Ben jij op zoek naar een gezellige en leuke vakantie met het hele gezin in Lloret De Mar? Check dan maar eens het 4-sterrenhotel Best Lloret Splash. Hier geniet je van een aangenaam verblijf dankzij de ideale locatie in de buurt van het strand en de uitstekende faciliteiten voor jong en oud. Stel je voor, jij bent lekker aan het relaxen op je ligbedje en de kinderen zijn aan het spelen in de kidsclub. Heerlijk toch! En zodra de kinderen terug zijn is het tijd voor waterpret in het splasbad met een piratenboot of in het zwembad met vele waterglijbanen. Best Lloret Splash is dé place to be voor families, wie gaat er allemaal mee?
Hotel Best Lloret Splash is gelegen direct in Lloret de Mar op ongeveer 1 kilometer van het strand. In de direct omgeving vind je winkels en restaurants voor meer gezelligheid.
Dit familievriendelijke hotel beschikt in totaal over 234 kamers, verdeeld over meerdere verdiepingen. Tot de algemene faciliteiten behoren onder andere een 24-uursreceptie, lobby, gratis WiFi, een bagageopslagruimte, een buffetrestaurant, terras en meerdere bars.
Het buitengedeelte is een groot zwemparadijs met meerdere zwembaden, een gezellige zwembadbar en een heerlijk zonneterras met ligbedden en parasols. Eén van de zwembaden is voorzien van vele watertoestellen en een piratenboot voor de kleine reizigers en het andere zwembad biedt een paar gave waterglijbanen.
Of je nu jong of oud bent, iedereen kan meedoen aan het afwisselende en sportieve entertainmentprogramma. Ook de kinderen kunnen veel plezier beleven, vooral in de speeltuin, miniclub of in de spelletjesruimte.
Verblijf is op basis van all inclusive:
Het is een groot feest voor families in hotel Best Lloret Splash! Er is bijvoorbeeld een fantastisch splash bad met watertoestellen voor de allerkleinsten en een zwembad met vele glijbanen voor jong en oud. Ook vind je er een miniclub, een spelletjesruimte, speeltuin en animatie overdag en in de avond.
Tweepersoonskamer: (ca. 14 m²) voorzien van airconditioning, een minibar, tv, telefoon, WiFi, huurkluis, douche, toilet, föhn en een balkon of terras (DZ). Geschikt voor maximaal vier volwassenen. Kamer is naar keuze ook te boeken met zwembadzicht (DPV) en voor alleengebruik (EZ).
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Prijsvrij leerden wij kennen via vrienden. Reeds jaren zijn wij supertevreden over de prijs en kwaliteit die aangeboden wordt.
Hallo, wij hebben de laatste jaren verschillende malen beroep gedaan op Prijs Vrij, en kunnen alleen maar besluiten dat wij zeer tevreden zijn over deze vakantie aanbieder. We hebben één keer een probleem gehad en hebben ons via telefoon ons bijgestaan en tot in de perfectie alles in orde gemaakt. Zij zijn zowel als aanbieder en prijsgewijs misschien de beste op de markt in België. In de toekomst zullen wij zeker nog gebruik maken van de aanbiedingen van Prijs Vrij, wij kijken er naar uit in november onze volgende reis aan te vangen die reeds geboekt is. Beste groeten Marc,Bianca
Goede service en prijskwaliteit den top!
Alles is zeer vlot en vlot geregeld
Zeer last minute (2 dagen op voorhand) besloten een reisje naar de zon te boeken en na wat opzoeken vond ik bij prijsvrij de goedkoopste vakantie voor mij. Alle nodige papieren werden snel en duidelijk via email verzonden. Alles prima in orde.
We zijn heel tevreden van prijsvrij ! Alles verloopt altijd prima ! Top bedrijf
Alles correct en op tijd verlopen.
Prijsvrij is gebruiksvriendelijk zowel voor oude als jonge mensen. De prijzen en kwaliteit zijn fantastisch. Veel keuze met alles erop en eraan. Tis fijn om op reis te gaan met prijsvrij. Bedankt hiervoor.
Contact opgenomen met de klantenservice rond de parking nabij de luchthaven. Op een correcte en vlugge manier werd het euvel opgelost. Héél blij hiermee want had een beetje stress het lang zou duren eer ik geholpen zou worden maar niets was minder waar. TOP
Mooie deals. Goed en overzichtelijk geregeld
3.081 klantbeoordelingen