Ibis Edinburgh Centre South Bridge - Royal Mile is een modern 3-sterrenhotel van de Accor hotelketen, met een uitstekende locatie, nabij The Royal Mile in Edinburgh. Perfect voor een leuke stedentrip met je partner of je vrienden! Nadat je uitgebreid hebt ontbeten wandel je richting het centrum met alle indrukwekkende must-sees zoals het Edinburgh kasteel of het Holyrood Park. Sluit daarna de dag af met een lekker drankje in een van de vele pubs die Edinburgh te bieden heeft of strijk neer in de bar van het hotel met een glaasje whisky. Wat denk jij ervan? Ga je mee een weekendje weg naar dit mooie hotel in Schotland?
Ibis Edinburgh Centre South Bridge - Royal Mile is gelegen in het oude centrum van Edinburgh, op ongeveer 10 minuten lopen van Grassmarket en op 15 minuten lopen van Edinburgh Castle en Holyrood Park. Op zo'n minuutje wandelen vind je het busstation South Bridge, op 3 minuten het busstation National Museum of Scotland en op circa 5 minuten van hushalte Chambers Street. Vanaf de luchthaven kun je met het openbaar vervoer naar Hotel Ibis Edinburgh Centre South Bridge reizen. Neem bus Airlink 100 in de richting van Waverley Bridge. Je stapt uit bij deze halte en vanaf hier is het ongeveer 10 minuten lopen naar het hotel. Er is geen parkeergelegenheid bij het hotel. Openbaar parkeren in de buurt kost circa GBP 22 per dag.
Dit prettige hotel in Schotland telt in totaal 259 comfortabele kamers verdeeld over meerdere etages met een lift. Er is een lobby met zithoeken en een 24-uursreceptie, een lounge en kan je gebruik maken van de gratis WiFi. Lekker eten en drinken doe je in het restaurant en de gezellige bar. Ook is er een buitenplaats aanwezig.
Je verblijft op basis van logies (alleen overnachting) of op logies & ontbijt. Het ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm.
De kamers zijn modern ingericht met een 2-persoonsbed of twee losse bedden, TV, telefoon, radio, koffie- en theezetfaciliteiten en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn.
Algemeen
boeking verliep heel vlot. Heel duidelijk weergegeven wat te doen en eenvoudig op te volgen. Zonder veel boe of ba. TOP
zoals altijd een snelle afhandeling
het was voor de zoveelste keer een super ervaring.zoals overal kan er iets misgaan bij boeking en dit werd meteen rechtgezet door prijsvrij en zelfs mooie extra voordelen gekregen ook bij vluchtdelay ondergebracht geweest in zeer mooi hotel,echt top en vertrouwen meer dan waard!! wij boekten al vaak met deze dienst.
ik denk dat ik in 3 a 4 jaar tijd 7 of 8 keer een reis heb geboekt bij prijsvrij, waarschijnlijk omdat het zo goed meevalt om te een reis te boeken bij jullie, en alles netjes is geregeld.
Ik ben niet de beste in het boeken van vakanties. Daarbij heeft Prijsvrij mij enorm goed geholpen. Het is supermakkelijk om zowel vlucht als verblijf als transfer in 1 keer te boeken. Hierbij wordt dan ook rekening gehouden met jouw wensen als klant. Super tevreden over zowel de regeling voor boeking als de duidelijkheid die de website biedt. De mails die je achteraf krijgt over je dossiernummer en boekingsnummer zijn superduidelijk terug te vinden. Geen punten van verbetering!
Snelle, vlotte boeking/betaling en ontvangen reisdocumenten!
Heel content van prijsvrij, al meerdere keren bij geboekt. Echt een aanrader!
Ik raad Prijsvrij zeker aan! Mijn vlucht was geannuleerd en ze hebben heel snel een hotel en een nieuwe vlucht voor ons geregeld. Vriendelijk en professioneel personeel! Alles goed en vlot verlopen! Dankjewel Piet
Goeie vakantie gehad, helemaal niet waar over slechte reviews die ik gelezen had. Kamers zijn netjes en proper. Restaurant is uitgebreid en proper. Zwembad is groot met veel glijbanen. Shuttle bus gaat op tijd naar het strand en je wordt daar terug opgepikt.
Alles wees zich goed uit.
2.957 klantbeoordelingen