JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Allsun Kontiki Playa | Nergens goedkoper! | Prijsvrij

Allsun Hotel Kontiki Playa

Spanje - Mallorca - Playa De Palma

Foto Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
7.9
Foto Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
Foto Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
Foto Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
11
Allsun Hotel Kontiki Playa
  • Heerlijk Wellness center aanwezig
  • Gunstige ligging t.o.v. centrum
  • Direct aan boulevard & strand
  • Fietsverhuur bij het complex

Allsun Kontiki Playa is de ideale bestemming voor strandliefhebbers en zonaanbidders. Gelegen direct aan de prachtige strandboulevard en het uitgestrekte zandstrand van Playa De Palma, biedt dit hotel alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke vakantie. Allsun Kontiki Playa combineert luxe en comfort met een breed scala aan faciliteiten. Van een groot zwembad met zonneterrassen en een uitgebreid wellnesscentrum tot diverse sport- en entertainmentmogelijkheden. Hier kun je optimaal genieten van je all-inclusive verblijf, met heerlijke buffetten, livemuziek en ontspannende wellnessbehandelingen. Kortom, een perfecte plek voor een zonnige vakantie op Mallorca!

Fantastische keuze voor een zorgeloze All Inclusive vakantie in Spanje

Ligging in Playa de Palma

Allsun Kontiki Playa is perfect voor strandliefhebbers. Het is namelijk direct aan de mooie strandboulevard en het lange zandstrand van Playa de Palma gelegen. Het gezellige centrum bevindt zich op zo'n 500 meter van het hotel en de hoofdstad van het eiland, Palma, ligt op ongeveer 10 kilometer afstand. De bushalte om andere delen van het eiland te bezoeken ligt daarnaast direct voor het hotel. Verder bevindt de luchthaven zich verder op een afstand van circa 3 kilometer.

Faciliteiten Allsun Kontiki Playa

Gelegen in een indrukwekkend gebouw van zes tot negen verdiepingen, beschikt het resort over 228 kamers en 45 appartementen, verspreid over meerdere verdiepingen die gemakkelijk bereikbaar zijn met drie liften. Bij binnenkomst word je verwelkomd in een stijlvolle lobby met comfortabele zithoeken en een receptie, waar je direct kunt genieten van gratis wifi.

Voor culinaire ervaringen biedt het resort een uitstekend restaurant met een buitenterras, waar je kunt genieten van heerlijke buffetten met showcooking en thema-avonden. Het café en de bar zijn ideale plekken om te ontspannen met een drankje. Buiten wacht een groot zwembad, omringd door zonneterrassen, sommige zelfs met een prachtig uitzicht op zee en anderen beschut onder pergola’s. Plof neer op je ligbedje, neem een cocktail en geniet van het zonnetje. Verder zij er handdoeken beschikbaar tegen een borg en Bali-bedden tegen betaling.

Liever wat meer beweging? Voor sport- en fitnessliefhebbers is er een scala aan faciliteiten beschikbaar. Het hotel beschikt over een modern fitnesscenter met cardio- en krachtapparatuur, spinning, bodyfit en fasciatraining. Daarnaast is er een Allsun fietsstation met een fietsenstalling. Ook zijn er diverse entertainmentopties. Geniet van livemuziek, kijk je ogen uit tijdens de shows of kom tot rust tijdens de filmavonden georganiseerd. Wil je nu echt in de watten gelegd worden? Ontspanning en verwennerij vind je in de uitgebreide wellnessruimte van het resort. Geniet van de sauna, het stoombad, de jacuzzi en de belevenisdouches. Er is ook een ontspanningsruimte en een overdekt zwembad beschikbaar voor momenten van rust. Voor extra verwennerij kun je kiezen voor massages en schoonheidsbehandelingen tegen betaling.

Verzorging Allsun Kontiki Playa

Je kunt in Allsun Kontiki Playa verblijven op basis van all inclusive. Er is een buffetrestaurant waar je zelf je maaltijd kunt samenstellen en door de dag heen is er altijd de mogelijkheid om snacks te halen.

Kamers Allsun Kontiki Playa

Tweepersoonskamer: deze kamer heeft een grootte van 16 vierkante meter. Wanneer je de kamer binnenkomt, tref je een bed, een televisie, een minibar, een airco, een kluisje en wifi. De badkamer bestaat uit een douche, een toilet en een haardroger. Verder is er een balkon of terras aanwezig met de mogelijkheid tot zij-zeezicht.

Tweekamerappartement: deze kamer heeft nagenoeg dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamer. Deze kamer heeft echter een grootte van 33 vierkante meter en beschikt over een aparte slaapkamer.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • All inclusive
  • Gratis wifi
  • Meerdere bars en restaurants
  • Zwembad met zonneterras

Sport en entertainment

  • Watersporten
  • Balsporten
  • Wellness
  • Fitness
  • Animatie en livemuziek

Goed om te weten: de lokale overheid heeft in dit gebied regels opgesteld omtrent het onbeperkt serveren van alcohol binnen het all inclusive-concept. Dit houdt in dat er 6 alcoholische drankjes per dag zijn inbegrepen: 3 drankjes bij de lunch en 3 drankjes bij het diner. Extra alcoholische drankjes zijn toegestaan, maar deze zijn voor eigen rekening. Je kunt uiteraard wel onbeperkt genieten van non-alcoholische drankjes en het eten.

Zie jij jezelf al liggen met je gezin in het heerlijk gelegen Allsun Kontiki Playa in Playa de Palma? Bekijk dan snel ons aanbod en vlieg met ons mee naar de zon in Spanje!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.9
Goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 9.3
  • Hygiëne 8.1
  • Kindvriendelijkheid 6.5
  • Faciliteiten 7.3
  • Kamer 7.4
  • Animatie 5.8
  • Personeel 8.4
  • Eten & Drinken 7.3
  • Kwaliteit Bedden 7.3
  • Prijs/Kwaliteit 7.1
  • Mallorca , allsun contici playa 26 oktober 2025
    10

    Fijne vakantie gehad, mooi hotel en appartement

    Lees meer
  • Achteruit gegaan. 02 oktober 2025
    4.0

    In de loop der jaren, hier vaak geweest. Gaat elke jaar toch achteruit. Eten is smakeloos en koud. Kamer was erg klein, zo ook de badkamer. Er wordt alleen maar duits gesproken. Ook meldingen alleen in het Duits. Waarom bijvoorbeeld niet ook in het engels? Vriendelijk personeel en top lokatie tegenover het strand!!

    Lees meer
  • Kontiki Playa 13 september 2025
    6.0

    In het hotel was alles Duits, zowel de gasten als ook het animatie- en avondprogramma. Bij het buffet was te weinig variatie in de week dat wij er waren. Een grote ergernis waren de bedjes bij het zwembad. Vanaf 8.00 uur staan mensen in de rij en zo gauw als het zwembad open ging waren binnen 1 minuut alle bedjes bezet. Sommige mensen gooiden zelfs 8 handdoeken op een rij. Het gevolg was als je na 8.30 uur kwam je achter het net viste. Sommige bedjes bleven een halve dag leeg. Hier zou toch een keer iets anders voor bedacht moeten worden zoals bv dat je per persoon maar 1 handdoek mag leggen. Er waren sowieso te weinig bedjes bij het zwembad. Het appartement was heel mooi en met zeezicht. Het personeel bij receptie was vriendelijk en behulpzaam. Prijs/kwaliteitsverhouding komt overeen.

    Lees meer
  • Goed 04 september 2025
    8.0

    Een hele goede vakantie gehad. De kamers waren goed schoon elke dag schone handdoeken. En het eten was goed.

  • 28 augustus 2025
    10

    Goed hotel,personeel heel vriendelijk en het eten was heel goed

  • Отпуск на Майорке 13 augustus 2025
    8.0

    Всё было прекрасно. Милый отзывчивый персонал!!!

  • Mooie omgeving. Maar eten en service was erg slecht 08 augustus 2025
    4.0

    Bij aankomst verliep alles soepel, het inchecken ging goed en we kregen een hele duidelijke uitleg hoe alles in zijn werking ging betreft het all-in concept en de schoonmaak. Hotelkamer is erg klein, maar hadden daarentegen een mooi uitzicht op zee. De schoonmaak van de kamers gebeurt snel snel, vaak veel zand op de vloer en viezigheid van de vorige vakantiegangers. Ontbijt is elke ochtend hetzelfde, en is weinig variatie. Lunch en Diner is wel wisselend, maar je moet vooral veel van rijst, Quinoa en vis houden. Er zijn weinig aardappelgerechten en qua vlees is er ook weinig keuze. Je hebt elke dag vlees en vis van de bakplaat, 9 van de 10 keer is het een karbonade wat ongekruid wordt aangeboden. Ook is het niet volledig all-in. Bij zowel de Lunch als diner mag je per persoon 3 alcoholische drankjes bestaande uit bier, wijn of sangria. Buiten die 3 drankjes per persoon moet je er voor betalen. Ook wordt er aangegeven dat er snack momenten zijn. Hier heb je weinig tot geen keuze. Neem je plaats in de beachbar wordt er gezegd dat je moet betalen. Tijdens je verblijf krijg je een vragenlijst toegestuurd over hoe je het ervaart in het hotel. Na deze naar waarheid te hebben ingevuld, ontvang je een briefje van de hotel manager die een gesprek met je aan wil gaan. Dit gesprek verliep soepel en leek erg behulpzaam te zijn. Er werden beloften gemaakt, die jammer genoeg niet na zijn gekomen. Bij het uitchecken was het personeel van de receptie erg onvriendelijk en zaten constant in het Spaans te praten. Voor ons is dit hotel niet voor herhaling vatbaar. Wij zijn 12 dagen geweest maar hebben jammer genoeg heel wat extra kosten moeten maken voor eten enz

    Lees meer
  • Fijn hotel, perfecte locatie maar voor tieners niets te doen. 22 juli 2025
    8.0

    Ik was er met mijn 2 jongens van 15 en 12. Voor hun was er weinig te doen helaas. Ze hadden alleen een biljarttafel. Had op zijn minst een tafeltennistafel verwacht. In de omgeving was er ook weinig voor de kinderen om te doen. Alle spelhallen waren soort van casino's en karten & bowlen was best ver weg. Wel een leuke waterpretpark dat goed te bereiken was met de bus en een mooi aquarium op loopafstand. De animatie was gericht op volwassenen en alles was in het Duits. De hotel was heerlijk verzorgd. Ruime kamers/ appartementen, lekker schoon, leuk ingericht en alles leek nieuw. De bedden waren ook prima. Het eten was ook goed en afwisselend.

    Lees meer
  • 8 juli 2025 18 juli 2025
    10

    Mooi appartement voor 3 personen ruim zat , uitzicht op zee. Kamers werden op de zondag na dagelijks schoongemaakt,dagelijks wissel van handdoeken. .Handig is de doorgang van een poortje zo loop je rechtstreeks het strand/ boulevard op. Omgeving is mooi en wat rustiger gelegen ,het drukkere uitgaansgebied op loopafstand . Eten was gevarieerd, personeel vriendelijk.Een klein nadeel het hotel is volledig op Duitsers gericht dat merk je dus ook qua receptie en animatie .

    Lees meer
  • Goed schoon hotel 13 juli 2025
    8.0

    Eerste twee dagen was het buffet goed, de andere 5 dagen was het echt minder. De laatste dag vroegen we of we nog konden lunchen maar daar vroegen ze €30,- op voor. We zijn toen maar op de boulevard gaan eten met zijn 3en daar hebben we twee keer drinken gehad een flinke pizza op en een lekkere dessert voor €70,- totaal.

    Lees meer
  • Heerlijk verblijf 10 juli 2025
    10

    Heerlijk hotel,lekker eten mooie locatie .En vooral erg schoon en netjes

Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.8
  • 06 January 2026
    Zeer goede prijs/kwaliteit

    Zeer goede prijs/kwaliteit Een snelle verwerking van de geboekte reizen Foutje in je boeking, deze wordt snel en professioneel opgelost

  • 06 January 2026
    Meermaals tevreden

    We hebben meerdere keren geboekt via prijsvrij met ons grote (7 koppige) gezin. Duidelijk overzicht van wat te verwachten, uitleg, prijzen en documenten snel geregeld. Daarom hebben we nu voor de 3e keer gekozen om te boeken via prijsvrij

  • 05 January 2026
    Top vakanties met prijsvrij 👍👍

    We gaan al verschillende jaren met Prijsvrij en steeds is alles dik in orde Alles heel duidelijk en de studio’s zijn mss iets gewoner maar zeker niet minder

  • 04 January 2026
    Aangename ervaring

    Aangename en overzichtelijke manier om een reis te boeken; Meteen na de boeking ontving ik enkele mails met belangrijke informatie en goede tips. Ook goede prijs in vergelijking met andere websites ! Het is een goede houvast voor de reis binnen 3 maanden; dankuwel :-)

  • 03 January 2026
    Duidelijke informatie

    Duidelijke informatie, makkelijk te boeken, en op beloofde tijdstip de rest van informatie

  • 03 January 2026
    Prijsvrij is top.

    Prijsvrij is top. De prijs is heel mooi in vergelijking met andere reisorganisaties. Ze zijn ook heel goed bereikbaar als er een probleem mocht voordoen. Alles is tot in de puntjes goed geregeld. Al meerdere keren bij geboekt!!

  • 02 January 2026
    Reeds 7 keren geboekt met Prijsvrij

    Reeds 7 keren geboekt met Prijsvrij. Altijd correct en goede service. Snel antwoorden op mijn vragen. Dank je wel Prijsvrij! Voor die prijs vind je nergens beter!

  • 31 December 2025
    Boeken bij Prijsvrij

    Bij Prijsvrij is dit altijd eenvoudig en alles is duidelijk. Je weet meteen dat de transfer er niet bij zit (ook niet altijd nodig en kan met een klik er ook bij) en het is ook duidelijk met de bagageopties. Kortom : altijd een plezier

  • 31 December 2025
    Duidelijke site en gemakkelijk om een…

    Duidelijke site en gemakkelijk om een reis te boeken

  • 29 December 2025
    We komen steeds terug op Prijsvrij uit…

    We komen steeds terug op Prijsvrij uit voor beste en goedkoopste reis ! Ondertussen de tel kwijt, maar telkens TOP vakantie beleefd !

TrustPilot

3.233 klantbeoordelingen

Allsun Hotel Kontiki Playa
7.9
Goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 511, -
Checken