Grand Hotel La Chiusa di Chietri wordt omgeven door een mooie tuin met olijfbomen en verschillende trulli. Hier kom je al in de stemming voor een bezoek aan de Trullo-hoofdstad, Alberobello. Naast de prachtige hoteltuin worden je zintuigen binnen in het hotel ook al geprikkeld. Wanneer je door de gangen van deze accommodatie loopt, waan je jezelf in een museum. De vele schilderijen en beelden zijn een leuke kunstzinnige toevoeging aan dit hotel.
Tijdens jouw verblijf in het statige Grand Hotel kun je gebruik maken het wellnesscenter 'Aura Sylva SPA'. Hier kom je even helemaal tot rust in het binnenbad of kies voor een massage door een van de masseuses. Deze dienen van ten voren wel even geboekt te worden. Naast het wellnesscenter is er ook nog een gym aanwezig, deze is vrij toegankelijk en helpt je om fit te blijven tijdens het verblijf.
Een verblijf in het Grand Hotel La Chiusa di Chietri nabij Alberobello boek je altijd op basis van logies en ontbijt. Na een nacht in een van de fijne kamers kun je zo aanschuiven in het restaurant, waar het uitgebreide ontbijtbuffet al voor je klaar staat. Een ideaal begin van de dag. Indien je een verblijf boekt op basis van halfpension dan zul je in de avonden kunnen genieten van de heerlijke gerechten die de chefkoks bereiden. Kortom, hier kom je niets tekort!
Een verblijf in dit Grand Hotel op deze unieke locatie maar jouw verblijf onvergetelijk.
- Indien halfpension bijgeboekt, een 3-gangendiner en galadiner op zondag (in de periode van 22/6 tot 31/8)
- Huisdieren niet toegestaan
- Receptie
- Restaurant
- Bar
- Grote tuin met buitenzwembad met ligstoelen en parasols (weersafhankelijk)
- Wifi in de openbare ruimtes
- Lift
- Fitnessruimte
Tegen betaling:
- Wellnesscenter 'Aura Sylva SPA'(toegang vanaf 18 jaar) met o.a. binnenzwembad, stoombad en sauna
- Zwembadhanddoek (€3,- huur)
- Babysitter
- Was- en strijkservice
Aan de poorten van Alberobello, in het prachtige landschap van de Itria-vallei met heuvels, olijfgaarden en kersenbomen, staat het Grand Hotel La Chiusa di Chietri. Niet ver van de Trullo-hoofdstad, Alberobello. In Alberobello zul je verstelt staan van de vele witgekalkte huisjes die typisch zijn voor de regio Puglia, wat je hier ziet kom je niet snel elders tegen!
De kust ligt op ca. 20 kilometer van het hotel af, in de periode tussen medio juni en begin september, biedt Grand Hotel La Chiusa di Chietri -tegen betaling- een beachservice. De receptie kan je hier alles over vertellen.
- Centrum van Alberobello: 5 km
- Monopoli: 20 km
- Strand: 20 km
- Matera: 70 km
Met de auto:
- Gratis parkeerplaats
Afstand vanaf Utrecht: 2006 km
Met het vliegtuig:
- Luchthaven van Bari: 61 km
- Luchthaven van Brindisi: 73 km
Bij onze vliegreizen is de transfer van de luchthaven naar de accommodatie v.v. niet inbegrepen. Wij raden aan een huurauto bij te boeken, dit kan eenvoudig in de vervolgstappen van de boeking.
Alle type kamers zijn uitgerust met;
- Badkamer
- Airconditioning
- Föhn
- Kluis
- Wifi
- SMART-TV
- Minibar
Standaard kamer : - Met 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Badkamer met douche en toilet De voordeelkamer is nagenoeg gelijk, maar beperkt beschikbaar (max. 2 pers., ca. 20 m²)
Superior kamer : - Met 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Badkamer met comfortable douche - Balkon (max. 2 pers., ca. 24 m²)
Inbegrepen:
Alles verliep zeer vlot
Prix super compétitifs et service au top !
Wij zijn een jong gezin dat graag reist en altijd op zoek is naar mooie bestemmingen aan een goede prijs. Bij Prijsvrij zijn we daarvoor absoluut aan het juiste adres. Intussen zijn we al twee keer met Prijsvrij op vakantie geweest en beide keren zijn we volledig tevreden teruggekomen. Alle informatie op de website klopt en alles verloopt precies zoals vermeld bij het boeken van de vakantie. Dat geeft veel vertrouwen en zorgt voor een zorgeloze reiservaring. De prijs-kwaliteitverhouding is uitstekend, waardoor Prijsvrij voor ons zeker een aanrader is. Wij boeken hier met plezier opnieuw!
Alles was zeer duideijk
Eenvoudige website, snel alles gevonden, goede prijzen en heel snel alle nodige info gekregen in de app.
de prijs van vakantie die heb ik geboekt voor kwaliteit van de hotel vergeleken met andere maatschappijen is lagere ! Beste prijs voor de beste kwaliteit!
Mijn famillie boekt al jaren van Prijsvrij.be en dit is echt de meest vertrouwelijke en makkelijkste manier om je vakantie te boeken!
In het begin had ik mijn twijfels over prijsvrij maar omdat mijn collega er al enkele keren meegeboekt had. Dacht ik , ik heef het een kans. En ik ben blij met mijn keuze. Alles wordt zeer goed & duidelijk uitgelegd. Zonder teveel tralala. De prijs is zeer aangenaam & je moet u niet bezighouden met mensen van een reisbureau. Een echte aanrader!
Onze boeking is correct verlopen, we worden op de hoogte gehouden via mail en de app is ook gemakkelijk.
Zeer tevreden over Prijsvrij! Ik ben erg tevreden over Prijsvrij. Alles was duidelijk geregeld en ik kreeg altijd de juiste informatie. De communicatie was helder en betrouwbaar, wat de hele ervaring heel prettig maakte. Zeker een aanrader!
3.246 klantbeoordelingen