JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Aladdin Beach Resort in Hurghada, Egypte | Prijsvrij

Aladdin Beach Resort

Egypte - Rode Zee - Hurghada

Foto Aladdin Beach Resort **** Hurghada
8.5
Foto Aladdin Beach Resort **** Hurghada
Foto Aladdin Beach Resort **** Hurghada
Foto Aladdin Beach Resort **** Hurghada
22
Aladdin Beach Resort
  • Direct gelegen aan het zandstrand
  • 3 zwembaden met zonneterrassen
  • Eet afwisselend in 4 restaurants
  • Kinderbad, miniclub & kinderdisco

Lekker ontspannen op het strand van Hurghada? Welkom in het familievriendelijke Aladdin Beach Resort: een 4-sterrenhotel waar iedere leeftijd een heerlijke vakantie in Egypte beleeft! Plons in de zwembaden of ga op avontuur in het waterpark van Ali Baba! Luier urenlang op het strand of kom heerlijk tot rust in de wellness. En, in de avond? Dan geniet je van de lekkerste gerechten in de eigen restaurants. Toe aan de zon? Pak je koffers voor het bruisende Hurghada en verblijf in het kindvriendelijke Aladdin Beach Resort!

Inclusief toegang tot het Ali Baba Aquapark voor eindeloos waterplezier

Ligging in Hurghada

Wat een droomlocatie! Ali Baba Palace ligt direct aan een fijn zandstrand, midden in dhet zuiden van Hurghada. Hier wandel je zó van je ligbed het warme zand op. En of je nu lekker wil zonnen of actief het water in duikt, je zit hier helemaal goed.

Voor waterpret met het hele gezin zijn Jungle Aqua Park en PrimaSol Titanic Aquapark absolute aanraders, beide binnen 10 minuten rijden. Zin in ontspanning? Bezoek dan een van de vele spa’s in de buurt, zoals Venus Hamam & Spa of Mividaspa bij Jaz Aquamarine Resort. Shopliefhebbers kunnen terecht in Senzo Mall, een modern winkelcentrum met internationale merken en lokale souvenirs. En voor een unieke ervaring kun je een excursie boeken naar de Giftun-eilanden, quad rijden in de woestijn of zelfs een dagtrip maken naar Luxor of Caïro!

Ook handig om te weten: de luchthaven van Hurghada ligt op slechts 20 minuten rijden, en de luchthaven van Marsa Alam op circa 2,5 uur rijden.

Faciliteiten Ali Baba Palace

Gezellig met het hele gezin naar Egypte? Laat je verwelkomen in het kindvriendelijke Aladdin Beach Resort, direct grenzend aan de zee in Hurghada. Je onbezorgde vakantie begint met inchecken bij de 24-uursreceptie: neem vervolgens je intrek in de sfeervolle kamers en bungalows, sfeervol gelegen in een groene en subtropische tuin. Ultieme ontspanning staat hier centraal! Na een fijne nacht begin je de dag met een uitgebreid ontbijt op basis van buffet. En, nu? Tijd om te ontspannen. Trek hierbij je favoriete zwemoutfit aan en vind je favoriete plek op het zonneterras, voorzien van ligbedden en parasols. Haal een drankje en of tussendoortje bij de pool- en snackbar en jouw ontspanningsmomentje is compleet.

Wordt het behoorlijk warm onder de Egyptische zon? Plons dan in een van de 3 helderblauwe zwembaden! Ook voor de kleinere vakantiegangers vind je hier een kinderbad, evenals een miniclub (4-12 jaar), speeltuin en minidisco. Ook krijg je vanuit Aladdin Beach Resort toegang tot het Ali Baba aquapark: hier weet jong en oud zich urenlang te vermaken! Hoe vaak roetsj jij van de glijbaan? Wanneer je even een rustmomentje wilt pakken, ga je naar de uitgebreide wellness: relax in de sauna, ga voor een ontspannen massage (€) of bubbel gezellig in de jacuzzi! Of, test jij graag eerst je conditie in de fitness om tijdens je vakantie in Egypte lekker fit te blijven?

Na een actieve of juist ontspannen dag zoek je je favoriete plek in een van de 4 restaurants: stel je eigen maaltijd samen met het buffet of ga voor lekker à-la-carte. En, wil je graag de laatste updates van je vakantie in Hurghada delen? Maak dan gebruik van de WiFi (€).

Verzorging

In Aladdin Beach Resort verblijf je op basis van logies, of all inclusive:

  • Alle maaltijden worden geserveerd in buffetvorm, zowel koud als warm
  • Voor uitslapers is er een continentaal ontbijt van 10:00 tot 11:00 uur
  • Snacks scoor je tussen 12:30 en 16:00 uur
  • Koffie en thee met iets lekkers erbij? Dat kan van 16:00 tot 17:00 uur
  • Alcoholvrije en nationale alcoholische drankjes (voor 18+) zijn inbegrepen van 09:00 tot 00:30 uur
  • De minibar op je kamer wordt dagelijks aangevuld met water

Kinderen

De jongste vakantiegangers hebben hier ook de tijd van hun leven! Ze kunnen spetteren in de kinderzwembaden, ravotten in de speeltuin of dansen in de minidisco. De meertalige miniclub (4-12 jaar) organiseert dagelijks leuke activiteiten. En als klap op de vuurpijl: toegang tot het Ali Baba Aquapark is inbegrepen!

Wellness

Breng een bezoekje aan de healthclub van wel 350 m² groot! Hier vind je een sauna en jacuzzi. En voor een rustgevende massage kun je hier ook terecht (€). 

Sport & entertainment

Toe aan een flinke dosis actie? Doe dan mee aan beachvolleybal, basketbal, darts of danslessen, of ga helemaal los in de moderne fitnessruimte. Er is dagelijks een enthousiast animatieteam dat sportwedstrijden en spelletjes organiseert. ’s Avonds geniet je van spectaculaire livemuziek en shows. Tennisfan? Sla een balletje op de tennisbaan (baanverlichting €). Ook zijn er volop watersporten te beleven, zoals duiken en windsurfen (€, lokale aanbieders).

Kamers Ali Baba Palace

Tweepersoonskamer: Met circa 32 m² aan ruimte, airconditioning, koelkast, televisie en telefoon heb je alles binnen handbereik. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, toilet en föhn. Vanuit je balkon of terras kijk je uit over de groene tuin: heerlijk om de dag mee te beginnen of af te sluiten. Liever wat extra ruimte? Kies dan voor de ruimere variant van 36 m². Ook beschikbaar voor alleengebruik.

Superior kamer: Voor nét dat beetje extra boek je een superior kamer van circa 36 m². Deze kamers bieden dezelfde fijne faciliteiten als de standaard tweepersoonskamers, maar met meer leefruimte. Wil je wakker worden met uitzicht op het zwembad? Kies dan voor de variant met zwembadzicht.

Familiesuite: Reis je met het gezin? Dan is de familiesuite van circa 45 m² jouw ideale uitvalsbasis. Met twee aparte slaapkamers en een tussendeur geniet iedereen van privacy én gezelligheid. De suite is voorzien van airco, koelkast, televisie, telefoon en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Vanuit het balkon of terras kijk je uit op de tuin.

Populaire faciliteiten

Algemeen:
  • 4-sterrenresort
  • 439 kamers
  • Hoofdgebouw en geschakelde bungalows
  • Ontvangsthal
  • Receptie
  • WiFi in de lobby (€)
  • Kluis bij de receptie
  • Lobbybar
  • Hoofdrestaurant
  • 3 à-la-carte restaurants (Italiaans, international, vis (€))
  • 3 zwembaden
  • Zonneterras
  • Ligbedden en parasols
  • Badhanddoekenservice
  • Zwembadbar
  • Snackbar
  • Strandbar
  • Minimarkt

Sport en entertainment:
  • Fitnessruimte 
  • Tennisbaan (baanverlichting €)
  • Tafeltennis (tegen borg)
  • Beachvolleybal
  • Basketbal
  • Darts
  • Danslessen
  • Dag- en avondanimatie
  • Live muziek
  • Shows
  • Toegang tot Ali Baba Aquapark
  • Divers aanbod aan watersporten (€)
  • Duikcentrum (€)
  • Windsurfen (€)

Kinderen:
  • Miniclub (4-12 jaar)
  • Speeltuin
  • 2 kinderzwembaden
  • Minidisco

Wellness:
  • Healthclub (circa 350 m²)
  • Sauna
  • Jacuzzi
  • Wellnessmassages (€)

Boek vandaag nog bij Prijsvrij Vakanties en geniet van een ontspannen strandvakantie, het zonnige Egypte wacht op je!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.7
  • Hygiëne 8
  • Kindvriendelijkheid 8.5
  • Faciliteiten 8.1
  • Kamer 7.8
  • Animatie 7.4
  • Personeel 8.8
  • Eten & Drinken 7.2
  • Kwaliteit Bedden 8.2
  • Prijs/Kwaliteit 8.2
  • Verblijf Augustus met mijn zon 29 augustus 2025
    6.0

    Mooi hotel. Voor Egypte en voor de prijs zijn de kamers goed. De airconditioning is een beetje lawaaierig, maar dat is in alle hotels in Egypte zo. De kinderclub binnen is oké, maar biedt niet veel variatie. Er zijn wat kleine activiteiten, maar die zijn tegen extra betaling per uur, terwijl dit in andere hotels gratis is. Bovendien ligt de club bij de receptie, terwijl het zwembad en het strand aan de andere kant liggen. We moeten zelf de kinderen brengen en halen. Ze bieden geen dingen aan zoals schminken, pizza bakken of de kinderen meenemen naar het zwembad zoals in andere hotels. Ze zitten alleen in een kamer, wat niet zo goed is. De ligging van het hotel is goed. Op 40 minuten van de luchthaven, 3 minuten van een shoppingcenter en 5 minuten lopen van de winkelstraat. Het hotel zelf biedt alles, maar niet op voldoende niveau. Het personeel is erg vriendelijk en doet zijn werk goed. Maar het eten is helemaal niet gevarieerd (elke dag hetzelfde) en de meeste gerechten zijn niet lekker. Na de vierde dag had ik nergens meer trek in. De schoonmaakmiddelen waarmee het personeel de kamers moet schoonmaken zijn erg slecht. Ze dweilen de vloer overal met één oude vieze doek. Het hotel heeft daar geen geld of moeite in gestoken. Ook zijn er dingen in de kamers die onderhouden en gerepareerd moeten worden, maar dat gebeurt niet. Daarnaast is de dj die het muziekprogramma verzorgt niet goed. Altijd dezelfde muziek, een beetje rap. Het animatieteam is ook niet goed. We zijn in andere hotels geweest, en hier is de animatie erg slecht. De muziekinstallaties geven af en toe problemen. De muziek valt steeds weg en dat is irritant wanneer je wilt ontspannen, en dat gebeurt constant. Verder is alles goed. Voor de prijs-kwaliteitverhouding is dit hotel geschikt voor een week of 10 dagen maximaal, en niet voor veeleisende mensen.

    Lees meer
  • super leuk mooi en leuk hotel voor kinderen 10 augustus 2025
    10

    heel mooi net hotel echt een paradijs voor kinderen leuke animatie, enigste nadeel is dat er overal behalve bij het zwembad je warme frisdrank krijgt , als je een alles eter bent is eten goed anders ben je er op een geven moment wel een keer klaar mee kamers netjes en schoon

    Lees meer
  • Fantastische familievakantie in Aladdin Beach Resort! 10 augustus 2025
    8.0

    We hebben een heerlijke vakantie gehad in het Aladdin Beach Resort in Hurghada! Dit resort is een absolute aanrader, vooral voor gezinnen. Het resort is ontzettend groot en prachtig opgezet. De verschillende zwembaden boden voor ieder wat wils, en het aquapark was een groot succes bij onze kinderen. Ze hebben zich daar urenlang vermaakt. Ook het strand is goed verzorgd en een fijne plek om te ontspannen. Wat ons ook erg beviel, was de kwaliteit van het eten. Er was elke dag een ruime variatie aan heerlijke gerechten, waardoor we ons in twee weken tijd geen moment hebben verveeld. Het enige kleine puntje van kritiek is dat de variatie in fruit wat beperkt was, maar dat mocht de pret zeker niet drukken. De kamers waren schoon en comfortabel, en de dagelijkse schoonmaak zorgde ervoor dat alles er altijd netjes uitzag. Het personeel was over het algemeen vriendelijk en behulpzaam. Het enige minpuntje dat we hebben ervaren, waren de verkopers die rondliepen bij het zwembad en op het strand. Ze waren erg opdringerig en bleven aandringen, zelfs nadat we meerdere keren 'nee' hadden gezegd. Dit zorgde soms voor wat irritatie, maar het heeft onze vakantieplezier gelukkig niet bedorven. Al met al hebben we een superleuke tijd gehad en zouden we zo weer terugkeren naar Aladdin Beach Resort!

    Lees meer
  • Goede vakantie gehad 10 juli 2025
    8.0

    Eten was lekker, er mocht wel meer variatie zijn bij dessert. Personeel is vriendelijk . Enige wat er wat tegenviel, waren de Russen. Ze zijn heel onbeleefd..

    Lees meer
  • Super vakantie 04 juli 2025
    10

    Alles was goed geregeld op het resort. Mooie kamer, genoeg ligbedden bij zwemband of op het strand. Eten is prima, voor ieder wat wils. Park wordt goed onderhouden en wordt heel goed schoongemaakt. Personeel is vriendelijk, kamers simpel maar goed, alles wat je nodig hebt. Bed was voor mij persoonlijk te hard, maar de rest van gezin vond ze prima. Komen er zeker nog een keer terug!

    Lees meer
  • Geweldig Aladdin Beach Resort 10 juni 2025
    10

    Aladdin Beach Resort Hurghada is met 1 woord geweldig En wil je een luxe kamer betaal je daar te plekken 5 euro per nacht meer

    Lees meer
  • Nice vacation but expected better for this price 21 mei 2025
    6.0

    Overall very nice facilities and location but expected more for this price. The staff is clearly overworked as you see that they are tired all the time and the service is worse than other hotels we have been to. Exception is the cleaning services, they do a great job with room cleaning. The variety of food is quite a lot but the taste is average. The kids club is a joke. Nice facility but the staff there only speak Russian. How could you leave a 5 or 6 year old with a person who doesn't even speak English? The access to aquapark is really nice and the staff there (at Ali baba) is much nicer.

    Lees meer
  • Bungalow 21 mei 2025
    8.0

    De bungalows in de tuin zijn fantastisch

  • Topvakantie gehad! 09 mei 2025
    8.0

    Wat hebben wij een heerlijke 2 weken gehad. Het hotel was top, eten was goed en bediening was super aardig. Natuurlijk liggen de standaarden een beetje anders als bij ons in NL, maar als je dat los kan laten is het echt dikke prima. Wat wij wel een dingetje vonden was dat er zoveel Russen zaten, en dan vooral om hun houding en hoe ze doen..ze dringen voor, en snauwen de bediening af. Dat is eigenlijk het enige waar we ons aan gestoord hebben. Voor de rest zeker aan te raden dit hotel!

    Lees meer
  • Super 05 mei 2025
    8.0

    We hadden een super vakantie. Mooi weer en fijn hotel.

  • Weekje Aladdin Beach resort in Hurgada (18 t/m 24 april 2025) 25 april 2025
    8.0

    Om mijn 70 ste verjaardag te vieren ben ik met mijn voltallige gezin 5 volwassenen en 3 (klein) kinderen, een weekje naar het Aladdin Beach resort in Hurgada geweest op basis van all inclusive. Super week gehad met s ochtens in het glijbanenpark en na de lunch lekker aan het strand. Kamers waren mooi en schoon en het eten was prima. Het is wel een grootschalig complex waar wij even aan moesten wennen maar alles was prima georganiseerd !

    Lees meer
  • Te Massaal ! 05 april 2025
    4.0

    Een heel groot hotel waar ze bezig zijn met de boel te updaten. Op zicht is de ligging perfect ivm de haven en de grote inkoopstraat echter je moet niet aan de voorzijde je kamer hebben want dan krijg je geen rust. Het eten was echt VRESELIJK, iedere dag hetzelfde en dan ook nog eens koud. De service is prima maar dit alleen zolang je er voor betaald! Nee ze zien ons er niet weer.

    Lees meer
  • 26 maart 2025
    6.0

    als je op de besteming komt sta je alleen

  • LEUK OM TERUG TE ZIJN 28 februari 2025
    10

    3e keer dat we bij Aladdin onze vakantie doorbrachten, het weer zat deze keer niet volledig mee maar verder was alles prima, leuk om nog een keer terug te zijn geweest :-)

    Lees meer
  • Heerlijke vakantie gehad 30 januari 2025
    10

    Fijn hotel met leuke en goede faciliteiten ontzettend leuk en behulpzaam personeel. Lekker eten en drinken, alles heel schoon en netjes! Ook een hele goede arts op de accomodatie.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.6
  • 28 September 2025
    Supertevreden

    Prijsvrij leerden wij kennen via vrienden. Reeds jaren zijn wij supertevreden over de prijs en kwaliteit die aangeboden wordt.

  • 28 September 2025
    Heel goede ervaringen met Prijs Vrij

    Hallo, wij hebben de laatste jaren verschillende malen beroep gedaan op Prijs Vrij, en kunnen alleen maar besluiten dat wij zeer tevreden zijn over deze vakantie aanbieder. We hebben één keer een probleem gehad en hebben ons via telefoon ons bijgestaan en tot in de perfectie alles in orde gemaakt. Zij zijn zowel als aanbieder en prijsgewijs misschien de beste op de markt in België. In de toekomst zullen wij zeker nog gebruik maken van de aanbiedingen van Prijs Vrij, wij kijken er naar uit in november onze volgende reis aan te vangen die reeds geboekt is. Beste groeten Marc,Bianca

  • 28 September 2025
    Goede service en prijskwaliteit den…

    Goede service en prijskwaliteit den top!

  • 25 September 2025
    Alles is zeer vlot en vlot geregeld

    Alles is zeer vlot en vlot geregeld

  • 23 September 2025
    Tevreden

    Zeer last minute (2 dagen op voorhand) besloten een reisje naar de zon te boeken en na wat opzoeken vond ik bij prijsvrij de goedkoopste vakantie voor mij. Alle nodige papieren werden snel en duidelijk via email verzonden. Alles prima in orde.

  • 23 September 2025
    We zijn heel tevreden van prijsvrij

    We zijn heel tevreden van prijsvrij ! Alles verloopt altijd prima ! Top bedrijf

  • 23 September 2025
    Alles correct en op tijd verlopen.

    Alles correct en op tijd verlopen.

  • 21 September 2025
    Prijsvrij is gebruiksvriendelijk zowel…

    Prijsvrij is gebruiksvriendelijk zowel voor oude als jonge mensen. De prijzen en kwaliteit zijn fantastisch. Veel keuze met alles erop en eraan. Tis fijn om op reis te gaan met prijsvrij. Bedankt hiervoor.

  • 21 September 2025
    Correcte afhandeling

    Contact opgenomen met de klantenservice rond de parking nabij de luchthaven. Op een correcte en vlugge manier werd het euvel opgelost. Héél blij hiermee want had een beetje stress het lang zou duren eer ik geholpen zou worden maar niets was minder waar. TOP

  • 19 September 2025
    Mooie deals

    Mooie deals. Goed en overzichtelijk geregeld

TrustPilot

3.081 klantbeoordelingen

Aladdin Beach Resort
8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 429, -
Checken