Een vakantie voor het hele gezin beleef je bij Mitsis Rodos Maris Resort and Spa! Ben je op zoek naar een hotel met een leuk animatieteam, goede service en een gevarieerde keuken? Dan is het Mitsis Rodos Maris Resort and Spa in Kiotari zeer geschikt. Het vriendelijke personeel staat altijd met een glimlach voor je klaar. Ook aan kinderen is er gedacht. Zo is er een kinderbad met glijbanen en een speeltuin. Het enthousiaste animatieteam zorgt voor leuke activiteiten voor jong en oud!
Op zeer korte loopafstand ligt het kilometerslange, brede en fijne kiezel-/zandstrand van Kiotari. Rustzoekers kunnen lange wandelingen maken langs het prachtige strand. Het witte dorpje Lindos met de Akropolis op 14 km afstand en is zeker de moeite waard om een dagje te bezoeken. Je vindt een bushalte vlak voor het hotel waardoor je je makkelijk kunt verplaatsen. De luchthaven van Rhodos ligt op iets meer dan één uur rijden.
In de prachtige tuin liggen 2 zwembaden met zeewater. Daarnaast is er een apart kinderbad. Relax op de zonneterrassen met ligstoelen, parasols en badhanddoeken bij het zwembad en het strand. Haal snacks en drankjes bij de poolbar, beachbar, en de pizzeria. In de lobby vind je een receptie, zitgelegenheden en gratis WiFi.
Op culinair gebied zijn er veel mogelijkheden. Er is een buffetrestaurant, 4 à-la-carte-restaurants (Grieks, Mexicaans, Aziatisch, burgers), crêperie, café, ijssalon en een loungebar.
Je kunt in dit hotel verblijven op basis van all-inclusive. Er is een ontbijtbuffet, lunch en diner als koud/warm buffet. Bovendien zijn er regelmatig thema-avonden en is er showcooking. Je kunt brunchen in het à-la-carte-restaurant tot 12.00 uur. Naar keuze kun je dineren in de à-la-carte-restaurants (op reservering). Van 22.30 tot 07.00 uur zijn er middernachtsnacks in het restaurant. Snacks en ijs kun je halen van 10.00-24.00 uur. Bovendien wordt de minibar elke 2 dagen met frisdrank en water bijgevuld. Lokale alcoholvrije en geselecteerde, internationale alcoholische dranken kun je nuttigen van 9.00 tot 02.00 uur.
Speciaal voor de jonge hotelgasten is er een dagelijkse miniclub. Op vaste tijden worden leuke activiteiten georganiseerd. Er is ook een juniorclub (12-16 jaar) voor de iets oudere jeugd. Daarnaast is er een apart kinderzwembad met 2 glijbanen en een speeltuin.
In de spa van het resort vind je een overdekt zwembad, sauna, wellnessmassages, mani- pedicure en kapper. De toegang tot de wellness is tegen betaling.
Op het gebied van sport raak je geen moment uitgekeken op de resort. Zo kun je sporten met 2 harcourttennisbanen, een tafeltennistafel en een beachvolleybalveld. Of doe lekker mee met Aquarobics, waterpolo, voetbal op het strand en kanoën (op basis van beschikbaarheid). Bij het watersportcentrum kun je tegen betaling surfen zeilen en waterskiën. Ook darten en biljarten is mogelijk tegen betaling.
Ook op het gebied van entertainment zijn er volop dingen te beleven. Zo zijn er shows, musicals, sketches en kun je meezingen met karaoke. 1 x per week een leuke Griekse avond.
Het hotel heeft 432 kamers. Je kunt overnachten in een tweepersoonskamer (ca. 23 m²) met airconditioning, minibar, koffie-/theefaciliteiten, tv, wifi. kluisje en een balkon met tuinzicht of zeezicht. Daarnaast heb je een bad of douche, toilet en een haardroger. Maximaal 3 volwassenen.
Of neem je intrek in een bungalow tweepersoonskamer (23 m²) met airconditioning, minibar, koffie-/theefaciliteiten, tv, wifi, kluisje en balkon of terras met naar keuze zeezicht. Daarnaast is er een bad of douche, toilet en een haardroger. Maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen + 2 kinderen.
Dan is er ook nog een familiekamer (ca. 28 m²) met gescheiden slaapgedeeltes, airconditioning, minibar, koffie-/theefaciliteiten, tv, wifi, kluis, terras, bad/douche, toilet en een haardroger. Terras. Maximaal 4 volwassenen + 1 kind. Tot slot de Maisonettes (ca. 34 m²). Deze zijn verdeeld over 2 verdiepingen met gescheiden slaapgedeeltes op de 2e verdieping, airconditioning, minibar, koffie-/theefaciliteiten, tv, wifi, kluis, bad/douche, toilet, haardroger en een terras. Maximaal 4 volwassenen.
|
Algemeen
|
|
Kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
|
Wellness
|
De reservatie verloopt vlot en alle gegevens zijn correct weergeven. Prijsvrij is zeker aan te bevelen.
Dit is ondertussen al de derde of vierde keer dat ik een reis boek via Prijsvrij met een all-in pakket, en telkens verloopt alles heel vlot en correct. Voor mij zijn reviews en klantenscores enorm belangrijk, en op basis daarvan maak ik meestal mijn keuze. Ik heb verschillende websites vergeleken, zowel Belgische, Nederlandse als Duitse, en ik kom telkens opnieuw bij Prijsvrij uit als de voordeligste optie. Dat geeft mij ook vertrouwen in hun prijzen en service. Omdat wij ongeveer om de drie maanden reizen, heb ik ondertussen al behoorlijk wat ervaring met het boeken van hotels. Ik kies vooral voor kindvriendelijke accommodaties, en het is echt een pluspunt dat je bij Prijsvrij makkelijk kan filteren op kindvriendelijk, splash of hotels met een waterpark. Zo krijg je snel een duidelijk en relevant aanbod. Ik heb deze website dan ook al vaak aangeraden aan vrienden en familie, en zal dat zeker blijven doen.
Perfecte reis, vlucht ok, hotel top
Jaarlijks boeken we onze reis via Prijsvrij. Makkelijk te zoeken op het exact aantal dagen dat u wenst te reizen. Meerdere luchthavens beschikbaar en per data kan je mits toeslag of zelfs vermindering van de prijs veranderen van vluchturen.
Goede deal. Alles goed verlopen. Heel tevreden!
Ik ben erg tevreden over Prijsvrij. Wat mij vooral opvalt, is hoe behulpzaam ze zijn wanneer er een probleem is of wanneer je je reis wilt omboeken. Ze kijken echt samen met je naar de mogelijkheden en leggen duidelijk uit wat wel en niet kan. Dat geeft veel vertrouwen. Daarnaast handelen ze alles ook snel af. Als er iets aangepast moet worden, zorgen ze ervoor dat het zo snel mogelijk geregeld is, wat natuurlijk heel fijn is als je plannen veranderen. Het boeken zelf verloopt ook heel vlot. De website geeft een duidelijk overzicht, waardoor je makkelijk kunt vergelijken en snel je keuze kunt maken. Binnen no-time is alles geregeld. Kortom: een fijne ervaring, goede service en zeker een aanrader om via Prijsvrij te boeken.
Ik deed de prijsvergelijking en er was enorm veel verschil met de andere sites. De klantenservice is ook zeer vriendelijk! Dankuwel
Duidelijke informatie op de site, makkelijk in gebruik, goede prijzen.
Het was de beste hotel tot nu toe,organisatie was prima
Ik had gebelt voor meer info die mvr heeft mij goed geholpen zeer blij mee ineens ook geboekt eind juni vertrekt ik .
3.415 klantbeoordelingen