Ben jij op zoek naar een gezellige en leuke vakantie met het hele gezin in Lloret De Mar? Check dan maar eens het 4-sterrenhotel BEST Lloret Splash. Hier geniet je van een aangenaam verblijf dankzij de ideale locatie in de buurt van het strand en de uitstekende faciliteiten voor jong en oud. Stel je voor, jij bent lekker aan het relaxen op je ligbedje en de kinderen zijn aan het spelen in de kidsclub. Heerlijk toch! En zodra de kinderen terug zijn is het tijd voor waterpret in het splasbad met een piratenboot of in het zwembad met vele waterglijbanen. Best Lloret Splash is de place to be voor families, wie gaat er allemaal mee?
Hotel Best Lloret Splash is gelegen direct in Lloret de Mar op ongeveer 1 kilometer van het strand. In de direct omgeving vind je winkels en restaurants voor meer gezelligheid.
Dit familievriendelijke hotel beschikt in totaal over 234 kamers, verdeeld over meerdere verdiepingen. Tot de algemene faciliteiten behoren onder andere een 24-uursreceptie, lobby, gratis WiFi, een bagageopslagruimte, een buffetrestaurant, terras en meerdere bars.
Het buitengedeelte is een groot zwemparadijs met meerdere zwembaden, een gezellige zwembadbar en een heerlijk zonneterras met ligbedden en parasols. Eén van de zwembaden is voorzien van vele watertoestellen en een piratenboot voor de kleine reizigers en het andere zwembad biedt een paar gave waterglijbanen.
Of je nu jong of oud bent, iedereen kan meedoen aan het afwisselende en sportieve entertainmentprogramma. Ook de kinderen kunnen veel plezier beleven, vooral in de speeltuin, miniclub of in de spelletjesruimte.
Verblijf is op basis van all inclusive:
Het is een groot feest voor families in hotel Best Lloret Splash! Er is bijvoorbeeld een fantastisch splash bad met watertoestellen voor de allerkleinsten en een zwembad met vele glijbanen voor jong en oud. Ook vind je er een miniclub, een spelletjesruimte, speeltuin en animatie overdag en in de avond.
Tweepersoonskamer: (ca. 14 m²) voorzien van airconditioning, een minibar, tv, telefoon, WiFi, huurkluis, douche, toilet, föhn en een balkon of terras (DZ). Geschikt voor maximaal vier volwassenen. Kamer is naar keuze ook te boeken met zwembadzicht (DPV) en voor alleengebruik (EZ).
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen