Het luxe 5-sterrenhotel NoxInn Club in Alanya is ideaal voor een onvergetelijke vakantie met het hele gezin! Wat ga jij als eerste doen tijdens je vakantie in het NoxInn Club hotel? Wij dachten aan roetsjen van de waterglijbanen. Of misschien meedoen aan de leuke activiteiten die het animatieteam elke dag weer organiseert. Meer zin in een paar uurtjes relaxen? Prima idee hoor, dan strijk je toch gewoon neer op een ligbedje of droom je weg in de moderne spa. Je kunt in dit gezellige hotel trouwens ook heel goed genieten van de Turkse keuken, langs gaan bij de fitnessruimte en samen de spetterende shows bewonderen in de avonden. Kortom, vervelen staat hier niet op de planning. Wie gaat er mee vakantie vieren aan de Turkse Riviera?
NoxInn Club Hotel bevindt zich in Konakli op ongeveer 250 meter afstand van een privézandstrand. Dit is gemakkelijk met de bus/auto bereikbaar. Alanya ligt op ongeveer 13 km afstand en in de buurt vind je een supermarkt. Ook bars en restaurants liggen binnen een straal van ongeveer 1 km. En de afstand naar het vliegveld is zo'n 57 km.
Dit luxueuze, kindvriendelijke clubcomplex beschikt over een hoofdgebouw met 5 verdiepingen, 4 aanliggende gebouwen met 4 verdiepingen en in totaal 223 kamers.
Het hotel biedt vele faciliteiten zoals een receptie (24 uur geopend), een lobby met bar, airconditioning, wifi (gratis), internethoek (tegen vergoeding) en 2 liften.
In het hotel vind je verder een buffetrestaurant met terras, een à-la-carterestaurant, een discotheek, een kapper, een minimarkt, amfitheater en een (gratis) parkeerplaats. De wasservice en de medische service zijn tegen vergoeding. Binnen in het complex bevinden zich een zwembad.
Buiten zijn er maar liefst 2 seizoensafhankelijk geopende zwembaden evenals een apart kinderbad, 3 waterglijbanen, een poolbar (seizoensafhankelijk) en een tuin. Aan het strand en aan het zwembad staan ligstoelen en parasols gratis en badhanddoeken tegen betaling ter beschikking. Verder is er aan het strand een bar te vinden.
Verblijf in dit royale hotel is op basis van all inclusive:
Voor de kinderen is het 1 grote gezelligheid in het NoxInn Club hotel! Dankzij een kinderbad met glijbaantje, speeltuin, leuke kidsclub (4 tot 12 jaar) en een animatieprogramma zullen ze zich hier prima vermaken. Verder kan je er babybedjes en kinderstoelen regelen en tegen betaling ook een oppas.
Toe aan extra ontspanning? Breng dan even een bezoekje aan de spa met een sauna, Turks bad, rustruimte, massages en schoonheidsbehandelingen (€).
Het sport- en entertainmentaanbod van NoxInn Club is ontzettend uitgebreid waardoor je vast en zeker van een actieve vakantie kunt genieten. Denk aan activiteiten en faciliteiten zoals watergymnastiek, darts, waterpolo, boccia, step-aerobics, tafeltennis, basketbal, volleybal, tennis en tegen betaling watersporten aan het strand. Er is ook een fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten en in de avond wordt er ook entertainment aangeboden zoals shows en livemuziek.
Economy (voordeel) kamers: (ca. 15 - 20 m²) beschikken over gratis WiFi, airconditioning, een badkamer met toilet, föhn en douche, een kluisje, minibar met water (1 keer per dag gratis aangevuld), slaapbank, koffie- en theefaciliteiten, een telefoon en een tv. Er is geen balkon of terras aanwezig.
Standaardkamers: (ca. 20 - 25 m²) in het hoofdgebouw en hebben dezelfde voorzieningen als de voordeelkamers, maar dan met een balkon.
Familieaccommodaties: (FU) net zo groot als de tweepersoonskamers. Deze kamers zijn voor maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen. Beschikken over een douche, toilet, fohn, koffie- en theefaciliteiten, een tv, telefoon, gratis WiFi, een kluisje tegen betaling, een minibar met gratis water (1 keer per dag gratis aangevuld), airconditioning en een balkon.
Familiekamers (1 kamer): (FZ, ca. 25 - 35 m²) zoals de familieaccommodaties, maar dan met een aparte slaapkamer. Voor maximaal 5 volwassenen.
Familiekamers (2 kamers): (F2, ca. 35 - 40 m²) in het bijgebouw gelegen. Hebben dezelfde faciliteiten als de familiekamer met 1 slaapkamer, maar deze kamers hebben er 2 die verbonden zijn met een verbindingsdeur. Voor maximaal 5 volwassenen.
Algemeen
|
Voor de kinderen
|
Sport en entertainment
|
Wellness
|
Vlot en gemakkelijk geboekt aan goede prijs
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
2.871 klantbeoordelingen