Altijd al New York willen ontdekken? Verblijf dan in het stijlvolle 4-sterrenhotel Hyatt Herald Square New York. Gelegen in hartje Manhattan, vlak bij iconische highlights zoals het Empire State Building en Times Square. Dit moderne hotel is ideaal voor een stedentrip, met comfortabele kamers, een hippe rooftopbar en prachtig uitzicht op de skyline. Of je nu komt voor shopping, sightseeing of de bruisende sfeer van de stad: bij Hyatt Herald Square zit je helemaal goed. Klaar om de Big Apple te verkennen? Boek dan nu jouw verblijf!
Hyatt Herald Square New York ligt supercentraal in Midtown Manhattan. Op slechts 5 minuten loopafstand bewonder je het beroemde Empire State Building. Zin om te shoppen? Macy’s en de winkels op Fifth Avenue liggen om de hoek. Times Square en Broadway bereik je in minder dan 15 minuten wandelen. Ook Central Park en Grand Central Station liggen dichtbij. De metrohalte Herald Square ligt op 300 meter, waardoor je snel de hele stad kunt ontdekken. De luchthaven JFK ligt op ongeveer 45 minuten rijden.
Bij Hyatt Herald Square geniet je van moderne faciliteiten in een hippe, stedelijke sfeer. De 24-uursreceptie verwelkomt je dag en nacht, en in de lobby vind je gezellige zitplekken om even te relaxen. De rooftopbar biedt een spectaculair uitzicht op de skyline van Manhattan, inclusief het Empire State Building. Perfect voor een drankje na een dag vol sightseeing. In het restaurant geniet je van een lekker ontbijt of diner (€). Dankzij WiFi blijf je eenvoudig verbonden met thuis. Voor wie actief wil blijven, is er een moderne fitnessruimte.
Verblijf is mogelijk op basis van logies of logies en ontbijt. Het ontbijt wordt dagelijks geserveerd in buffetvorm of à-la-carte (€). In de rooftopbar bestel je cocktails en snacks (€) terwijl je geniet van het uitzicht over de stad.
Blijf in shape in de volledig uitgeruste fitnessruimte, ideaal voor een snelle work-out voor je de stad in trekt. In de directe omgeving geniet je van talloze bezienswaardigheden, Broadway-shows en restaurants. Dankzij de toplocatie hoef je je hier geen moment te vervelen.
De stijlvolle kamers van Hyatt Herald Square zijn modern en comfortabel ingericht. Ze beschikken over airconditioning, WiFi, televisie, kluisje en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer is voorzien van een douche, toilet en haardroger.
De Standaardkamers (circa 18 m²) zijn perfect voor twee personen. De Deluxe kamers (circa 22 m²) bieden extra ruimte en uitzicht op de stad. Voor een unieke ervaring kies je de kamers met uitzicht op het Empire State Building, perfect om ’s avonds te genieten van de fonkelende skyline.
Algemeen
|
Sport en entertainment
|
Zie jij jezelf al genieten van het uitzicht op het Empire State Building met een cocktail in de hand? Boek nu jouw stedentrip naar Hyatt Herald Square New York en ontdek de magie van Manhattan!
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen