


Bekijk ons beschikbare aanbod in Noord-holland of Nederland.
EuroParcs Resort Poort van Amsterdam is een 3-sterren vakantiepark in Uitdam. Dit plekje in Noord-Holland ligt op enkele meters van het Markermeer en op 15 minuten van Amsterdam. Ga bijvoorbeeld een eindje varen, wandelen of fietsen in de prachtige omgeving of breng een bezoekje aan het levendige Volendam. Als je liever geniet op het vakantiepark dan is er zeker genoeg te doen voor jong en oud. De kinderen kunnen zich vermaken in de verschillende in- en outdoor speeltuinen en de volwassenen kunnen vissen. Beleef waterpret met zn allen in het binnenzwembad met piratenschip voor de jonge reizigers. En daarnaast kan je prima eten in het restaurant. Terwijl jij geniet van een lekker visje, hebben de kids hun eigen kindermenu. Kortom, er is genoeg in en rondom EuroParcs Resort Poort van Amsterdam te doen. Ga jij mee vakantie vieren op dit leuke vakantieoord in Nederland?
Het vakantiepark EuroParcs Resort Poort van Amsterdam ligt in Uitdam, aan het Markermeer en naast het natuurgebied. Hier kan je het eiland Marken in de voormalige Zuiderzee zien liggen. Vanuit het park kun je een uitstapje maken naar de leuke provincie Noord-Holland met Volendam (14 km) en de Zaanse Schans op korte afstand. Daarnaast ligt het centrum op ongeveer 850 meter, Amsterdam op 21 km en de Zaanstreek op circa 30 km.
Tot de algemene voorzieningen van EuroParcs Resort Poort van Amsterdam behoren o.a. een receptie, gratis WiFi (let op, je verblijft in een buitengebied), winkel, een wasserette (€), centrale parkeergelegenheid en een jachthaven.
Verder is een gezellige bar/eetcafé, een snackbar en een (à la carte) restaurant waar je terecht kunt voor lekkere hapjes, drankjes en maaltijden. Er is ook een overdekt zwembad te vinden met een piratenboot voor de allerkleinsten.
EuroParcs Resort Poort van Amsterdam heeft er voor gezorgd dat jong en oud kan genieten van een plezierige en actieve vakantie. Zo is er een peuter- en kleuterbad in Piratenthema, speeltuinen (binnen en buiten) en biedt het vakantiepark tegen betaling een minigolfbaan, vismogelijkheden, fietsverhuur en waterfietsverhuur.
4-kamerbungalows Florijn: (maximaal 6 personen, ca. 80 m²) vrijstaand met 2 verdiepingen, een woonkamer met zit- en eethoek en tv, een keuken met koel-/vriescombinatie, gasfornuis, combi-magnetron, vaatwasmachine, koffiezetapparaat en waterkoker, een 1 slaapkamer op de benedenverdieping en 2 slaapkamers op de bovenverdieping. Totaal zijn er zes 1-persoonsbedden. Het kan zijn dat in 1 slaapkamer een 2-persoonsbed staat. Verder zijn er twee badkamers met inloopdouche, twee aparte toiletten, gratis WiFi met beperkte snelheid, een tuin met tuinmeubilair en een parkeerplaats.
5-kamerbungalows Gulden Daalder: (maximaal 8 personen, ca. 120 m²) ook vrijstaand met 2 verdiepingen. Er is een woonkamer met vloerverwarming, zit- en eethoek en tv, een keuken met koel-/vriescombinatie, gasfornuis, combi-magnetron, vaatwasmachine, koffiezetapparaat (bonen) en waterkoker, 1 slaapkamer op de benedenverdieping en 3 slaapkamers op de bovenverdieping. Totaal zijn er acht 1-persoonsbedden. Het kan zijn dat in 1 slaapkamer een 2-persoonsbed staat. Daarnaast bieden deze bungalows twee badkamers met inloopdouche, twee aparte toiletten, gratis WiFi met beperkte snelheid, tuin met tuinmeubilair en een parkeerplaats voor 2 auto's.
- Energiekosten
- Bedlinnen
- Eindschoonmaak
Verplichte kosten, ter plaatse te voldoen:
- Borg € 65 per eenheid
- Toeristenbelasting ca. € 3 per persoon per nacht
Optionele kosten, ter plaatse te voldoen:
- Badlinnen ca. € 5,25 per persoon per verblijf
- Keukenlinnen ca. € 4,75 per set per verblijf
- Kinderbed ca. € 5,50 per verblijf
- Huisdieren ca. € 6 per nacht (opgeven bij boeking)
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen