Coral Ocean View is een adults-only 4-sterrenhotel nabij het strand in Playa De Las Americas. Hier kun je even helemaal bijkomen van het alledaags leven. Ontspan op het dakterras met bubbelbad terwijl je het prachtige uitzicht in je opneemt. Of neem een verfrissende duik in het zwembad, geniet van een lekker drankje in de bar en blijf actief in de fitnessruimte. Daarnaast ben je binnen enkele minuten bij diverse restaurants en bars. Boek een comfortabele suite en geniet van een ontspannen vakantie in Coral Ocean View!
Het hotel ligt op ongeveer 400 meter van het strand. Winkels, bars en restaurants liggen op ongeveer 5 minuten lopen. De golfbaan Golf Las Americas vind je op zo'n 1.9 km.
Het mooie hotel bestaat uit 130 comfortabele kamers verdeeld over 9 verdiepingen en ook zijn er 2 liften aanwezig. Een lobby, 24-uursreceptie en gratis WiFi, een bagageruimte en een leesruimte behoren tot de algemene faciliteiten. Verder is er een loungebar, à-la-carterestaurant, buffetrestaurant met terras en een cafe.
Buiten vind je een mooie tuin, een zonneterras met ligstoelen, parasols (badhanddoeken mogelijk tegen betaling) en een heerlijk zwembad met zwembadbar. Op het dakterras is een bubbelbad te vinden en een yogadek. Verder biedt het hotel een fitnessruimte, paddlebaan en wellnesscenter.
Verblijf is op basis van logies (alleen overnachting), logies & ontbijt, halfpension of all inclusive:
Ontspannen tijdens je vakantie doe je in de wellnessruimte met wellnessmassages en cosmetische behandelingen (tegen betaling). Ook is er een zonneterras op het dak met een jacuzzi en ligbedden.
Coral Ocean View biedt een fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten, aerobics en yoga op het yogadek, paddlebaan, beachvolleybal en meerdere keren per week livemuziek.
Junior Suite: (ca. 38 m²) voorzien van airconditioning, een kitchenette, koelkast, kluis (tegen betaling), WiFi, een douche, toilet, haardroger en een balkon (JS). Ook te boeken met uitzicht op het zwembad (JSP) of uitzicht op zee (JSM). Geschikt voor maximaal twee volwassenen. Kamer is te boeken voor eenpersoonsgebruik (JSE).
Suite: (ca. 54 m²) ingericht met een aparte slaapkamer, airconditioning, kitchenette, koelkast, kluis (tegen betaling), WiFi, een douche, toilet, haardroger en een balkon (SU). Geschikt voor maximaal drie volwassenen.
Algemeen
Prijsvrij leerden wij kennen via vrienden. Reeds jaren zijn wij supertevreden over de prijs en kwaliteit die aangeboden wordt.
Hallo, wij hebben de laatste jaren verschillende malen beroep gedaan op Prijs Vrij, en kunnen alleen maar besluiten dat wij zeer tevreden zijn over deze vakantie aanbieder. We hebben één keer een probleem gehad en hebben ons via telefoon ons bijgestaan en tot in de perfectie alles in orde gemaakt. Zij zijn zowel als aanbieder en prijsgewijs misschien de beste op de markt in België. In de toekomst zullen wij zeker nog gebruik maken van de aanbiedingen van Prijs Vrij, wij kijken er naar uit in november onze volgende reis aan te vangen die reeds geboekt is. Beste groeten Marc,Bianca
Goede service en prijskwaliteit den top!
Alles is zeer vlot en vlot geregeld
Zeer last minute (2 dagen op voorhand) besloten een reisje naar de zon te boeken en na wat opzoeken vond ik bij prijsvrij de goedkoopste vakantie voor mij. Alle nodige papieren werden snel en duidelijk via email verzonden. Alles prima in orde.
We zijn heel tevreden van prijsvrij ! Alles verloopt altijd prima ! Top bedrijf
Alles correct en op tijd verlopen.
Prijsvrij is gebruiksvriendelijk zowel voor oude als jonge mensen. De prijzen en kwaliteit zijn fantastisch. Veel keuze met alles erop en eraan. Tis fijn om op reis te gaan met prijsvrij. Bedankt hiervoor.
Contact opgenomen met de klantenservice rond de parking nabij de luchthaven. Op een correcte en vlugge manier werd het euvel opgelost. Héél blij hiermee want had een beetje stress het lang zou duren eer ik geholpen zou worden maar niets was minder waar. TOP
Mooie deals. Goed en overzichtelijk geregeld
3.081 klantbeoordelingen