Het Laguna Istra hotel is gelegen op een heuvel in Porec. Het strand ligt op loopafstand en door de goede busverbinding is ook het centrum goed te bereiken. Het hotel beschikt over een heerlijk zwembad en voor de sportieve vakantieganger is er genoeg te beleven. In het nabij gelegen sportcentrum vind je namelijk tal van sportmogelijkheden.
Hotel Laguna Istra is gelegen op een heuvel op ca. 200 m van zee, te bereiken via trappen of via een langere weg vanaf de parkeerplaats. Het centrum van Porec ligt op ca. 5 km afstand. Er is een busverbinding naar het centrum, en in het hoogseizoen is er een watertaxi en toeristentreintje tot het centrum.
Laguna Istra beschikt over een receptie, een bar, kluisjesverhuur (ca. € 2,- p.d.), een restaurant en een aperitiefbar. Ook is er kinderanimatie (4-12 jaar) en avondanimatie in één van de hotels behorende tot vakantiecomplex Zelena Laguna (periode ca. 28-05 tot 01-09). Verder is er een bewaakte parkeerplaats beschikbaar tegen betaling (ca. € 1,- p.d).
Zwembad: zoetwaterzwembad met apart kinderbad en ligstoelen (gratis, beperkt aantal).
Internet: internetcorner (tegen betaling, ca. € 4,- per uur), wifi in het hele hotel gratis.
Speciaal: in de buurt van het hotel bevindt zich een van de grootste discotheken van Europa - "Byblos' (ca. 5.000 m²).
Verblijf mogelijk op basis van logies en ontbijtbuffet. Halfpension met dinerbuffet tegen toeslag, ca. € 3,- per dag. Verder is er een thema diner 1x per week van 28-05 tot 08-09.
Extra Inclusief: drankjes bij de maaltijden van 28-05 tot 23-09 (rode en witte wijn, tapbier, sap, mineraalwater), een welkomstdrankje in de periode 28-05 tot 08-09, en een middagsnack (cake of een sandwich) tijdens lunchtijd.
In het nabij gelegen sportcentrum Zelena Laguna bevinden zich o.a. 21 tennisbanen, een tennisschool, tafeltennis, een voetbalveldje, een grote sporthal, 4 squashhallen, een fitness, jeu de boules, basketbal, volleybal, minigolf, boogschieten, fietsverhuur, paardrijden, diverse watersporten, een duikschool etc.
Kamers algemeen: goed ingericht met airconditioning, telefoon, tv, gratis wifi, een koelkast (te huur voor ca. € 3,- p.d.) en een douche/toilet.
Type 2S: standaardkamers, zonder balkon. Tevens een voordelige "beste prijs" kamer boekbaar.
Type 2SBM: kamers met balkon én ligging aan de zeezijde.
Let op: extra bed (68 x 180 cm) alleen mogelijk in kamers met balkon type 2SBM, beter geschikt voor kinderen t/m 11 jaar.
Het gaf me als enige de mogelijkheid om de door mij gewenste reis te boeken.
Had gehoord van de goedkopere prijzen voor men reizen..en inderdaad Heb er onmiddellijk gebruik van gemaakt. Prijsvrij krijgt ook goede commentaren in de revieuws. En terecht!..
Zeer makkelijk te boeken en klanten service is vriendelijk
Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.
alles is vlot en super geregeld :)
Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.
Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!
Met wat hulp goed gevonden
We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij
Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!
3.168 klantbeoordelingen