Ben jij op zoek naar een gezellige en leuke vakantie met het hele gezin in Lloret De Mar? Check dan maar eens het 4-sterrenhotel BEST Lloret Splash. Hier geniet je van een aangenaam verblijf dankzij de ideale locatie in de buurt van het strand en de uitstekende faciliteiten voor jong en oud. Stel je voor, jij bent lekker aan het relaxen op je ligbedje en de kinderen zijn aan het spelen in de kidsclub. Heerlijk toch! En zodra de kinderen terug zijn is het tijd voor waterpret in het splasbad met een piratenboot of in het zwembad met vele waterglijbanen. Best Lloret Splash is de place to be voor families, wie gaat er allemaal mee?
Hotel Best Lloret Splash is gelegen direct in Lloret de Mar op ongeveer 1 kilometer van het strand. In de direct omgeving vind je winkels en restaurants voor meer gezelligheid.
Dit familievriendelijke hotel beschikt in totaal over 234 kamers, verdeeld over meerdere verdiepingen. Tot de algemene faciliteiten behoren onder andere een 24-uursreceptie, lobby, gratis WiFi, een bagageopslagruimte, een buffetrestaurant, terras en meerdere bars.
Het buitengedeelte is een groot zwemparadijs met meerdere zwembaden, een gezellige zwembadbar en een heerlijk zonneterras met ligbedden en parasols. Eén van de zwembaden is voorzien van vele watertoestellen en een piratenboot voor de kleine reizigers en het andere zwembad biedt een paar gave waterglijbanen.
Of je nu jong of oud bent, iedereen kan meedoen aan het afwisselende en sportieve entertainmentprogramma. Ook de kinderen kunnen veel plezier beleven, vooral in de speeltuin, miniclub of in de spelletjesruimte.
Verblijf is op basis van all inclusive:
Het is een groot feest voor families in hotel Best Lloret Splash! Er is bijvoorbeeld een fantastisch splash bad met watertoestellen voor de allerkleinsten en een zwembad met vele glijbanen voor jong en oud. Ook vind je er een miniclub, een spelletjesruimte, speeltuin en animatie overdag en in de avond.
Tweepersoonskamer: (ca. 14 m²) voorzien van airconditioning, een minibar, tv, telefoon, WiFi, huurkluis, douche, toilet, föhn en een balkon of terras (DZ). Geschikt voor maximaal vier volwassenen. Kamer is naar keuze ook te boeken met zwembadzicht (DPV) en voor alleengebruik (EZ).
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen