele familie!
Kamers en resort super netjes het eten was de eerste dagen wat minder, ik heb daar een gesprek over gehad met de manager is veel beter geworden en keurig opgelost!
Een aanrader
Lees meer
-
Een goed accommodatie voor het geld wat je ervoor betaald 29 augustus 2022
8.0 Last minute kunuku aqua resort geboekt.
Alles netjes voor elkaar, kamers worden netjes schoongemaakt en de bedden op gemaakt.
Zwembaden met glijbanen genoeg voor de jeugd.
Eten smaakt allemaal prima, buffet word wat saai gepresenteerd maar de smaak is goed!
De bbq die je kunt boeken was lekker,en zo ook de A la carte maar ook daar voor geld de aankleding waar je zit te eten is wat simpel.
Wil je wel iets zien van Curaçao dan zou ik zeker een auto erbij boeken.
Lees meer
-
Leuk park met vriendelijk personeel. 13 april 2022
9.0 Fijne 2 weken hier gehad.
Eten is meer dan prima, kamer ook niets mis mee.
De badkamer is slecht geventileerd en door de hoge lucht vochtigheid gevoelig voor schimmel.
WIFi op het hele park meer dan voldoende.
Qua ligging is een auto hier zeer gewenst anders ben je afhankelijk van de bus die je ook naar de verschillende locaties kan brengen.
Kluisje en senseo op de kamer aanwezig, koffie op = kopen bij receptie (redelijke prijzen) dit geldt ook voor badschuim en shampoo.
De BBQ en a la carte eten zijn aanraders.
De koelkast houdt koel meer niet.
Lees meer