Ontspannen bij het meer
Activiteiten voor het hele gezin
Fietsend de natuur ontdekken
Wandelend de Vogezen verkennen
Zelf kokkerellen
Of de lokale keuken proeven
Lac de Moselotte ligt aan een klein meer met een zandstrandje. Met het ondiepe water, grote speeltuin en veel ruimte om de chalets is het voor families de plek om door de Vogezen te trekken. Want dichtbij vindt u een mooi vlak fietspad en goed bewegwijzerde wandelroutes die u langs schitterende plekjes brengt.
afstand vanaf Utrecht: ca. 605 km
centrum Gérardmer op ca. 25 km
centrum Saulxures-sur-Moselotte op ca. 2 km
in een groene omgeving en direct aan een meer
gratis wifi in openbare ruimte
receptie
inchecken: 15:00 tot 00:00, uitchecken: voor 10:00
privé parkeerplaats buiten
Tegen betaling
wifi op de kamer
wasserette
restaurant
snackbar
volleybal
Tegen betaling
fietsverhuur
kanoën
waterfiets
overdag en 's avonds animatie
discotheek
het animatieteam spreekt Engels en Frans
babybedje
speeltuin
animatie (van 08-07 t/m 25-08)
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 40
voltage: 230 volt
3-kamer chalet, 1-6 pers
Algemeen
ca. 35 m², wifi (tegen betaling) en tv
Keuken
kitchenette met oven, magnetron, elektrische kookplaat (2 platen) en koffiezetapparaat
Badkamer
badkamer met douche
apart toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonssofabed
Buiten
terras met zitje
Overig
eindschoonmaak inclusief en borg: € 250,00, met creditcard voldoen, retour bij vertrek
4-kamer stacaravan, 1-8 pers
Algemeen
ca. 38 m², wifi (tegen betaling) en tv
Keuken
kitchenette met oven, magnetron, elektrische kookplaat (2 platen), broodrooster en koffiezetapparaat
Badkamer
2 badkamers met douche
apart toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonssofabed
slaapkamer met 1 stapelbed
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
Buiten
terras met zitje
Overig
eindschoonmaak inclusief en borg: € 250,00, met creditcard voldoen, retour bij vertrek
3-kamer chalet, Mezzanine, 1-8 pers
Algemeen
ca. 60 m², wifi (tegen betaling) en tv
Keuken
kitchenette met oven, magnetron, elektrische kookplaat (4 platen), vaatwasser en koffiezetapparaat
Badkamer
badkamer met douche en toilet
badkamer met douche
apart toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 1 tweepersoonsbed
tussenkamer met 1 stapelbed
mezzanine met 1 tweepersoonsbed
woon-/slaapkamer met 1 tweepersoonssofabed
Buiten
terras met zitje
Overig
eindschoonmaak inclusief en borg: € 250,00, met creditcard voldoen, retour bij vertrek
boeking verliep heel vlot. Heel duidelijk weergegeven wat te doen en eenvoudig op te volgen. Zonder veel boe of ba. TOP
zoals altijd een snelle afhandeling
het was voor de zoveelste keer een super ervaring.zoals overal kan er iets misgaan bij boeking en dit werd meteen rechtgezet door prijsvrij en zelfs mooie extra voordelen gekregen ook bij vluchtdelay ondergebracht geweest in zeer mooi hotel,echt top en vertrouwen meer dan waard!! wij boekten al vaak met deze dienst.
ik denk dat ik in 3 a 4 jaar tijd 7 of 8 keer een reis heb geboekt bij prijsvrij, waarschijnlijk omdat het zo goed meevalt om te een reis te boeken bij jullie, en alles netjes is geregeld.
Ik ben niet de beste in het boeken van vakanties. Daarbij heeft Prijsvrij mij enorm goed geholpen. Het is supermakkelijk om zowel vlucht als verblijf als transfer in 1 keer te boeken. Hierbij wordt dan ook rekening gehouden met jouw wensen als klant. Super tevreden over zowel de regeling voor boeking als de duidelijkheid die de website biedt. De mails die je achteraf krijgt over je dossiernummer en boekingsnummer zijn superduidelijk terug te vinden. Geen punten van verbetering!
Snelle, vlotte boeking/betaling en ontvangen reisdocumenten!
Heel content van prijsvrij, al meerdere keren bij geboekt. Echt een aanrader!
Ik raad Prijsvrij zeker aan! Mijn vlucht was geannuleerd en ze hebben heel snel een hotel en een nieuwe vlucht voor ons geregeld. Vriendelijk en professioneel personeel! Alles goed en vlot verlopen! Dankjewel Piet
Goeie vakantie gehad, helemaal niet waar over slechte reviews die ik gelezen had. Kamers zijn netjes en proper. Restaurant is uitgebreid en proper. Zwembad is groot met veel glijbanen. Shuttle bus gaat op tijd naar het strand en je wordt daar terug opgepikt.
Alles wees zich goed uit.
2.957 klantbeoordelingen