Grand Hotel La Chiusa di Chietri wordt omgeven door een mooie tuin met olijfbomen en verschillende trulli. Hier kom je al in de stemming voor een bezoek aan de Trullo-hoofdstad, Alberobello. Naast de prachtige hoteltuin worden je zintuigen binnen in het hotel ook al geprikkeld. Wanneer je door de gangen van deze accommodatie loopt, waan je jezelf in een museum. De vele schilderijen en beelden zijn een leuke kunstzinnige toevoeging aan dit hotel.
Tijdens jouw verblijf in het statige Grand Hotel kun je gebruik maken het wellnesscenter 'Aura Sylva SPA'. Hier kom je even helemaal tot rust in het binnenbad of kies voor een massage door een van de masseuses. Deze dienen van ten voren wel even geboekt te worden. Naast het wellnesscenter is er ook nog een gym aanwezig, deze is vrij toegankelijk en helpt je om fit te blijven tijdens het verblijf.
Een verblijf in het Grand Hotel La Chiusa di Chietri nabij Alberobello boek je altijd op basis van logies en ontbijt. Na een nacht in een van de fijne kamers kun je zo aanschuiven in het restaurant, waar het uitgebreide ontbijtbuffet al voor je klaar staat. Een ideaal begin van de dag. Indien je een verblijf boekt op basis van halfpension dan zul je in de avonden kunnen genieten van de heerlijke gerechten die de chefkoks bereiden. Kortom, hier kom je niets tekort!
Een verblijf in dit Grand Hotel op deze unieke locatie maar jouw verblijf onvergetelijk.
- Indien halfpension bijgeboekt, een 3-gangendiner en galadiner op zondag (in de periode van 22/6 tot 31/8)
- Huisdieren niet toegestaan
- Receptie
- Restaurant
- Bar
- Grote tuin met buitenzwembad met ligstoelen en parasols (weersafhankelijk)
- Wifi in de openbare ruimtes
- Lift
- Fitnessruimte
Tegen betaling:
- Wellnesscenter 'Aura Sylva SPA'(toegang vanaf 18 jaar) met o.a. binnenzwembad, stoombad en sauna
- Zwembadhanddoek (€3,- huur)
- Babysitter
- Was- en strijkservice
Aan de poorten van Alberobello, in het prachtige landschap van de Itria-vallei met heuvels, olijfgaarden en kersenbomen, staat het Grand Hotel La Chiusa di Chietri. Niet ver van de Trullo-hoofdstad, Alberobello. In Alberobello zul je verstelt staan van de vele witgekalkte huisjes die typisch zijn voor de regio Puglia, wat je hier ziet kom je niet snel elders tegen!
De kust ligt op ca. 20 kilometer van het hotel af, in de periode tussen medio juni en begin september, biedt Grand Hotel La Chiusa di Chietri -tegen betaling- een beachservice. De receptie kan je hier alles over vertellen.
- Centrum van Alberobello: 5 km
- Monopoli: 20 km
- Strand: 20 km
- Matera: 70 km
Met de auto:
- Gratis parkeerplaats
Afstand vanaf Utrecht: 2006 km
Met het vliegtuig:
- Luchthaven van Bari: 61 km
- Luchthaven van Brindisi: 73 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar de accommodatie v.v. niet inbegrepen. Wij raden aan een huurauto bij te boeken, dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van de boeking.
Alle type kamers zijn uitgerust met; - Badkamer - Airconditioning - Föhn - Kluis - Wifi - SMART-TV - Minibar
Standaard kamer : - Met 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Badkamer met douche en toilet De voordeelkamer is nagenoeg gelijk, maar beperkt beschikbaar (max. 2 pers., ca. 20 m²)
Superior kamer : - Met 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Badkamer met comfortable douche - Balkon (max. 2 pers., ca. 24 m²)
Inbegrepen:
Reizen per vliegtuig:
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen