Plaats:centraal
Afstand (ca.): naar de luchthaven Václav Havel Praag: 18,4 km; naar de bezienswaardigheid van de Praagse Burcht: 3 km
Inrichting:Kenmerken: modern
Totaal aantal kamers/wooneenheden: 146
Lobby, receptie, 24 uur, taal: Engels
Hotelkluis(jes) (tegen betaling)
WiFi (inbegrepen) in het hele gebouw
Vergaderzalen).
Parkeerplaatsen (afhankelijk van beschikbaarheid): openbare ondergrondse parkeergarage: tegen betaling
Totaal aantal restaurants: 1
Aantal staven: 1
Nationale categorie: 4-sterren
tweepersoonskamer (tweepersoonskamer), tweepersoonskamer:ruim, modern
Kamergrootte: 24 - m²
Badkamer en douche/toilet
Haardroger, satelliet-tv, telefoon
Wifi tegen betaling)
Kluis (inbegrepen)
Minibar (tegen betaling)
airco
Voedsel:Overnachting met ontbijt (B) (buffet)
Halfpension (H)
Totaal aantal restaurants: 1
Aantal staven: 1
Hotelketen: Novotel
Hotelcategorie: 4
Sporten:Fitness/actieve sporten: fitnesscentrum (inclusief)
Welzijn:Jacuzzi (tegen betaling)
Sauna (tegen betaling)
Hotelbeleid:Creditcards: VISA, Mastercard, Amexco
Adres: Praag
Adres: Katerinska 38
Beperkte mobiliteit
Houd er rekening mee dat onze pakketreizen over het algemeen niet geschikt zijn voor mensen met beperkte mobiliteit, tenzij de productbeschrijving andere informatie bevat. Op verzoek geven wij u echter graag meer gedetailleerde informatie over deze geschiktheid Er wordt rekening gehouden met uw behoeften.
Accommodatie
Als u een eenpersoonskamer boekt, krijgt u een eenpersoonskamer of een tweepersoonskamer voor eenpersoonsgebruik, afhankelijk van de beschikbaarheid (dit kan niet vooraf worden gegarandeerd).
Let op
U ontvangt de diensten die u specifiek heeft geboekt en bevestigd door uw reisorganisator (in termen van maaltijden, kamercategorie, enz.). Het optionele gebruik van hotelfaciliteiten, zoals spa, zakencentrum, parkeerplaats etc. is niet inbegrepen en is vrijwel altijd tegen betaling en dient ter plaatse te worden betaald, tenzij uitdrukkelijk anders vermeld in de beschrijving of in uw bevestiging.
Vlot en gemakkelijk geboekt aan goede prijs
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
2.871 klantbeoordelingen