Ultiem waterplezier met een vakantie in Abu Addab? Daar weet Pickalbatros Villaggio Resort het perfecte antwoord op! Met maar liefst 12 zwembaden en kronkelende waterglijbanen vind je de ideale combinatie van verkoeling en vertier ineen. Terwijl de kinderen urenlang spelen, kom jij heerlijk tot rust op het zonneterras. Of, wat denk je van lekker relaxen op het strand met het gezin? Wanneer de avond valt, proef je van heerlijk eten in de eigen restaurants. Dit resort biedt dus alles wat je nodig hebt voor een heerlijke zonvakantie in Egypte! Staat jouw koffer al klaar?
Pickalbatros Villaggio Resort ligt op een superfijne locatie in Abu Dabbab. Wil je namelijk lekker naar het strand? Dan zit je hier top, want dit hotel grenst direct aan zee! Hoe fijn is dat? Ook vind je in de omgeving diverse winkel- en horecagelegenheden: alles wat je nodig hebt, is dus handig dichtbij!
Een top vakantie voor jou én de kinderen? Daarvoor ga je naar Pickalbatros Villaggio Resort! Begin je reis met inchecken bij de 24-uursreceptie en neem je intrek in de prachtige, moderne kamers. Na een fijne nacht begin je de dag met een lekker ontbijt. Of, liever eerst sportief met een sessie in de fitness? Wanneer het tijd wordt om te relaxen, ligt het zonneterras al voor je klaar, voorzien van comfortabele ligbedden en parasols. Haal een drankje bij de poolbar en je relaxmoment is compleet. Wordt het behoorlijk warm? Om lekker af te koelen vind je hier maar liefst 12 zwembaden. Doordat dit hotel de faciliteiten deelt met Pickalbatros Vita Resort Portofino, geniet je van ontzettend veel vermaak!
Zo zijn er ook nog eens 22 waterglijbanen heeft? Hoe gaaf is dat! Ook voor kinderen vind je hier fijne faciliteiten, evenals allerlei sport- en wellness-activiteiten. Is het tijd voor lekker eten? Dit resort heeft maar liefst 7 eigen restaurants met een mediterrane, Italiaanse en internationale keuken, zowel op buffet- als à-la-cartebasis. Ook beschikt Pickalbatros Villaggio Resort over 14 bars en maak je handig gebruik van de gratis WiFi.
Ook de kleine vakantiegangers beleven een heerlijke tijd in Pickalbatros Villaggio Resort. Speciaal voor hen vind je hier superleuke activiteiten. Laat ze urenlang spetteren in de maar liefst 3 eigen kinderbaden voorzien avontuurlijke glijbanen. Ook vind je hier een fijne speelplaats en kunnen ze deelnemen aan leuke activiteiten in de miniclub (4-12 jaar).
Wil je lekker actief blijven tijdens je vakantie in Egypte? Pickalbatros Villaggio Resort bied je verschillende sportactiviteiten voor een sportieve sessie. Speel samen paddel of daag iemand uit voor een potje tennis op de tennisbaan. Ga je liever het water in? Ontdek dan de mooie onderwaterwereld met snorkelavonturen. Ook maak je hier handig gebruik van fietsverhuur. Is het daarna tijd om lekker te relaxen? Kom dan tot rust in de mooie en uitgebreide wellness (€). Ga voor bubbelen in de whirlpool of kies voor op-en-top ontspanning in het stoombad, de sauna of hamam. Of, gooi de spieren los met een aangename massage. Van sporten tot ontspanning: je vindt het bij Pickalbatros Villaggio Resort!
In Pickalbatros Villaggio Resort verblijf je op basis van all inclusive.
Ontbijt: buffet
Lunch: buffet
Diner: buffet / à-la-carte
Snacks: 12:00-17:00 uur
Middernachtsnack
(Non)alcoholische dranken: 10:00-00:00 uur
Voor het diner geldt een kledingvoorschrift.
2-Persoonskamer tuinzijde (DZG– 35m²): voorzien van 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. Overige te boeken opties: zeezicht (DZ) of zwembadzicht.
2-Persoonskamer superior tuinzijde (DSG– 45m²): groter dan de standaard 2-persoonskamer en voorzien van 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. Overige te boeken opties: zeezicht (DS) of zwembadzicht.
Bungalow tuinzijde (BGG – 35m²): voorzien van 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. Overige te boeken opties: zeezicht (BG) of zwembadzicht. Maximaal 2 volwassenen en 1 kind.
Bungalow superior tuinzijde (BSG – 45m²): groter dan de standaard bungalow en voorzien van 1 tweepersoonsbed of 2 eenpersoonsbedden. Overige te boeken opties: zeezicht (BS) of zwembadzicht. Maximaal 3 volwassenen en 1 kind.
Familiesuite tuinzijde (PFG – 75/80m²): voorzien van 1 tweepersoonsbed, 2 eenpersoonsbedden en 1 slaapbank. Overige te boeken opties: zeezicht (PF). Maximaal 2 volwassenen en 3 kinderen of 4 volwassenen en 2 kinderen.
Alle kamers beschikken over een eigen badkamer met een douche, toilet en haardroger. Ook vind je hier faciliteiten als een kluisje, minibar, TV, koffie/thee, waterkoker, verzorgingsproducten, gratis WiFi, airconditioning en een balkon of terras.
Algemeen
|
Ontspanning & kinderen
|
Gemakkelijk
Overzichtelijke website met genoeg filters om een vakantie uit te kiezen. En aantrekkelijke prijzen.
Onze reizen met Prijsvrij.be zijn stuk voor stuk meevallers geweest, en onze laatste was in mei naar Rhodos. En weer een prachtig hotel (Sunshine Rhodes) met alles er op en er aan. Lekker eten, leuke optredens en uitstapjes met een huurauto van een Nederlandse dame voor een mooi prijsje. Wat wil een mens nog meer hé :):):) Ik heb alweer geboekt voor volgende maand.
Simpel, gemakkelijk en snel. Meer moet dat niet zijn. Na mijn vakantie laat ik nog wel iets weten hoe het was.
Top reiservaring! Alles was perfect in orde en volledig naar verwachting. De communicatie was kort en zeer duidelijk, alle documenten werden zeer snel aangeleverd. Prijzen zijn zeer competitief, transparant en zonder addertjes. Volgende keer weer met prijsvrij op reis!
Alles is vlot verlopen Ook op het hotel zijn ze erg vriendelijk zeker een aanrader om nog eens terug te komen! Dit was onze eerste boeking bij jullie maar zonder enige probleem hebben we 100% kunnen genieten van de vakantie!
👍moet straks nog mijn terugreis inchecken
Altijd mooie vakanties en leuke ervaring voor vriendelijke prijzen! Een aanrader voor jouw toekomstige vakanties!
Boeking en communicatie verliepen zeer vlot. Alles tip top in orde!
Direct reactie,een direct overzicht, directe link naar de vliegtuigmaatschappij.
2.870 klantbeoordelingen