


Bekijk ons beschikbare aanbod in Kos of Griekenland.
Agela Hotel en Apartments is een middenklasse 3-sterren appartement in Kos-Stad. In dit appartement geniet je van een aangename vakantie.Het appartement wordt gemiddeld beoordeeld met een 7.8 door meer dan 440 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Agela Hotel en Apartments voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Agela Hotel en Apartments en geniet van een heerlijke vakantie in Griekenland!
Geliefd en bekend complex
Slapen in een ruim appartement
Service uit het hart
Goede prijs-kwaliteitverhouding
Zó op de gezellige boulevard
Wandel naar het strand
Agela staat al vele jaren in ons programma en is een populair, gezellig en zeer bekend appartementencomplex op de Nederlandse markt. De inrichting is misschien niet heel trendy, maar de appartementen zijn ruim en altijd schoon. Vanuit je appartement is het een klein stukje lopen naar de gezellige boulevard of het strand. Handdoekje mee en zwemmen maar!
centrum Kos-stad op ca. 1500 m
in/aan een zijstraat en in een lokale omgeving
luchthaven op ca. 25 km
strand op ca. 100 m
gratis wifi in openbare ruimte
gratis wifi op de kamer
receptie
bar
snackbar
buitenbad
kinderbad buiten
ligbedden en parasols
zonneterras
babybedje
kinderstoel
speeltuin
Extra fijn: boek alvast een fiets om naar het centrum te fietsen of het eiland te verkennen. De fiets heeft 7 versnellingen en de verzekering is inclusief. Voor de allerkleinsten zijn er kinderzitjes ter plaatse te huur. Er zijn meerdere afhaalplaatsen in Kos-Stad.
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 43
het hoofdgebouw heeft 3 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
2-kamer appartement, 1-4 pers
Ligging
gelegen in het hoofdgebouw
Algemeen
airco, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
kitchenette met elektrische kookplaat (2 platen), koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker, koffiefaciliteiten en eethoek
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
woon-/slaapkamer met 2 eenpersoonssofabedden
Buiten
balkon met zitje
3-kamer appartement, 1-6 pers
Ligging
gelegen in het hoofdgebouw
Algemeen
airco, gratis wifi, tv en gratis kluisje
Keuken
kitchenette met elektrische kookplaat (2 platen), koelkast, koffiezetapparaat, waterkoker, koffiefaciliteiten en eethoek
Badkamer
badkamer met douche, haardroger en toilet
Slaapkamer
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden
woon-/slaapkamer met 2 eenpersoonssofabedden
Buiten
balkon met zitje
Geweldig complex en erg vriendelijk personeel.
Verzorging
logies
logies en ontbijt
Belangrijke informatie
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
honden niet toegestaan
in het hoogseizoen vieren hier vooral jongeren hun vakantie
op het complex kom je regelmatig trapjes tegen
voor het ontbijt ga je naar het naastgelegen hotel Kos Divine, wat van dezelfde eigenaar is
je bent hier van harte welkom als je met één iemand van minimaal 18 jaar in een appartement verblijft
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
toeristenbelasting ca. € 7,00 per nacht per kamer (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Gemakkelijke website, goede deals, toffe omschrijvingen van hotels, veel reviews beschikbaar en prijs/kwaliteit!
Makelijk te boeken. Duidelijke prijzen
Fijne en gemakkelijke website. Je kunt makkelijk zien op welke dagen de goedkoopste reissom valt. Ook duidelijk welke kosten uiteindelijk zijn inbegrepen en welke soort bagage etc.
Goed gelukt om te boeken. Prijs is goed.Tevreden klant.
We krijgen snel antwoord wanneer we een mailtje stuurde voor een babybedje. Dus service kan ik het zeker aanraden.
Last-minute reis geboekt. Alle nodige papierwerk vlot gekregen en registraties voor vluchten gingen soepel. De chatbot / live support is ook top. Zeker een aanrader om een reis te boeken via hun.
Eenvoudige, overzichtelijke en goedkope service. Alles was perfect in orde; zowel de deal (prijs-kwaliteitsverhouding) als de service en de informatie die we kregen.
1e maal geboekt via Prijsvrij en op vakantie gegaan. Alle informatie was heel duidelijk en volledig. We hebben ons geen zorgen hoeven te maken, Prijsvrij had alles prima geregeld!
J’ai réservé déjà à plusieurs reprises des voyages via Prijsvrij et je suis vraiment ravie. Qualité, prix et choix, tout est au rendez-vous. Pour moi, c’est le meilleur site de réservation avec forfait. Les hôtels et les vols sont imbattables, je recommande vivement !
Makkelijke en duidelijke website .
3.030 klantbeoordelingen