Het leuke complex Valamar Pinia biedt genoeg vermaak voor jong en oud. Naast een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding heeft Valamar Pinia zeer vriendelijk en behulpzaam personeel en hangt er een goede sfeer. Met een supermarkt, een bakker en het strand in de buurt heb je alles bij de hand. Ideaal dus voor een ontspannen vakantie naar Porec!
Het complex bestaat uit het hotel Valamar Pinia en appartementen Pinia Residence die door een doorgaande weg van het hotel gescheiden zijn. De appartementen worden door ID Riva aangeboden (96 wooneenheden in 3 etages tellende rijtjeshuizen). De afstand naar het centrum van Porec is ca. 1500 m. Op ca. 150 m afstand bevindt zich een rotsstrand met zonneweiden en ligplateus met ligstoelen en parasolverhuur.
Valamar Pinia beschikt over een receptie, een restaurant met kidscorner, een lobbybar en een souvenirwinkel. Er is ruimte voor fietsen, met was- en reparatiemogelijkheden. Tevens is er een parkeerplaats beschikbaar (€ 3,- per dag).
Zwembad: bij het hotel is er een zoutwaterzwembad met zonneterras, kinderbad en ligstoelen (gratis te gebruiken, beperkt aantal).
Internet: er is wifi in het hotel, niet in de appartementen.
Verblijf mogelijk op basis van logies.
Er is dag- en avondanimatie in het hoogseizoen.
Wellness met sauna, stoombad, massages en een schoonheidssalon.
Sport inbegrepen:
Sport tegen betaling:
2-kamerappartement voor 2-3 pers.: ca. 23 m², met eenpersoonskamer, een woon-/slaapruimte met tweepersoonsbedbank, airconditioning, een tv, een kitchenette en eethoek, een badkamer/toilet en balkon of terras aan de zeezijde.
2-kamerappartement voor 2-4 pers.: als type voor 2-3 pers., echter 31 m² en met tweepersoonskamer met twin bedden i.p.v. een eenpersoonskamer.
Vrij simpel om een vakantie te boeken. Alle stappen goed te volgen en heel duidelijk.
Eerste keer een reisje geboekt. De boeking ging heel vlotjes ,hopelijk de reis ook .
Prijsvrij leerden wij kennen via vrienden. Reeds jaren zijn wij supertevreden over de prijs en kwaliteit die aangeboden wordt.
Hallo, wij hebben de laatste jaren verschillende malen beroep gedaan op Prijs Vrij, en kunnen alleen maar besluiten dat wij zeer tevreden zijn over deze vakantie aanbieder. We hebben één keer een probleem gehad en hebben ons via telefoon ons bijgestaan en tot in de perfectie alles in orde gemaakt. Zij zijn zowel als aanbieder en prijsgewijs misschien de beste op de markt in België. In de toekomst zullen wij zeker nog gebruik maken van de aanbiedingen van Prijs Vrij, wij kijken er naar uit in november onze volgende reis aan te vangen die reeds geboekt is. Beste groeten Marc,Bianca
Goede service en prijskwaliteit den top!
Alles is zeer vlot en vlot geregeld
Zeer last minute (2 dagen op voorhand) besloten een reisje naar de zon te boeken en na wat opzoeken vond ik bij prijsvrij de goedkoopste vakantie voor mij. Alle nodige papieren werden snel en duidelijk via email verzonden. Alles prima in orde.
We zijn heel tevreden van prijsvrij ! Alles verloopt altijd prima ! Top bedrijf
Alles correct en op tijd verlopen.
Prijsvrij is gebruiksvriendelijk zowel voor oude als jonge mensen. De prijzen en kwaliteit zijn fantastisch. Veel keuze met alles erop en eraan. Tis fijn om op reis te gaan met prijsvrij. Bedankt hiervoor.
3.084 klantbeoordelingen