SUNRISE Mamlouk Palace Resort

Egypte - Rode Zee - Hurghada

Foto SUNRISE Mamlouk Palace Resort ***** Hurghada
9.5
Foto SUNRISE Mamlouk Palace Resort ***** Hurghada
Foto SUNRISE Mamlouk Palace Resort ***** Hurghada
Foto SUNRISE Mamlouk Palace Resort ***** Hurghada
25+
SUNRISE Mamlouk Palace Resort
  • Plons in het gigantische zwembad
  • Direct aan het fijne zandstrand
  • Miniclub en disco voor de kids
  • Geniet onbezorgd van All-Inclusive

Sunrise Mamlouk Palace is een luxe 5-sterrenhotel direct aan het privé-zandstrand van Hurghada. Het hotel beschikt over 2 grote zwembaden en een fijn zonneterras waar je urenlang kunt ontspannen. Daarnaast mag je gebruik maken van alle faciliteiten van het naastgelegen hotel SUNRISE Select Garden Beach & Spa met splinternieuw aquapark én spectaculaire glijbanen. Dit gezinsvriendelijke resort maakt indruk met zijn oosterse, luxueuze uitstraling en biedt een breed aanbod aan sportieve activiteiten. Maak gebruik van de gecertificeerde duikschool en verken de unieke onderwaterwereld van Egypte. Kortom, genoeg te beleven!

Zorgeloos genieten van de uitgebreide All Inclusive van SUNRISE Mamlouk Palace Resort

Ligging in Hurghada

SUNRISE Mamlouk Palace is gelegen direct aan het eigen zandstrand. Het leuke centrum van Hurghada ligt op zo'n 19 km (20 minuten rijden) en 15 km (kwartiertje rijden) naar de luchthaven van Hurghada.

Faciliteiten SUNRISE Mamlouk Palace

Het ruime hotel is voorzien van een hoofdgebouw en verschillende bijgebouwen. In totaal zijn er 530 kamers. Verder is er een receptie, lobbybar, WiFi in het hele hotel, winkels, dokters- en wasservice (€), hoofdrestaurant en 3 à-la-carterestaurants met Mexicaanse, Aziatische en Italiaanse keuken. Ook heb je de keuze uit diverse bars, eeen waterpijp-terras en is er een disco. Alle faciliteiten van het naburige hotel SUNRISE Garden Beach Resort Select kunnen worden gebruikt.

Buiten vind je 2 zoetwaterzwembaden en een zonneterras met comfortabele strandstoelen, kussens, parasols, 1 badhanddoek per persoon/dag en een zwembad-/strandbar. Er is een ruim spa- en wellnesscenter, moderne fitnessruimte en diverse sport- en spelactiviteiten en voorzieningen voor jong en oud. De kinderen hebben zelfs de mogelijkheid om naar de miniclub te gaan of te spelen in de speeltuin!

Verzorging

Verblijf bij SUNRISE Mamlouk Palace is op basis van heerlijk all inclusive:

  • Alle maaltijden in buffetvorm
  • Uitslapersontbijt tot 12.00 uur
  • Snacks van 12.00 tot 17.00 uur
  • Koffie/thee en gebak van 15.00 tot 17.00 uur
  • Middernachtsnack van 01.00 tot 07.00
  • Non-alcoholische en nationale alcoholische dranken van 10.00 tot 24.00 uur (alcohol vanaf 18 jaar)
  • Dagelijkse bijvulling van de minibar met water, 1 keer per week met frisdranken

In de restaurants wordt om gepaste kleding gevraagd.

Kinderen

Voor de kinderen is er een leuke miniclub aanwezig (3 tot 12 jaar), een speeltuin (ca. 80 m2), speelkamer, kinderdisco, kinderbad, babysitservice (€), kinderbuffet/menu en een kinderbed op de kamer. 

Wellness

Het beautycentrum van SUNRISE Mamlouk Palace en de spa (ca. 1.300 m2, vanaf 16 jaar) zijn voorzien van een heerlijk bubbelbad, saunaruimte met o.a. een Finse sauna, er is een stoombad, hamam, handdoeken en massages; klassieke massage, Thaise massage en voetreflexmassage en cosmetische behandelingen: manicure, pedicure, gezichtsbehandeling en peeling. (€). Dat wordt ultiem ontspannen! 

Sport & entertainment

Het hotel beschikt over een fitness-ruimte (ca. 270 m²) met stepper, crosstrainer, roeimachines, gewichts- / krachttraining, loopband, ergometer. Daarnaast zijn er ook diverse sportfaciliteiten en activiteiten zoals beachvolleybal, voetbal, boogschieten, jeu de boules, tafeltennis en darts.

Doe mee aan lessen aerobics, aquafitness, yoga, fitness, pilates, aquagymnastiek, stretching en dansen. Er zijn 2 tennisbanen (verlichte baan tegen betaling), dagelijkse daganimatie, avondentertainment en sportanimatie.

Op het strand en in de zee kun je fantastische (water)sporten (€) beoefenen zoals strandsporten, een persoonlijke trainer boeken, varen met een bananenboot, zeilen, windsurfen, en duiken. Verder kun je ook tenniscursussen regelen en paardrijden. Meer vermaak vind je in het hotel met een kookles (€) en een wijnproeverij (€) voor de échte Bourgondiërs. Daarnaast heb je toegang tot het fantastische waterpark van hotel Sunrise Garden Beach Resort met spectaculaire waterglijbanen waaronder een racer-glijbaan, een trechter-glijbaan én een halfpipe-glijbaan!

Kamers SUNRISE Mamlouk Palace

Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, een minibar, een tv, koffie- en theefaciliteiten, WiFi en een kluis. Er is een badkamer met douche, toilet, toiletartikelen en haardroger, en een balkon of terras met zitje.

Tweepersoonskamer: deze kamer heeft een oppervlakte van 41 m² en kijkt uit op de tuin. De kamer heeft een kingsize bed of 2 eenpersoonsbedden en een zithoek. Naar keuze met zwembad- of zeezicht. Voor 1 tot 3 personen.

Familiekamer: de familiekamer is gelijk aan de 2-persoonskamer, maar beschikt over een extra stapelbed. Geschikt voor maximaal 3 volwassenen en 1 kind.

Junior Suite: deze suite heeft een oppervlakte van circa 50 m² en beschikt over een woongedeelte en een aparte slaapkamer met kingsize bed. Er zijn badjassen en slippers tot je beschikking. De suite kijkt uit over het zwembad. Voor maximaal 2 volwassen en 2 kinderen.

Familiesuite: deze suite heeft een oppervlakte van ongeveer 52 m² en beschikt over een woongedeelte met kingsize bed en een aparte slaapkamer met 2 eenpersoonssofabedden. Er zijn badjassen en slippers tot je beschikking. Naar keuze met zwembadzicht of tuinzicht. Voor maximaal 3 volwassenen en 1 kind.

Suite Executive: deze suite heeft een oppervlakte van 66 m² en beschikt over een woongedeelte (met ruimte voor 2 extra bedden) en een aparte slaapkamer met een kingsize bed. In de badkamer heeft een douche en bad en er zijn badjassen en slippers tot je beschikking. De Suite Executive kijkt uit over zee. Voor maximaal 3 volwassenen en 1 kind.

Op aanvraag zijn er babybedjes en strijkfaciliteiten beschikbaar.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 5-sterrenresort
  • 530 kamers
  • Receptie
  • WiFi
  • Restaurants
  • Bars
  • 2 zwembaden
  • Zonneterras
  • Shisha-terras

Voor de kinderen

  • Kidsclub (3-12 jaar)
  • Kidsdisco
  • Kinderbad
  • Speeltuin
  • Speelkamer
  • Babysitter
  • Kinderbuffet
  • Kinderbed

Wellness

  • Sauna
  • Bubbelbad
  • Hamam
  • Massages
  • Schoonheidsbehandelingen

Sport en entertainment

  • Tafeltennis
  • Beachvolley
  • Voetbal
  • Aerobics
  • Boogschieten
  • Verlichte tennisbanen 
  • Duiken 

Ook benieuwd geworden naar het fantastische SUNRISE Mamlouk Palace? Boek snel dit gezellige hotel en vlieg met ons mee naar het zonnige Hurghada!

Lees meer

Locatie & omgeving

Kaart
Bekijk locatie op kaart

Reviews

9.5
Fantastisch 500+ beoordelingen
  • Ligging 9.1
  • Hygiëne 9.3
  • Kindvriendelijkheid 9.1
  • Faciliteiten 9.4
  • Kamer 8.8
  • Animatie 8.2
  • Personeel 9.6
  • Eten & Drinken 9.2
  • Kwaliteit Bedden 9.1
  • Prijs/Kwaliteit 9.2
  • Mooi hotel 02 augustus 2026
    8.0

    Heel gezellig

  • Fantastisch resort! 29 juli 2026
    10

    Voor de derde keer terug naar dit resort geweest en het was wederom fantastisch. Het eten, de kamer, het personeel, het strand.. kortom we hebben weer genoten!

    Lees meer
  • Hotel is fantastisch 25 juli 2026
    10

    Hier voor de 2e keer op rij geweest en wederom fantastisch.. het eten in de all la carte restaurants was heerlijk.. de mensen zijn vriendelijk het is schoon echt weer een top vakantie gehad

    Lees meer
  • Dernières vacances en Egypte 23 juli 2026
    6.0

    Avis constructif et juste L'attende de pourboires est pesante le long du séjour.

    Lees meer
  • Mamlouk 20 juli 2026
    8.0

    7 dagen hier verbleven met mijn zusje samen. We hebben fijne vakantie gehad en goed tot rust gekomen. We hadden een kamer met zeezicht geboekt, helaas staan de gebouwen schuin en moet je goed op je tenen staan om de zee goed te kunnen zien. Kamer met zeezicht is helemaal achteraan het resort, het buffet is helemaal vooraan. Dit is zeker wel 7/8 min lopen. Met de temperaturen van 38 graden kan dit echt pittig zijn. Het is geen goed resort voor mensen die slecht ter been zijn. Het eten erg lekker, maar dagelijks veel hetzelfde.. Alchohol is slecht, we hebben gevraagd hoeveel % erin zit en volgens hun is het maar 0.5% ivm Arabisch land Personeel erg vriendelijk, maar té vriendelijk als ze weten dat je alleen met 2 dames bent We hebben ons vaak niet veilig gevoeld Shuttle bus was een HEL! Wij kwamen ‘s avonds aan. Eenmaal visum aangevraagd en er werd ons verzocht om naar buiten te gaan naar een van de hokjes waar iemand op ons te wachten stond Meneer kwam al dringend over en vroeg of we voor 5€ een privé taxi wilde ipv shuttle bus We zeiden al gelijk dat we het niet wilde en hij bleef doordringen.. Het was duidelijk voor hem en gooit zijn map weg en wilt ons brengen naar de shuttle bus Nog geen minuut verder, en zegt jullie shuttle bus is weg we brengen jullie weg met de taxi maar hoeven niks te betalen. We hebben daar een hele discussie gehad dat ik het raar vond dat we eerst zouden moeten betalen en nu is onze bus weg? We hebben ons echt ONVEILIG gevoeld Gelukkig ging de taxi rit goed Raden wij dit park aan? Nee! Het is groot, afstanden zijn te groot Weinig douches op het strand Alchohol is erg slecht, veel zelfde eten maar wel lekker Fijn zwembad/strand, lig bedden liggen dicht op elkaar ivm windschermen Maar we hebben het fijn gehad, genoten en zijn goed tot rust gekomen

    Lees meer
  • Prachtig hotel,schoon eten was uitstekend personeel geweldig kamers super schoon 18 juli 2026
    10

    Prachtig hotel,schoon eten was uitstekend personeel geweldig kamers super schoon Zeker een aanrader

    Lees meer
  • Fantastisch resort en uitstekende service 03 juli 2026
    10

    Wij zijn een week op dit resort geweest en het was echt fantastisch. Het eten was er goed en elke avond was er bij het buffet restaurant een ruime keuze. Het resort was aardig vol maar daar merkte je vrij weinig van. Altijd genoeg ligbedjes aan het zwembad, altijd plek aan de zee, nooit moeten wachten op eten of plek bij het restaurant. Al met al was het een top vakantie op een fantastisch resort!

    Lees meer
  • Fantastisch 27 juni 2026
    10

    Prachtig hotel, vriendelijk en goede service. Wij hebben genoten van het heerlijke eten. Gezellig en veel entertaiment. We gaan er zeker nog een keer naar toe. Een aanrader 😎👍

    Lees meer
  • Super fijn hotel, gastvrij, goed eten, vriendelijk 22 juni 2026
    10

    Super fijn hotel, gastvrij, goed eten, vriendelijk. reis was goed geregeld op de transfer op de heenweg na. We moesten eerst een heel eind lopen helemaal naar achter op de parkeerplaats en zijn toen erg geschrokken over de auto waar wij in moesten stappen, deze was heel oud, vol deuken, ramen konden niet dicht, schokbrekers werkten niet. Chauffeur was wel vriendelijk maar we hebben ons heel onveilig gevoeld.

    Lees meer
  • Fantastische vakantie gehad 15 juni 2026
    10

    Wat een fijn hotel. Vriendelijk personeel, af en toe een kleine fooi is dan ook wel op zn plaats. Mooie kamer, goed bed en douche, eten is lekker, niet ziek geweest. Keuze uit meerdere restaurants op reservering maar allemaal gratis! Poolbar leuk en gezellig heerlijk strand. De snorkelrif vond ik niet zo bijzonder. Elke dag is er wel iets leuks, festival, vuurshow, dansshows, beachtparty, schuimparty, tot feest in de feesttent. Wij komen hier zeker nog eens terug.

    Lees meer
  • Service en resort uitstekend 15 juni 2026
    10

    Vriendelijk personeel, schoon,goed eten en fantastisch resort.

    Lees meer
  • 14 juni 2026
    10

    Geen toelichting bij de review gegeven

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.8
  • 20 augustus 2026
    Was gemakkelijk te boeken en goedkoper…

    Was gemakkelijk te boeken en goedkoper dan op andere plaatsen 👍👍👍

  • 18 augustus 2026
    Alles gaat vlot en correct

    Alles gaat vlot en correct

  • 18 augustus 2026
    Ik raad het je aan!

    Het is wel aangeraden om deze website te gebruiken tiptop!

  • 18 augustus 2026
    Nog nooit zo eenvoudig mijn reis geboekt

    Heel fijne site om je reis mee te boeken. Alles staat steeds duidelijk vermeld waardoor er geen misverstanden ontstaan.

  • 17 augustus 2026
    Alles top en vlot verlopen

    Alles top en vlot verlopen, handige app ook.

  • 17 augustus 2026
    Tot nu toe verliep alles heel vlot

    Tot nu toe verliep alles heel vlot. Het boekingsproces was heel gemakkelijk en snel. De bevestiging volgde meteen.

  • 17 augustus 2026
    Duidelijk website

    Duidelijk website, goede prijs, lang op voorhand boekbaar

  • 14 augustus 2026
    Scherpe prijzen

    Prijsvrij is overzichtelijk, scherpe prijzen, de moeite om deze site te bekijken. Al meerdere keren met prijsvrij geboekt altijd in orde👍

  • 14 augustus 2026
    Duidelijke opeenvolging van keuzemenu's…

    Duidelijke opeenvolging van keuzemenu's en vlotte betalingsmogelijkheid

  • 14 augustus 2026
    Alles was zeer duidelijk

    Alles was zeer duidelijk. Het neemt je al mee op reis voor we er nog maar aan begonnen waren.

TrustPilot

3.738 klantbeoordelingen

SUNRISE Mamlouk Palace Resort
9.5
Fantastisch 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 534, -
Checken