Bekijk ons beschikbare aanbod in Turkse Riviera of Turkije.
Het altijd gezellige Side is een geweldige plek voor een heerlijke zonvakantie. Vooral als je in het 4-sterrenhotel Side Royal Paradise verblijft. Binnen een paar minuutjes sta je al op het strand waar je uitgebreid kunt relaxen en zonnen. Maar dit kan ook heel goed in het hotel zelf. Met name rondom het zwembad. Neem een van de ligbedjes en kom er de hele dag niet meer vanaf. Je kunt zo toch mooi de kinderen in de gaten houden terwijl ze het zwembad inplonsen en van de waterglijbaan roetjsen. Het kinderbadje heeft ook een paar kleine glijbaantjes en daarnaast kunnen je lieve reizigers fun beleven in de kidsclub. Voor een leuke vakantie in Turkije kan je verblijven in het Side Royal Paradise hotel!
Side Royal Paradise ligt op ongeveer 350 meter van het zandstrand in de Turkse Riviera regio en slechts 200 meter van diverse restaurants en bars. Wil je een kijkje nemen bij de Haven? Die bevindt zich op ongeveer 5 km. Met de auto ben je daar dus zo, net zoals bij het centrum (12 km).
Dit kindvriendelijke hotel bestaat uit meerdere gebouwen met 5 verdiepingen en in totaal 335 kamers. Ook is het hotel voorzien van vele faciliteiten zoals een lobby met zithoekjes, een 24-uursreceptie en gratis WiFi in de openbare ruimtes.
Zin in een hapje eten met een verfrissend drankje? Of ben je klaar voor een lekkere lunch? Je vindt het allemaal in het restaurant en de lobbybar. Buiten is er nog een zwembadbar aanwezig. Met natuurlijk 2 buitenzwembaden waarvan eentje met waterglijbaan en een zonneterras met ligbedden en parasols.
Niet het ontbijt missen omdat je wat hebt uitgeslapen? De hele dag door eten en drinken? Het kan dankzij de all inclusive formule die Side Royal Paradise aanbiedt. Het volgende is inbegrepen:
Een kinderbad met waterglijbaantjes, een speelplaats en miniclub voor de 4 tot 12 jarigen! Side Royal Palace heeft het allemaal zodat de kids zich heel goed kunnen vermaken, elke dag weer. Je kunt daarnaast babybedjes en kinderstoelen regelen (op aanvraag).
Naast een fijn binnenzwembad vind je in dit prettige hotel ook een spa met Hamam, een sauna en diverse massages en schoonheidsbehandelingen (tegen betaling). Ontspannen maar!
Wil jij een keertje sportief aan de slag of ben je thuis altijd in de sportschool te vinden en mag dat niet overgeslagen worden tijdens je vakantie? Geen probleem hoor, Side Royal Paradise beschikt over een fitnessruimte, tafeltennistafel en kan je er verder een potje darten en tegen betaling biljarten. Ook in de avonden wordt er entertainment aangeboden.
(ca. 28 m²) zijn voorzien van een balkon, tv, minibar met water, föhn, douche, airconditioning, een telefoon en tegen betaling WiFi en een kluisje. De economy(voordeel) kamers zijn net zoals de tweepersoonskamers, maar hebben geen balkon en zijn daardoor circa 24 m².
(ca. 30 m²) met dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers, maar ruimer opgezet. Maximaal 2 volwassenen en 2 kinderen.
(ca. 32 m²) zoals de andere familiekamers, maar dan met 2 aparte slaapkamers (met verbindingsdeur). Voor maximaal 4 volwassenen.
|
Algemeen
|
|
Voor de kinderen
|
|
Sport en entertainment
|
|
Wellness
|
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
Duidelijk overzicht met alle info
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
3.212 klantbeoordelingen