JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Royal Holiday Palace in Lara, Turkije | Prijsvrij

Royal Holiday Palace

Turkije - Turkse Riviera - Lara

Foto Royal Holiday Palace ***** Lara
9.0
Foto Royal Holiday Palace ***** Lara
Foto Royal Holiday Palace ***** Lara
Foto Royal Holiday Palace ***** Lara
25+
Royal Holiday Palace
  • Luxe hotel direct aan het strand
  • Splashfun: leuke waterglijbanen
  • Ontspannen in het Wellness center
  • Miniclub en pretpark voor kids

Algemeen

Het familievriendelijke Royal Holiday Palace resort in Lara ligt direct aan het strand en heeft voor het hele gezin genoeg te bieden! De buitengewone architectuur van het hotel (in de vorm van een kasteel) samen het grote zwembad & aquapark imponeren vrijwel alle gasten die hier verblijven! Diverse wellness- en sportactiviteiten zorgen voor een ultieme invulling van jouw volgende vakantie. Voor culinair genot zijn er maar liefst 5 à-la-carterestaurants en 1 buffetrestaurant aanwezig! Door de uitstekende keuken, de vele faciliteiten en de goede service heeft dit hotel zeer veel tevreden gasten. Niet voor niets ontvangt dit resort dan ook zoveel lovende recensies!

Perfecte ligging aan het strand van Lara

Ligging in Lara

Het Royal Holiday Palace resort ligt direct aan het zand-/kiezelstrand van Lara. Het centrum van Antalya ligt op ca. 17 km afstand.

Faciliteiten Royal Holiday Palace

Het luxe 5 sterren hotel Royal Holiday Palace behoort tot één van de beste resorts in het Turkse Lara. Totaal zijn er 604 kamers aanwezig die verspreid liggen over 10 etages. Er zijn 6 liften aanwezig. 

In de lobby bevindt zich de receptie en een bar. Wifi en een internetcafé zijn beschikbaar tegen betaling. In het buffetrestaurant worden lekkere maaltijden geserveerd. Daarnaast zijn er 5 à-la-carterestaurants aanwezig (tegen betaling). Verder is er een patisserie aanwezig en zijn er verschillende bars. Ook zijn er enkele winkels en is er een kapper. 

In de tuin bevindt zich een groot lagune zwembad met heerlijk zonneterras. Hier staan genoeg ligstoelen & parasols voor je klaar. Ook is er 1 badhanddoek per persoon per dag inbegrepen. Het aquapark met leuke glijbanen is geopend van ca. 15/04 - 31/10. De uitdagende glijbanen bieden volop vertier voor jong en oud. Glij van supersnelle kamikazes of doe mee met één van de leuke activiteiten van het animatieteam.

Verzorging

Bij verblijf op basis van All Inclusive is het volgende inclusief:

  • Ontbijtbuffet, lunch- / dinerbuffet, dieethoek
  • Uitslapersontbijt tot 11:00 uur
  • Snacks (dagelijks)
  • Koffie, thee en koekjes in de middag
  • Middernachtsnack
  • Lokale (alcoholische) en sommige internationale alcoholische dranken 24 uur
  • Dagelijkse aanvulling van de minibar met water, frisdrank en bier
  • Versgeperste sappen, flessen drankjes en merkdrankjes (tegen betaling)

Kinderen

Kinderen kunnen meedoen met één van de leuke activiteiten die georganiseerd worden door een enthousiast animatieteam. Er is een kinderbad met glijbanen aanwezig. Het pretpark is geopenend van ca. 15/04 - 31/10 en beschikt o.a. over een kleurrijke draaimolen en anderre leuke speeltoestellen. Wil je samen een avondje weg? Maak dan tegen betaling gebruik van de babysitservice van het Royal Holiday Palace Lara. Daarnaast zijn er op aanvraag kinderstoelen aanwezig.

Wellness

Wil je tijdens je vakantie wat extra ontspannen? Breng dan een bezoek aan het wellnesscenter (ca. 574 m²) met Turks bad en sauna. Tegen betaling kan je gebruik maken van verschillende schoonheidsbehandelingen. Daarnaast is er ook fitness (ca. 130 m²) aanwezig.

Sport en entertainment

Bij het Royal Holiday Palace hotel zijn verschillende sportfaciliteiten aanwezig. Zo kan je een balletje slaan tijdens een potje (tafel)tennis (verlichting en les tegen betaling). Op het strand kan je gebruik maken van verschillende watersporten (lokale aanbieders). Tegen betaling kan je biljarten, bowlen of een spelletje spelen in de gameroom. Er is een amusementsprogramma met leuke activiteiten voor zowel jong als oud. Ook in de avond hoef je je niet te vervelen. Geregeld zijn er shows of is er livemuziek.

Kamers

Superior wweepersoonskamers: (46 m²) hebben een zithoekje, een gecombineerde woon- en slaapruimte, airconditioning (centraal geregeld, weersafhankelijk), WiFi, thee- en koffiefaciliteiten, een tv, badjas (borg), kluisje (mogelijk tegen betaling), minibar, bad / toilet, föhn en een balkon met landzicht. Ook met zijzeezicht of frontaal zeezicht te boeken of direct zeezicht. Geschikt voor maximaal 3 volwassenen + 1 kind. 

Maisonette/duplex kamers:: (75 m²) bestaat uit 2 verdiepingen met een slaapkamer op beide etages en is er verder een zithoek, airconditioning (centraal geregeld, weersafhankelijk), WiFi, thee / koffie, een tv, badjas (borg), kluis (mogelijk tegen betaling), minibar, bad / toilet, föhn en balkon met landzicht. Optioneel met uitzicht op zee te boeken. Geschikt voor maximaal 4 volwassenen.

Familiekamers in Royal Holiday Palace: (60 m²) deze kamers hebben dezelfde faciliteiten als de andere kamers maar hebben 2 aparte kamers op 1 verdieping (met verbindingsdeur). Vanaf het balkon heb je land- of zeezicht. Geschikt voor maximaal 4 volwassenen.

Junior Suites: (60 m²) zoals de familiekamers maar dan met 1 slaapkamer en een aparte woonkamer. In deze suite geniet je van landzicht.

Deluxe Suites: (85 m²) komen met een woonkamer, 2 slaapkamers, airconditioning (centraal geregeld, weersafhankelijk), WiFi, thee / koffie, een tv, badjas (borg), kluis (mogelijk tegen betaling), minibar, bad / toilet, föhn en een balkon met landzicht.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 10 verdiepingen, 604 kamers
  • 6 restaurants
  • Diverse bars
  • Zwembad
  • Aquapark (ca. 15/04 - 31/10)

Voor de kinderen

  • Kinderbad met glijbanen
  • Miniclub
  • Minidisco
  • Pretpark (ca. 15/04 - 31/10)
  • Babysitservice

Sport en entertainment

  • Balsporten
  • Watersporten
  • Amusementsprogramma
  • Avondshows en livemuziek

Wellness

  • Wellnesscenter
  • Fitness

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.9
  • Hygiëne 8.9
  • Kindvriendelijkheid 9
  • Faciliteiten 8.9
  • Kamer 8.9
  • Animatie 8.4
  • Personeel 9.1
  • Eten & Drinken 8.4
  • Kwaliteit Bedden 8.2
  • Prijs/Kwaliteit 8.4
  • Geweldig! 18 oktober 2025
    10

    Een heel goed hotel, lijkt groot, maar glijbanen, kermis en zwembad ligt in een grote cirkel bij elkaar! Geweldig animatieteam voor jong en oud! De hele dag allerlei activiteiten om het naar je zin te maken! Ook het eten is goed en divers en obers zijn super vriendelijk en gezellig!

    Lees meer
  • 18 oktober 2025
    8.0

    Heel netjes en schoon hotel. Behulpzaam is al het personeel

  • Lara 04 oktober 2025
    10

    Vakantie

  • Goed hotel wel voor kinderen. 04 september 2025
    8.0

    Alles goed geregeld is wel echt voor ouders met kinderen voor volwassenen weinig te doen eten perfect en drinken ook alleen dat gevraag om tip geld ,NIET doen jammer verser alles ok koop

    Lees meer
  • Leuk kindvriendelijk hotel 28 augustus 2025
    10

    Leuk kindvriendelijk hotel, eten goed voldoende keus alleen jammer dat ‘s avonds na 10 uur weinig te doen is voor volwassenen

    Lees meer
  • Royal Holiday Palace 22 augustus 2025
    8.0

    Groot, mooi, aan strand, grote ruime hotelkamer, best een eindje lopen naar de shopping gedeelte, lekker eten, drinken wordt aan bedje gebracht bij zwembad en strand, animatie doet zijn best, leuke glijbanen, hygiëne wc bij zwembad en strand vies, bedden liggen erg hard , personeel overal super vriendelijk behalve bij de receptie, de incl transfer laat lang op zich wachten zo hebben we heen en terug een uur moeten wachten op die bus !

    Lees meer
  • Prima hotel 16 augustus 2025
    6.0

    Eten matig Animatie matig Kidsclub prima

  • Top vakantie 13 augustus 2025
    10

    Het was helemaal geweldig Echt een aanrader

  • Hotel was super goed 09 augustus 2025
    10

    Ik had probleem daar bij hotel ik had àlles geprobeerd dat ik prijs vrij contact nemen maar jullie zijn helaas niet breekbaar , ik ben blij hotel medewerker heeft mijn probleem opgelost, ik had van jullie verwacht dat als klanten problemen krijg dat Julie kan helpen ,maar helaas niet zo .

    Lees meer
  • Super hotel 01 augustus 2025
    10

    Het hotel was super luxe! Komen zeker terug.

  • Goor eten!! 30 juli 2025
    2.0

    Ik heb echt nog nooit een hotel meegemaakt waar het eten zo ranzig en vies was! Je betaald je eigen blauw aan een all inclusive hotel. Vervolgens krijg je er troep voor terug. Dit geven ze zelf trouwens ook aan! Ja we houden de inkoop wat aan de goedkope kant. Ik heb rauwe kip gekregen waarop ik een klacht heb ingediend. Voor hetzelfde geldt lag ik in het ziekenhuis met voedselvergiftiging!! Daarop wordt dan gezegd ja onze kok moet voor heel veel mensen kopen en dit kan je weleens meemaken!! Wij zijn zo vaak teruggegaan met onze eten omdat ze gewoon rauw waren. Alles wordt gefrituurd in gore olie het was gewoon bijna zwart. Het personeel was top daar heb ik niks over te zeggen. Vond wel dat ze aan het hollen waren in de hitte. Waar ik wel wat ongemakkelijk van werd de zweet druppelde gewoon van hun voorhoofd dat ik gewoon niet wilde vragen om wat te drinken mee te nemen vond het gewoon zielig. Nou als je vies wil eten voor veel geld vooral voor dit hotel gaan.

    Lees meer
  • Goed verzorgd 17 juli 2025
    10

    Hele fijne vakantie gehad, alles tot in de puntjes geregeld. De drankjes werden zelf gebracht aan het zwembad. Alles schoon en netjes, eten goed en voor ieder wat wils. Zeer vriendelijk en vrolijk personeel. Alleen het entertainment in de avond was niet zo bijzonder en wat eentonig. In ieder geval niet ons ding. Verder niks aan te merken.

    Lees meer
  • Lekker kunnen genieten 12 juli 2025
    8.0

    We hebben een goede en heerlijke vakantie gehad mensen doen uitstekend hun best om het iedereen naar hun zin te maken. Eten was goed en de bediening was perfect en vriendelijk.

    Lees meer
  • Kort maar krachtig 01 juli 2025
    8.0

    We hadden een korte vakantie geboekt. Heel schoon hotel. Echter, doordat ze zo luxe en service gericht willen zijn, rent het personeel in het restaurant letterlijk voor je. Wij werden daar heel ongemakkelijk van. Het was al bloedheet en het zweet liep hun bij de hals naar beneden, ondanks de airco. Zo druk waren ze. De kwaliteit van het eten was prima maar de keuze was veel minder dan bij een ander hotel in Lara. Zal geen namen noemen. Onze kamer was trouwens heel erg ruim, dit nog niet eerder meegemaakt in die regio. Het hele boekingsproces was overigens top! Ik geloof dat de medewerkster Angelique heet, een topper! Alles goed uitgelegd en geregeld voor ons. We gaan zeker nogmaals bij haar boeken!

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.6
  • 20 November 2025
    Zeer makkelijk te boeken en klanten…

    Zeer makkelijk te boeken en klanten service is vriendelijk

  • 16 November 2025
    Zeer overzichtelijk en betaalbaar, betalen gaat super gemakkelijk.

    Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.

  • 12 November 2025
    alles is vlot en super geregeld :)

    alles is vlot en super geregeld :)

  • 12 November 2025
    Achteraf willen omboeken en verliep goed

    Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.

  • 12 November 2025
    Opnieuw zeer tevreden

    Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!

  • 12 November 2025
    Met wat hulp goed gevonden

    Met wat hulp goed gevonden

  • 11 November 2025
    Zeer tevreden

    We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij

  • 11 November 2025
    Alles is vrij duidelijk van A/Zs

    Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!

  • 10 November 2025
    Alles gaat heel vlot en vlug

    Alles gaat heel vlot en vlug Is goed uitgelegd

  • 09 November 2025
    Zeer duidelijke website

    Zeer duidelijke website, gebruiksvriendelijk en altijd de laagste prijs! Wij zijn fan!

TrustPilot

3.165 klantbeoordelingen

Royal Holiday Palace
9.0
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 497, -
Checken