Bodrum Park Resort in Yaliciftlik is een luxe 5-sterren hotel met verschillende zwembaden en leuke glijbanen. Je hebt genoeg culinaire keuze in dit hotel met 1 buffetrestaurant en 4 a-la-carterestaurant. Geniet van de zon aan de prachtige prive-baai met helder water!
Rustig gelegen in een groene omgeving op een landtong met oude pijnbomen, direct aan een kleine baai met zandstrand (fijne kiezels aan de waterlijn). Naar Bodrum met winkel- en uitgaansmogelijkheden is het ca. 24 km (minibusverbinding).
Het Bodrum Park Resort beschikt over een lobby met receptie, lobbybar met zithoeken, tv-hoek (wifi inclusief in de openbare ruimte), restaurant, 4 à-la-carterestaurants (geopend van 20/5 - 30/9; Turks, Italiaans, Aziatisch en vis), patisserie, bars en een Spa. Er zijn 288 kamers verdeeld over 2 etages.
Dit vakantiecomplex uit de hogere middenklasse met hoofd- en bijgebouwen ligt midden in een tuin met 2 zwembaden en zonneterras. Er is een apart gelegen Aquapark (geopend van 1/5 - 20/10) met diverse waterglijbanen. Ligbedden, kussens, parasols en handdoeken bij het zwembad en strand zijn inclusief. Daarnaast is er een pool-/snackbar met terras.
Bodrum - Yaliciftlik
5 sterren
All Inclusive Plus:
Er is een animatieprogramma en 's avonds zijn er regelmatig shows.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
De kamers (ca. 21 m²) zijn geschikt voor 1-3 pers. en liggen in het hoofdgebouw met airconditioning (centraal geregeld), telefoon, satelliet-tv, huurkluisje, koelkastje, wifi (gratis), badkamer met bad of douche, toilet en föhn en een Frans balkon. Daarnaast zijn er kamers beschikbaar (ca. 18 m² voor 2 pers.) zonder balkon/terras in het hoofd- of clubgebouw.
De kamers in de club bijgebouwen (ca. 18 m²) beschikken over individuele airconditioning en een klein terras bij de ingang. Naar keuze ook met stapelbed beschikbaar (ca. 25 m², voor 2-4 pers.)
De familiekamers (ca. 31 m², voor 2-5 pers.) beschikken over 1 aparte slaapkamer en een terras en liggen in de clubgebouwen.
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen