Terwijl de kleintjes zich vermaken in het aquapark met glijbanen, kun jij ontspannen bij het zwembad en genieten van de zon op je huid. Dit kan bij het 4-sterren accommodatie 3HB Clube Humbria in Olhos D Agua. Het verblijf biedt talloze faciliteiten voor jong en oud en is ideaal voor gezinnen met kinderen. Neem een duik in het zwembad of ga van de glijbaan af in het aquapark, rust vervolgens lekker uit op je ligbedje en sla nog een balletje op de tennisbaan. In de avond geniet je van een heerlijk uitgebreid buffet met verschillende gerechten en de avond sluit je af met een vermakelijke show. Klinkt dit niet als een heerlijke vakantie? Wacht niet langer en boek jouw fantastische vakantie naar het 3HB Clube Humbria!
Het hotel is rustig gelegen in het traditionele vissersdorp Olhos de Água. Het zandstrand is op loopafstand te bereiken en verschillende winkel- en uitgaansgelegenheden zijn in de buurt. Naar het bruisende centrum van Albufeira is het ongeveer 7 km en die is makkelijk te bereiken met de bus die op loopafstand van het hotel is.
3HB Clube Humbria is een gezinsvriendelijke vakantiecomplex bestaande uit een hoofdgebouw en meerdere woongebouwen. In totaal zijn er 193 appartementen gelegen op 3 verdiepingen. Er is van alles te beleven op de accommodatie en genoeg faciliteiten voor jong en oud. Het is voorzien van uitgestrekte tuinen, heerlijke zwembad, een geweldig aquapark met glijbanen, verschillende zonneterrassen, ligweiden en een zwembad-/snackbar. Voor de kids zijn er verschillende spelletjes te spelen, videogamekamer, speeltuin, animatie, miniclub, shows en gezellig dansen in de avond. Ontmoet nieuwe vriendjes in de miniclub of daag je broertje uit voor een potje tafeltennis, niks is hier te gek!
Daarnaast is e ook een fitnessruimte aanwezig, tennisbaan, golfbaan (tegen betaling) en aqua-aerobics. Ontspan onder de parasol op je ligbedje, terwijl de kinderen zich vermaken in het aquapark of neem een verkoelende duik in het zwembad. In de avond geniet je sfeervolle shows en waag je een dansje. Fantastische vakantie met het hele gezin heb je gegarandeerd bij het 3HB Clube Humbria.
Het verblijf is te boeken op basis van All Inclusive. Het beschikt over een hoofdrestaurant, poolbar en een hoofdbar.
• All-inclusive: ontbijtbuffet, koud/warm buffet voor lunch en diner • Wijn, bier, frisdrank bij het diner • Snacks van 12.00 - 17.30 uur • Alcoholvrije, lokale alcoholische drankjes van 10.00 - 23.00 uur
• Appartementen type B (APA, ca. 41 m²), aparte slaapkamer, airconditioning, kitchenette, tv (32 inch), telefoon, wifi, huurkluis, badkamer, toilet, föhn. Balkon. Naar keuze met zwembadzicht (APB). Max. 4 volw.
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen