JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
R2 Cala Millor Beach Apartments | Prijsvrij

R2 Cala Millor Beach Apartments

Spanje - Mallorca - Cala Millor

Foto R2 Cala Millor Beach Apartments *** Cala Millor
8.3
Foto R2 Cala Millor Beach Apartments *** Cala Millor
Foto R2 Cala Millor Beach Apartments *** Cala Millor
Foto R2 Cala Millor Beach Apartments *** Cala Millor
10
R2 Cala Millor Beach Apartments
  • Maak gebruik van het ontbijtbuffet
  • Comfortabel ingerichte kamers
  • Geniet van het lange zandstrand
  • Bezoek het centrum van Cala Millor

Op zoek naar een fijne accommodatie in Cala Millor? R2 Cala Millor Beach Apartments is een middenklasse 3-sterren appartement, ideaal voor een aangename vakantie. Het appartement behoort tot de welbekende R2 keten.Het appartement wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.3 door meer dan 544 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van R2 Cala Millor Beach Apartments voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar R2 Cala Millor Beach Apartments en geniet van een heerlijke vakantie in Spanje!

Algemeen

LocatieIdeale locatie voor alle strandliefhebbers. Alleen de strandpromenade scheidt het prachtige appartementencomplex van het lange zandstrand. Het stadscentrum van Cala Millor met zijn talrijke en gevarieerde winkel- en amusementsmogelijkheden ligt op slechts een paar minuten lopen. Het appartementencomplex ligt op slechts ongeveer 150 meter van het zusterhotel R2 Veronica.FaciliteitenHet appartementencomplex beschikt over 40 appartementen, verdeeld over 2 flatgebouwen, elk met 7 verdiepingen, receptie en liften.Accommodatie appartement
Uitgerust met een slaapkamer, ligbad, toilet, haardroger, woonkamer met kitchenette en slaapbank, ventilator, satelliet-tv, huurkluis en balkon (ca. 30 m²). Kamercode: A12/KA4/KA5 Tegen meerprijs ook te boeken met zeezicht (02.00 uur).

Appartement (2 Slaapkamers)
Met dezelfde faciliteiten als de appartementen, deze zijn ruimer en beschikken over 2 slaapkamers en een douche (ca. 73 m²). Kamercodering: A24/K41/K42 Tegen meerprijs met zeezicht (22M) en als type A (A2A) ook te boeken met halfpension.

Maaltijden Zonder maaltijden
Zelfcatering.

Ontbijt
Het ontbijtbuffet wordt geserveerd in het zusterhotel R2 Veronica.

Halfpension
Het avondbuffet met koude en warme gerechten wordt geserveerd in het zusterhotel R2 Veronica. (Alleen te boeken in A2A).

HotelserviceWi-Fi staat gratis ter beschikking van onze gasten in de appartementen. ######OpmerkingVanwege de positieve beoordelingen van klanten is het hotel gecategoriseerd met 3 zonnen.
Inchecken van 10.00 tot 18.00 uur bij de receptie van het appartement. Buiten openingstijden worden de sleutels opgeborgen in sleutelkastjes.
Het hotel biedt geen kamers voor gasten met een handicap. Huisdieren zijn niet toegestaan.
Toeristenbelasting, vergelijkbaar met een toeristenbelasting, die de gast ter plaatse dient te betalen. Afhankelijk van de hotelcategorie EUR 0,50 - EUR 4 (plus BTW) per dag/persoon vanaf 16 jaar. Vanaf de 9e verblijfsdag in dezelfde accommodatie wordt de belasting met 50% verlaagd. In het laagseizoen (1 november - 30 april) wordt de belasting met 75% verlaagd.

Contactgegevens: R2 Cala Millor Beach Apartments Calle Sol Naixent, 3-5 07560 Cala Millor Tel.: 0034971585672a In de catalogus "Balearen" zomer 2025 op pagina 165. EntertainmentHet is raadzaam om een van de vele bars in de omgeving te bezoeken.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.3
Zeer goed 500+ beoordelingen
    • 1ste keer een appartement 06 november 2024
      8.0

      Was een leuke plaats

    Waarom Prijsvrij?
    Best deal
    De allerbeste Deals
    Geen boekingskosten
    Uitstekende klantenservice
    Alle deals en acties op één site
    Uitstekend
    8.8
    • 18 April 2025
      Gemakkelijk

      Gemakkelijk

    • 17 April 2025
      Perfect

      Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.

    • 15 April 2025
      onze reizen met Prijsvrij.be

      Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.

    • 14 April 2025
      Simpel

      Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.

    • 13 April 2025
      Top reiservaring

      Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!

    • 08 April 2025
      Alles is vlot verlopen

      Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!

    • 04 April 2025
      👍moet straks nog mijn terugreis…

      👍moet straks nog mijn terugreis inchecken

    • 02 April 2025
      Altijd mooie vakanties en leuke…

      Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!

    • 01 April 2025
      Boeking en communicatie verliepen zeer…

      Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!

    • 28 March 2025
      Direct reactie,een direct overzicht

      Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.

    TrustPilot

    2.870 klantbeoordelingen

    R2 Cala Millor Beach Apartments
    8.3
    Zeer goed 500+ beoordelingen
    p.p. vanaf 335, -
    Checken