In dorpsstijl gebouwd op een rustige ligging bevindt zich het 4-sterren hotel Porto Galini in Nikiana. Het verblijf is geschikt voor gezinnen met kinderen en er is aan alles gedacht. Het heeft een fijne sfeer door de verschillende gebouwen en de wandelpaden die ertussen door lopen. Verder is er een grote tuin met 2 zwembaden en zonneterras. Voor de kinderen is er een miniclub, animatie en kinderzwembad. Voor ultieme ontspanning kan je een bezoek brengen aan de wellnesscentrum met onder andere een binnenzwembad, sauna en stoombad. Ben jij op zoek naar een kindvriendelijke accommodatie in Lefkas? Dan ben je bij het Porto Galini hotel aan het juiste adres.
Hotel Porto Galini is wat hoger gelegen en op loopafstand van het strand. Het centrum ligt op ongeveer 4 km afstand en Lefkada op 12 km afstand. In de buurt van het hotel zijn verschillende restaurantjes en winkels te vinden.
Aan de oostkust van het eiland Lefkas vind je hotel Porto Galini Seaside Resort & Spa omgeven door een weelderige tuin van 40.000 m² met veel olijfbomen. Het hotel is gebouwd in dorpsstijl en bestaat uit diverse laagbouw gebouwtjes met daar tussen wandelpaden. In totaal zijn er 136 kamers, een receptie, lobby, WiFi, mini supermarkt en parkeergelegenheid. Je kunt hier heerlijk relaxen bij één van de twee buitenbaden of op het zandstrand voor de deur. De kinderen verlies je snel uit het oog, want die gaan vast snel richting de miniclub en ontmoeten nieuwe vriendjes of zwemmen in een van de twee kinderbaden.
Wil je nog meer ontspannen, boek dan een heerlijke massage in de spa van het hotel, zo kom je helemaal tot rust en krijg je snel dat echte vakantie gevoel. Verder heeft de spa een sauna, whirlpool, stoombad en binnenzwembad. Voor de actievelingen is er een fitnessruimte aanwezig, 3 tennisbanen, beachvolleybal, biljart en yoga paviljoen. Op het strand zijn tevens ook diverse watersportmogelijkheden (tegen betaling)
Het verblijf is te boeken op basis van logies en ontbijt of halfpension. Er is een buffetrestaurant, genaamd Asterias en een à-la-carte restaurant, genaamd Nautilus. Voor een heerlijke lunch kun je terecht bij de Bistro al fresco en voor een lekker drankje bij de poolbar en lobbybar.
Classic kamer
In eilandstijl ingericht Ca. 25 m² airconditioning, telefoon, Wifi, Satelliet-tv, DVD speler, kluisje, minibar, koffie-/theezetfaciliteiten, badkamer met bad of douche, slippers, haardroger, balkon of terras met zitje.
Superior kamer
Comfortabel ingericht Ca. 30 m² airconditioning, telefoon, Wifi, Satelliet-tv, DVD speler, kluisje, minibar, koffie-/theezetfaciliteiten, badkamer met bad of douche, slippers, haardroger, balkon of terras met zitje.
Suite
Comfortabel ingericht Ca. 45 m² Woon-/slaapkamer met 2 sofabedden, een aparte 2-persoonsslaapkamer airconditioning, telefoon, Wifi, Satelliet-tv, DVD speler, kluisje, minibar, koffie-/theezetfaciliteiten, badkamer met bad of douche, slippers, haardroger, balkon of terras met zitje maximaal 4 personen.
Prijsvrij is altijd in orde. Beschrijving op website klopt met de beschrijving. Alles is geregeld.
Duidelijke foto’s, reviews en beschrijving van ons gekozen hotel.
Alles is vlot verlopen. Dit is mijn 2de boeking bij Prijsvrij. Eerst reis was naar Mallorca. Als mijn volgende reis , naar Fuerteventura, even goed meevalt wordt ik zeker vaste klant.
Reeds 5tal jaar op rij onze reis via prijsvrij geboekt en steeds zonder probleem. 1x wat onduidelijkheid voor een terugvlucht maar werd goed opgelost....
Klantvriendelijke website en je kan nog tegen een betaalbare prijs op reis.
Ik wou een zorgeloze vakantie en dat is exact wat ik gekregen heb. Ik kan echt niks negatief bedenken dus bedankt voor die mooie ervaring
Heel blij met deze website .. Al vaker leuke vakanties geboekt aan een voordelige prijs
Ik heb al meerdere keren een reis geboekt via Prijsvrij en elke keer verliep alles zonder problemen. Het boeken gaat altijd snel en eenvoudig, en de service is professioneel en behulpzaam in elke fase. Ik heb nooit onaangename verrassingen gehad — alle informatie was duidelijk en kwam volledig overeen met de aanbieding. Dit reisbureau is echt betrouwbaar en ik kan het met een gerust hart aan iedereen aanbevelen die een vakantie zonder stress wil boeken.
Op zoek naar een gepaste reis... ga naar Prijsvrij; alle reizen van A tot Z zelf regelen en aan de beste prijzen.
Alles was goed geregeld, we kregen de reisdocumenten goed toegestuurd en alles was helder en aanwezig. Ook de transfer van de luchthaven naar het hotel werd duidelijk beschreven, en was erg budgetvriendelijk. Prijsvrij had ook de beste voorwaarden voor exact hetzelfde aanbod, en we hebben niks gemist aan service. Wij waren dus zeer tevreden over de kwaliteit en de prijs! Enkel de transfer terug was niet helder voor ons en hebben we daardoor gemist.
3.336 klantbeoordelingen