Droom jij van een verblijf in een historisch boutiquehotel midden in het centrum van Split? Plaza Marchi Old Town – MAG Quaint & Elegant Boutique Hotels is een 4-sterrenhotel op een toplocatie, pal naast het beroemde Diocletianus Paleis. Dit charmante hotel combineert een authentieke Dalmatische stijl met moderne luxe, perfect voor een unieke citytrip. Klinkt als jouw ideale verblijf? Boek dan nu Plaza Marchi Old Town en ontdek Split op zijn best!
Plaza Marchi Old Town ligt in het hart van het oude centrum van Split, op slechts 100 meter van de Riva Promenade en direct naast het Diocletianus Paleis (UNESCO Werelderfgoed). De beroemde Bačvice-strand ligt op 15 minuten lopen, ideaal om na een dag sightseeing te ontspannen. Met de haven en het treinstation op korte afstand, reis je eenvoudig naar nabijgelegen eilanden zoals Hvar en Brač. De luchthaven Split Airport ligt op ongeveer 25 kilometer afstand.
Bij aankomst word je warm ontvangen bij de 24-uursreceptie. Het hotel heeft een charmante rooftop lounge met prachtig uitzicht over de stad en de zee. Geniet van gratis WiFi in het hele hotel en verken Split met een van de huurfietsen (€). Parkeren is niet mogelijk in het oude centrum, maar openbare parkeergelegenheid is beschikbaar in de buurt.
Je verblijft in Plaza Marchi Old Town op basis van logies. In de directe omgeving vind je tal van gezellige cafés, lokale tavernes en restaurants waar je kunt genieten van Dalmatische specialiteiten.
Ontdek Split met een georganiseerde stadstour (€) of maak een boottocht naar de Kroatische eilanden (€). Op korte afstand vind je stranden met mogelijkheden voor watersporten en duiken (€).
Alle kamers in dit hotel zijn voorzien van airconditioning, een eigen badkamer met een inloopdouche, een flatscreen-tv met kabel- en satellietzenders, een minibar en gratis WiFi. De kamers beschikken over geluidsisolatie, houten vloeren of parketvloeren, een kledingkast, een bureau, een elektrische waterkoker en een eigen ingang. Elke kamer is uitgerust met extra lange bedden (>2 meter) en is bereikbaar per lift.
Superior Kamer met Queensize Bed (21 m²): Deze comfortabele kamer beschikt over een queensize bed en een moderne badkamer met inloopdouche, föhn en pantoffels. De kamer heeft een eigen ingang, een minibar en een flatscreen-tv.
Deluxe Kamer met Queensize Bed (26 m²): Deze ruime kamer biedt een queensize bed en een zithoek. Geniet van de extra voorzieningen zoals een broekpers en een wasdroger. De kamer heeft een eigen ingang en airconditioning.
Grand Luxe Suite (34 m²): Deze luxe suite beschikt over een aparte slaapkamer met een extra groot tweepersoonsbed en twee slaapbanken. De suite heeft een zithoek, een eigen ingang, een minibar en een flatscreen-tv. Ook beschikbaar met terras en uitzicht op de stad.
Algemeen
|
Zie jij jezelf al slenteren door de sfeervolle straatjes van Split en genieten van het uitzicht vanaf het dakterras? Boek nu jouw verblijf in Plaza Marchi Old Town en beleef een unieke citytrip in Kroatië!
Naar volle tevredenheid vakanties voor deze zomer geboekt (Gran Canaria en Fuerteventura) bij Prijsvrij. Helder en vlot boekingsproces en prettig dat je ook alleen een hotel kunt boeken (stuk goedkoper dan via hotel zelf). Eigen vervoer kiezen kan niet bij iedere organisatie. De vakanties moeten nog plaatsvinden, maar ben vooralsnog erg positief!
Vlot en gemakkelijk geboekt aan goede prijs
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
2.873 klantbeoordelingen