JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Lemon and Soul Makadi Garden | Prijsvrij

Lemon and Soul Makadi Garden

Egypte - Rode Zee - Makadi Bay

Foto Lemon and Soul Makadi Garden *** Makadi Bay
8.7
Foto Lemon and Soul Makadi Garden *** Makadi Bay
Foto Lemon and Soul Makadi Garden *** Makadi Bay
Foto Lemon and Soul Makadi Garden *** Makadi Bay
25
Lemon and Soul Makadi Garden
  • Gratis shuttle naar het strand
  • Fijne kamers en familiekamers
  • Combineer sport & ontspanning
  • Zorgeloos genieten: all inclusive

Op zoek naar een zonnige vakantie waar je meteen in een vrolijke flow komt? 3-sterrenhotel Lemon and Soul Makadi Garden in Makadi Bay is jouw frisse uitvalsbasis aan de Rode Zee. Denk aan een relaxte sfeer en alles wat je nodig hebt voor zorgeloos vakantiegevoel. Overdag pak je een ligbedje bij het zwembad en geniet je van de zon. Tussendoor haal je iets lekkers in één van de restaurants en 's avonds is het tijd voor gezelligheid. Klaar voor een dosis zon en good vibes? Ontdek Lemon and Soul Makadi Garden bij Prijsvrij!

Heerlijk zonnen aan het zwembad of aan het privéstrand!

Ligging in Makadi Bay

Lemon and Soul Makadi Garden ligt in Makadi Bay aan de Rode Zee, in een rustige omgeving waar je vooral komt om te ontspannen. Het strand ligt op circa 1600 meter afstand. Hier is zelfs een deel privéstrand, dat makkelijk bereikbaar is met een shuttleservice (€). De internationale luchthaven van Hurghada ligt op circa 30 kilometer afstand, ideaal voor een snelle start van je vakantie. Zin in een uitstapje? Het centrum van Hurghada ligt op ongeveer 33 kilometer afstand.

Faciliteiten Lemon and Soul Makadi Garden

In dit hotel hangt een lekkere, luchtige vakantiesfeer. Je wordt ontvangen bij de 24-uursreceptie en je kunt ontspannen op het terras of in de tuin. Er is een bagageruimte en een geldautomaat voor extra gemak. Voor eten en drinken zit je goed met 4 buffetrestaurants en een bar, keuze genoeg! Buiten vind je een fijn zwembad met groot zonneterras om lekker af te koelen. Ligbedden en badhanddoeken zijn beschikbaar (€), net als WiFi in de openbare ruimte (€).

Verzorging

Je verblijft bij Lemon and Soul Makadi Garden op basis van logies en ontbijt. Iedere ochtend staat er een buffet voor je klaar, zodat je relaxed aan je dag begint. Daarna bepaal jij het tempo: chillen bij het zwembad, richting het strand of lekker op pad in de omgeving. Lekker makkelijk!

Kinderen

Ook voor gezinnen is dit hotel een fijne keuze. Er zijn kinderbedden beschikbaar en er wordt rekening gehouden met de kleintjes met kindermaaltijden. Zo kunnen jullie samen onbezorgd genieten

Wellness

Even helemaal uitchecken? Dat kan in de wellness. Ontspan in de sauna of de jacuzzi binnen, of trakteer jezelf op een massage (€). Zin in extra verwennerij? Dan kun je ook terecht in de schoonheidssalon (€). Perfect voor een relaxmomentje tussendoor.

Sport en entertainment

Als je toe bent aan een sportieve break, leef je je uit in de fitnessruimte. Of kies voor aerobics, biljart, darts, squash en tafeltennis (€). Zin in iets bijzonders? Ga paardrijden of kies voor watersporten zoals duiken of windsurfen (€, licentie verplicht). ’s Avonds zorgt livemuziek voor een gezellige vakantiesfeer.

Kamers Lemon and Soul Makadi Garden

Alle kamers zijn rookvrij en voorzien van airconditioning, een balkon, een eigen badkamer met een bad en een douche, handdoeken en een föhn. Je hebt de beschikking over een flatscreen-tv met satellietzenders, een minibar, een kluisje, een bank, een bureau, een elektrische waterkoker, telefoon, wekservice, verwarming, tegel- of marmeren vloer, beddengoed en een (kleding)kast.

Standaard Kamer met Uitzicht op de Tuin (23 m²): Deze kamer kijkt uit op de tuin en heeft een balkon om buiten te zitten. De badkamer is uitgerust met een bad, douche en bidet.

Superior Tweepersoonskamer (23 m²): Deze kamer beschikt over een balkon met uitzicht op het zwembad. Binnen vind je een zitgedeelte en een eigen badkamer met bad, douche en bidet.

Deluxe Tweepersoonskamer (41 m²): Deze ruime kamer heeft een balkon met uitzicht op de tuin en het zwembad. De badkamer is voorzien van een bad, douche en bidet.

Deluxe Kamer met Uitzicht op het Zwembad (41 m²): Deze kamer biedt uitzicht op het zwembad vanaf het privébalkon. Binnen is er extra ruimte en een badkamer met bad, douche en bidet.

Suite (46 m²): De grootste kamer van het hotel met een aparte woonruimte en meerdere bedden. De suite beschikt over een balkon en een eigen badkamer met bad, douche en bidet.

Populaire faciliteiten

Algemeen:
  • 281 kamers
  • 24-uursreceptie 
  • Tuin
  • Zonneterras
  • Bagageruimte
  • Geldautomaat
  • 4 buffetrestaurants
  • Bar
  • Buitenzwembad
  • Zonneterras
  • WiFi in openbare ruimte (€)
  • Roomservice (€)
  • Wasservice (€)
  • Stomerij- en strijkservice (€)
  • Parkeergelegenheid (€)
  • Bakkerij (€)
  • Busservice naar strand (€)
  • Luchthavenshuttle (€)
  • Kluisje bij receptie (€)
  • Telefoon (€)
Sport en entertainment:
  • Fitnessruimte
  • Aerobics (€)
  • Biljart (€)
  • Darts (€)
  • Squash (€)
  • Tafeltennis (€)
  • Paardrijden (€)
  • Duiken (€, licentie verplicht)
  • Windsurfen (€ , licentie verplicht)
  • Livemuziek

Wellness:
  • Jacuzzi binnen (€)
  • Sauna (€)
  • Massage (€)
  • Schoonheidssalon (€)
Voor de kinderen:
  • Kindermaaltijden
  • Kinderbedden

Wil jij die citrusfrisse vibes in Makadi Bay zelf ervaren? Boek Lemon and Soul Makadi Garden en vlieg mee naar Egypte voor zon, ontspanning en een vrolijke vakantie aan de Rode Zee!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.7
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 7.1
  • Kindvriendelijkheid 7
  • Hygiëne 8.3
  • Faciliteiten 7.7
  • Animatie 6
  • Kamer 7.8
  • Personeel 8.8
  • Eten & Drinken 7.3
  • Kwaliteit Bedden 8.6
  • Prijs/Kwaliteit 8.7
  • Uitstekende prijs kwaliteit verhouding 18 maart 2026
    8.0

    Hotel is ontzettend gastvrij Mooi zwembad en tuin Ligt afgelegen Meer variatie eten wenselijk

    Lees meer
  • Gastvrijheid ten top! 05 februari 2026
    10

    De behulpzaamheid en vriendelijkheid van het personeel is top. Ben je slecht ter been dan worden deuren voor je open gemaakt, wordt je bord naar je plaats gebracht. Je voelt je echt in de watten gelegd. Het resort is mooi aangelegd. De sfeer is gezellig. Er is elke avond een ander buffet met een uitgebreid saladebuffet en warme gerechten en desserts. Er is van alles te doen, maar je kunt ook lekker relaxen aan het zwembad of aan het strand. Het vervoer naar het strand is goed georganiseerd. De kamers zijn schoon. Boek vooral de prive excursies op het resort, ze zijn geweldig. Aanrader zijn de snorkelexcursies en zeker ook de jeepsafari.

    Lees meer
  • vakantie makadi garden 02 februari 2026
    8.0

    waren heerlijke dagen, transfer was onduidelijk hebben 2 uur rond gelopen op vliegveld en hebben alle aanwezige kantoortjes en organisaties gehad. Dit kan wel wat duidelijker aangegeven worden door D reizen.

    Lees meer
  • Veel beter dan verwacht! 24 januari 2026
    10

    Eten heel lekker, veel variatie. Enorm aardig personeel! Groot privestrand met beachbar, pizza en pasta inbegrepen. Alles excellent schoon, kamer wel redelijk gedateerd en aan vervanging toe. Veel verkopende personeel, soms irritant als je gewoon even wil liggen aan het zwembad. Bier komt uit blikjes en wordt soms lauw geserveerd. Er is verder alleen wifi in de lobby en verder helemaal niets te beleven in de buurt.

    Lees meer
  • Perfect 19 januari 2026
    10

    Alles is prima in verhouding qua prijs kwaliteit bedden perfect kamer goed zwembad verwarmd genoeg plaats eten zoals heel Egypte uitgebreid maar houden de smaak neutraal zodat iedereen het kan eten en staan genoeg kruiden bij strandje heerlijk

    Lees meer
  • Geen aanrader 04 januari 2026
    2.0

    Een kleinschalig resort met vriendelijk personeel. Housekeeping goed, soms wel heel fanatiek en vroeg in de ochtend. Het eten is helaas bijzonder eentonig, mocht je liefhebber zijn van stoofvlees dan is dit wel the place to be. Maar niet bepaald smaakvol. Erg teleurstellend. De appartementen zijn erg aan onderhoud toe maar echt storend was het niet. Bedden met een hard matras, op zich prima. Van mijn derde bezoek aan Egypte was dit veruit mijn slechtste ervaring.

    Lees meer
  • 2e keer in dit hotel 26 december 2025
    8.0

    Kleinschalig resort, alles op een rustige manier aangepakt

  • Top Vakantie! 09 december 2025
    10

    Wat een heerlijke vakantie hebben we hier gehad. Kleinschalig resort. Prima kamers en bedden. Behulpzaam personeel en goed gegeten. Echt genoten.

    Lees meer
  • Redelijk goed Hotel 04 december 2025
    8.0

    Het Hotel heeft op aantal plekken wel renovatie nodig en wat er gerenoveerd is is met de Franse slag gedaan. Eten was voldoende maar keus was vrij beperkt. Je moet wel alles lusten om niet iedere dag rijst te hoeven eten. Personeel is zeer vriendelijk. Lobby is sober met in de drukke periodes te weinig zitplekken. Wel de hele dag vliegenplaag rond zwembad, wat vrij vervelend is en in de avond muggen. In de omgeving zelf is niets te doen buiten paar kleine winkeltjes bij resort die hoge prijzen rekenen. Erg vervelend is dat mensen om 7 uur in de ochtend al hun handdoeken op de bedden gooien bij zwembad, dus kom je wat later is er geen plek meer te vinden ondanks dat het eind november is. Shuttle Service naar strand is top. Animatie doet wel wat voor de mensen maar is niet echt veel. De shows in de avond waren kort en veel hetzelfde, wat je kon zien na paar dagen aan het aantal mensen wat er naar toe ging. Al met al prijs/kwaliteit redelijk goed maar zeker niet meer dan 3 sterren waard. Na 20 jaar al Hotels bezocht te hebben in Egypte is dit toch wel 1 van de mindere Hotels geweest. Heb voor hetzelfde geld en minder toch wel behoorlijk betere Hotels gehad. Zou hier niet snel voor tweede keer naar toe gaan.

    Lees meer
  • Even genieten van de zon en strand 02 december 2025
    8.0

    Prijs kwaliteit is goed, Hotel ligt afgelegen,personeel zeer vriendelijk Eten weinig variatie maar wat er is smaakt goed en is ook warm De kamers en douche zijn klein maar de bedden zijn goed Voor een 3 sterren hotel gewoon goed

    Lees meer
  • Niet schoon 14 oktober 2025
    6.0

    De mensen waren wel aardig, het hotel is echt aan vernieuwing toe. Het was ook echt niet schoon. Eten was wel lekker.

  • Eerste keer verbleven 14 oktober 2025
    8.0

    De prijs/kwaliteit verhouding is prima in dit resort. Het personeel is vriendelijk, de kamers zijn precies zoals op de foto's, het eten is prima (misschien niet de smaak van iedereen), de bbq die bijna iedere avond bij het restaurant staat heeft lekker eten, de rooftop bar is erg gezellig om te zitten, de shuttle naar het andere resort voor de avond show is daarintegen vaak een drama (lopen is sneller).

    Lees meer
  • Fijne vakantie gehad 01 oktober 2025
    8.0

    Hey hotel, personeel en eten waren goed.

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
9
  • 10 april 2026
    Smooth

    Niets speciaal, maar omdat dit een last minute was met vertrek binnen 2 dagen is alles toch vlot verlopen via mail en zowel inchecken van vliegtuig, hotel en transfer zijn allemaal goed verlopen zoals het moet.

  • 09 april 2026
    Top verlopen mooie prijs op een Tui…

    Top verlopen mooie prijs op een Tui vliegtuig alles mooi geregeld betaling tickets en ter plaatse contacten Zeer betrouwbaar alternatief voor dure agentschappen

  • 09 april 2026
    Super geregeld enige met ruimbagage in…

    Super geregeld enige met ruimbagage in hun prijs zodat je een eerlijke eindprijs krijgt.

  • 09 april 2026
    Très facile comme site internet et…

    Très facile comme site internet et franchement je peux trouver toute style de vacance , merci prijsvrij

  • 08 april 2026
    Gemakkelijk te boeken simpel alles…

    Gemakkelijk te boeken simpel alles goed uitgelegd vlugge respons Hebben al verschillende keren geboekt met prijsvrij Zeer tevreden bedankt

  • 08 april 2026
    TOP!

    De website is heel overzichtelijk en de keuze van bestemmingen is ruim . Alle relevante informatie is ook vermeld tijdens het boekingsproces. De prijs is duidelijk goedkoper dan bij de concurrentie. Dit was mijn aller eerste boeking via prijsvrij.be maar ik weet nu al dat het absoluut niet de laatste was. Aanrader !!!

  • 08 april 2026
    heel tevreden

    heel tevreden, al meerdere keren geboekt via prijsvrij. Alles is heel duidelijk, overzichtelijk en klopt met de werkelijkheid. Je kan handig informatie opzoeken en terugvinden. De app is super handig. Je krijgt een overzicht in je account van je voorbije reizen die je reeds geboekt hebt. TOP! wij kiezen voor prijsvrij!

  • 06 april 2026
    Last minuut geboekt

    Last minuut geboekt, een dag later de login code ontvangen, twee dagen later reisbescheiden ontvangen, 5 dagen later vertrokken.

  • 06 april 2026
    Booking process was very easy and had…

    Booking process was very easy and had unlimited options.

  • 05 april 2026
    Duidelijk en overzichtelijk!

    Duidelijk, overzichtelijk en goede vergelijking tussen alle mogelijke vertrekopties

TrustPilot

3.386 klantbeoordelingen

Lemon and Soul Makadi Garden
8.7
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 425, -
Checken