LiggingAan de noordkant van La Gomera, aan de rand van het Garajonay Nationaal Park, ligt de vallei van La Palmita, die behoort tot de gemeente Agulo; Het is ideaal gelegen tussen indrukwekkende bergen en prachtige stranden. In de buurt, tussen hoge bergketens, ligt El Penon de Hermigua, beroemd om zijn schone en heldere water. De finca ligt op ongeveer 30 km van de hoofdstad San Sebastian en is ideaal voor een ontspannen tijd in de natuur met alle comfort. Er zijn ook diverse mogelijkheden voor buitenactiviteiten, waaronder prachtige wandeltochten. In de buurt bevindt zich het bezoekers- en informatiecentrum "Juego de Bolas". Een supermarkt ligt op ongeveer 3 km, een restaurant op ongeveer 900 m, de luchthaven, de haven en het ziekenhuis liggen op ongeveer 30 km afstand.FaciliteitenDit vrijstaande huis staat op een perceel van ongeveer 20.000 m², omgeven door bos en fruitbomen. Door de gunstige ligging groeien hier mispel-, peren-, pruimen-, vijgen- en citroenbomen. Het gebouw is grondig en met oog voor detail gerenoveerd; De oorspronkelijke stijl en de oude structuur, bestaande uit dikke stenen muren en fijn hout, zijn bewaard gebleven. Een moderne vochtwering en warmte- en geluidsisolatie zorgen er daarentegen voor dat het onder het oude pannendak aangenaam vertoeven is. De entree is licht en kan worden afgesloten met typische houten ramen.
AccommodatieHuis
Er is een keuken, woonkamer met open haard (houtgestookt), een badkamer, twee slaapkamers op 2 niveaus, elk met een elektrische radiator (één met 2 eenpersoonsbedden, de tweede met 1 bed van 200x150), twee terrassen en een buitenbarbecue. Aangrenzend aan het perceel ligt een stuk land dat vroeger gebruikt werd voor dorsen. Met ligstoelen. De volledig uitgeruste keuken bevindt zich op de eerste verdieping en is voorzien van een magnetron, elektrische sapcentrifuge, broodrooster, keramische kookplaten, elektrische mixer en fondue. De woonkamer is voorzien van satelliet-tv, elektrische radiator, open haard (houtgestookt), muziekinstallatie en diverse bordspellen. De badkamer is voorzien van 2 wastafels, douche en haardroger. Wasmachine en strijkijzer aanwezig. Maximale bezetting: 4 volwassenen + 1 baby (babybedje beschikbaar). Wi-Fi inbegrepen.
MaaltijdenAlleen kamer
Zonder maaltijden.
HotelserviceSchoonmaak bij aankomst/vertrek inbegrepen. Beddengoed wordt één keer per week verschoond. Handdoeken worden twee keer per week verschoond.Let op: Huisdieren zijn niet toegestaan.
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen