JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Grand International Prague | Prijsvrij

Grand Hotel International Prague

Tsjechie - Praag En Omstreken - Praag

Foto Grand Hotel International Prague **** Praag
8.2
Foto Grand Hotel International Prague **** Praag
Foto Grand Hotel International Prague **** Praag
Foto Grand Hotel International Prague **** Praag
22
Grand Hotel International Prague
  • Gezellige buitenterras
  • Uniek hotel met fijne sfeer
  • Ideaal voor een stedentrip
  • Ruime, comfortabele kamers

Algemeen

Dit luxe 4-sterren hotel is de perfecte uitvalsbasis voor een stedentrip Praag. Mede door de ligging van het hotel ben je in staat de bezienswaardigheden en highlights van de stad eenvoudig te bereiken. Voor een heerlijke á la carte menu in het Symphonia restaurant, een uitgebreid ontbijt in het Harvest restaurant of een lekker drankje in de Armstrong lobby-bar hoef je het hotel niet uit. Deze faciliteiten zorgen ervoor dat je heerlijk kunt genieten van een stedentrip Praag. Het hotel staat op de lijst van culturele monumenten, dit bewijst dat het een prachtig hotel is om in te verblijven. De omgeving waarin je verblijft is historisch, uniek en elegant ingericht.

Bijzonderheden

- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Bar/lounge
- 2 restaurants
- Terras
- Gratis wifi

Ligging

Gelegen in de gezellige wijk Dejvice. De wijk beschikt over vele bekende bezienswaardigheden, daarnaast zijn er in de wijk vele hippe koffiehuizen en internationale restaurants te vinden.
- Praagse burcht: gelegen op ca. 15 minuten afstand met het openbaar vervoer.
- Oudestadsplein: gelegen op ca. 25 minuten afstand met het openbaar vervoer.
- Victory Square: gelegen op ca. 25 minuten afstand met het openbaar vervoer.

Openbaar vervoer:
In de nabije omgeving van het hotel vind je verschillende trein- en metrostations, hierdoor verplaats je jezelf gemakkelijk door de stad.
- Metrostation Dejvická: gelegen op 20 minuten loopafstand van het hotel.
- Treinstation Prague - Dejvice: gelegen op 22 minuten loopafstand van het hotel.
- Metrostation Hradčanská: gelegen op 25 minuten loopafstand van het hotel.

Met het vliegtuig:
- Bij aankomst op Václav Havel Prague Airport reis je eenvoudig naar het hotel. Wanneer je ervoor kiest met het openbaar vervoer te reizen, dan doe je hier ca. 50 minuten over. Neem vanaf de luchthaven de bus en vervolgens de metro.

Met de auto:
- Parkeren kan nabij het hotel voor ca. CZK 490 per dag.

Kamers (278)

De nette 2-persoonskamers beschikken over volgende faciliteiten: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Tv - Telefoon - Minibar - Koffie- en theefaciliteiten - Kluisje - Airconditioning - Gratis wifi - Badkamer met bad/douche, toilet en föhn

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.2
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 7
  • Hygiëne 7
  • Faciliteiten 6
  • Kamer 8
  • Personeel 9
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 7
  • Prijs/Kwaliteit 7
    Waarom Prijsvrij?
    Best deal
    De allerbeste Deals
    Geen boekingskosten
    Uitstekende klantenservice
    Alle deals en acties op één site
    Uitstekend
    8.8
    • 05 maart 2026
      Vlotte site om je reis te boeken tegen…

      Vlotte site om je reis te boeken tegen een aantrekkelijke prijs.

    • 28 februari 2026
      Verschillende reizen geboekt

      Verschillende reizen geboekt, altijd in orde en scherpe prijzen

    • 27 februari 2026
      Ik ben ongelooflijk tevreden van de…

      Ik ben ongelooflijk tevreden van de pakketten die deze maatschappij steeds aanbiedt. Al meerdere malen gebruik van gemaakt en is steeds voortreffelijk!

    • 27 februari 2026
      Wij hadden prijsvrij via een kennis…

      Wij hadden prijsvrij via een kennis doorgekregen en ik moet zeggen wij zijn super tevreden. Alles is heel duidelijk en de communicatie na de boeking is prima. Uiteraard hebben wij een zeer correcte prijs gekregen voor onze reis. Mooie website ook.

    • 26 februari 2026
      Overzichtelijke site

      Overzichtelijke site, veel keuzemogelijkheden in verband met vluchturen, beste prijs.

    • 26 februari 2026
      Vlotte boeking voor uniek aanbod

      Na vergelijking met andere reisorganisaties had Prijsvrij.be veruit het beste aanbod voor de gekozen accommodatie. De boeking verliep zeer vlot en deze werd reeds na een kwartiertje bevestigd. Alle nodige uitleg over het verdere verloop werd ook onmiddellijk na de boeking overgemaakt.

    • 25 februari 2026
      De keuzewebsite is superhandig en zeer…

      De keuzewebsite is superhandig en zeer vlot te gebruiken. De reisinfo is ook offline raadpleegbaar. De prijs/kwaliteit verhouding valt altijd goed mee...

    • 24 februari 2026
      Prijsvrij is altijd in orde.

      Prijsvrij is altijd in orde. Beschrijving op website klopt met de beschrijving. Alles is geregeld.

    • 23 februari 2026
      Duidelijke foto’s

      Duidelijke foto’s, reviews en beschrijving van ons gekozen hotel.

    • 22 februari 2026
      Alles is vlot verlopen

      Alles is vlot verlopen. Dit is mijn 2de boeking bij Prijsvrij. Eerst reis was naar Mallorca. Als mijn volgende reis , naar Fuerteventura, even goed meevalt wordt ik zeker vaste klant.

    TrustPilot

    3.346 klantbeoordelingen

    Grand Hotel International Prague
    8.2
    Zeer goed 500+ beoordelingen
    p.p. vanaf 145, -
    Checken