


Bekijk ons beschikbare aanbod in Turkse Riviera of Turkije.
Heerlijk ontspannen dicht bij het strand tijdens je vakantie in Side? Dan ga je voor een verblijf in Sun Beach Park: een 4-sterrenaccommodatie waar iedereen welkom is! Plons in het helderblauwe zwembad en kom lekker tot rust in de wellness. En, in de avond? Dan proef je van Turkse gerechten in het eigen buffetrestaurant. Dit hotel staat dus volledig in het teken van relaxen in de zon met een vakantie aan de Turkse Riviera. Heb jij je koffer al gepakt? Vlieg mee naar het populaire Side!
Wil je lekker relaxen op het strand tijdens je vakantie in Turkije? Sun Beach Park is hiervoor erg fijn, want dit hotel bevindt zich dicht bij het strand. Ook vind je in het centrum, ongeveer 1 kilometer verderop, diverse winkels, restaurants, bars en andere uitgaansgelegenheden. En, wil je een cultureel dagje uit? Bezoek dan de bruisende en historische stad Antalya: deze ligt op ongeveer 1 uur rijden vanaf Side.
Het moderne Sun Beach Park vormt een heerlijke plek voor een zonvakantie in Side. Zo vind je er een 24-uursreceptie en handige liften om zo snel de kamers te bereiken. Lekker geslapen? Start je dag goed met een uitgebreid ontbijtbuffet om vervolgens je favoriete zwemoutfit aan te trekken. Plons in het zwembad of ga juist voor een relaxmoment in de wellness, voorzien van een hamam, sauna en massagebehandelingen (€).
Voor de kinderen vind je hier een eigen kinderbad. In de avond doe je gezellig een drankje in een van de 3 bars en proef je van heerlijke maaltijden in het eigen buffetrestaurant: hierbij zit je gezellig aan het zwembad. En, wil je de laatste updates van je zonvakantie in Side delen? Maak dan gebruik van de WiFi (deels - €).
In Sun Beach Park verblijf je op basis van all inclusive:
Ontbijt: buffet
Lunch: buffet
Diner: buffet
Langslapersonbijt van 09:30 tot 10:00 uur
Koffie met taart/gebak15:30 tot 16:30 uur
Snacks van 11:30 tot 15:30 uur
(Non)alcoholische dranken van 10:00 tot 23:00 uur
2-Persoonskamer: voorzien van 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. Ook voor alleengebruik (D1). Of, kies voor de low cost economy kamer.
Familiekamer: voorzien van een aparte woon- en slaapkamer met meerdere slaapgelegenheden.
Alle kamers beschikken over een eigen badkamer, voorzien van een douche, toilet en haardroger. Ook vind je hier standaard faciliteiten als een TV, telefoon, kluisje, minibar, airconditioning, WiFi (€) en een balkon.
Algemeen
|
Vlot en gemakkelijk geboekt aan goede prijs
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
2.871 klantbeoordelingen