Het Laguna Istra hotel is gelegen op een heuvel in Porec. Het strand ligt op loopafstand en door de goede busverbinding is ook het centrum goed te bereiken. Het hotel beschikt over een heerlijk zwembad en voor de sportieve vakantieganger is er genoeg te beleven. In het nabij gelegen sportcentrum vind je namelijk tal van sportmogelijkheden.
Hotel Laguna Istra is gelegen op een heuvel op ca. 200 m van zee, te bereiken via trappen of via een langere weg vanaf de parkeerplaats. Het centrum van Porec ligt op ca. 5 km afstand. Er is een busverbinding naar het centrum, en in het hoogseizoen is er een watertaxi en toeristentreintje tot het centrum.
Laguna Istra beschikt over een receptie, een bar, kluisjesverhuur (ca. € 2,- p.d.), een restaurant en een aperitiefbar. Ook is er kinderanimatie (4-12 jaar) en avondanimatie in één van de hotels behorende tot vakantiecomplex Zelena Laguna (periode ca. 28-05 tot 01-09). Verder is er een bewaakte parkeerplaats beschikbaar tegen betaling (ca. € 1,- p.d).
Zwembad: zoetwaterzwembad met apart kinderbad en ligstoelen (gratis, beperkt aantal).
Internet: internetcorner (tegen betaling, ca. € 4,- per uur), wifi in het hele hotel gratis.
Speciaal: in de buurt van het hotel bevindt zich een van de grootste discotheken van Europa - "Byblos' (ca. 5.000 m²).
Verblijf mogelijk op basis van logies en ontbijtbuffet. Halfpension met dinerbuffet tegen toeslag, ca. € 3,- per dag. Verder is er een thema diner 1x per week van 28-05 tot 08-09.
Extra Inclusief: drankjes bij de maaltijden van 28-05 tot 23-09 (rode en witte wijn, tapbier, sap, mineraalwater), een welkomstdrankje in de periode 28-05 tot 08-09, en een middagsnack (cake of een sandwich) tijdens lunchtijd.
In het nabij gelegen sportcentrum Zelena Laguna bevinden zich o.a. 21 tennisbanen, een tennisschool, tafeltennis, een voetbalveldje, een grote sporthal, 4 squashhallen, een fitness, jeu de boules, basketbal, volleybal, minigolf, boogschieten, fietsverhuur, paardrijden, diverse watersporten, een duikschool etc.
Kamers algemeen: goed ingericht met airconditioning, telefoon, tv, gratis wifi, een koelkast (te huur voor ca. € 3,- p.d.) en een douche/toilet.
Type 2S: standaardkamers, zonder balkon. Tevens een voordelige "beste prijs" kamer boekbaar.
Type 2SBM: kamers met balkon én ligging aan de zeezijde.
Let op: extra bed (68 x 180 cm) alleen mogelijk in kamers met balkon type 2SBM, beter geschikt voor kinderen t/m 11 jaar.
Al meerdere keren geboekt , duidelijk website eerlijke prijs makkelijke site in zoekwerk veel keuze
Goede en juiste prijs Goede klantenservice
Goeie prijs, snel gehandeld en alles duidelijk via de app
Één leuke en makkelijke site om op zoek te gaan naar de passende vakantie. Betaalbare prijzen voor de kwaliteitsvolle bestemmingen. Één makkelijke hanteerbare site om boeking en betaling af te ronden.
Heel goede en vlotte organisatie, onze reis was op 123 geboekt. Duidelijke communicatie vanuit de organisatie toe en indien we niet zeker waren van iets, stonden ze altijd klaar om ons te helpen. We hebben zeker 5+ boekingssites bekeken voor onze vakantie naar Egypte in januari en Prijsvrij had de voordeligste prijs, met een directe vlucht, wat zeker ook een voordeel was!
Duidelijke website, duidelijke prijzen. boeken was eenvoudig. Als het hotel en de reis deze zomer even vlot gaan, dan ziet het er enorm goed uit!
Tot op heden zeer tevreden van prijsvrij, na elk ‘hoofdstuk’ wordt steeds gevraagd het geboekte te checken, top! In ‘mijnprijsvrij’ zou ik het wel handig vinden, moest er een pdf zijn waar je in één oogopslag alles zou terugvinden.
Dit is mijn vierde vakantie met prijsvrij;Alles is altijd perfect verlopen.Vlucht,Hotel,Transfers,Nooit een klacht.het lijkt te goed om waar te zijn maar het is wel zo.Nu in maart met prijsvrij naar Egypte.Dankje wel Prijvrij. Francis van Genk België
topservice direct geholpen geweest bij een foutje dat ikzelf had gemaakt
Makkelijk, snel en duidelijke richtlijnen
3.274 klantbeoordelingen