Het kleinschalige 4-sterrenhotel Charming Residence Dom Manuel I is gelegen in Lagos en is gebouwd in een Portugese stijl. De fijn ingerichte kamers en de kleine tuin geven je een knus thuisgevoel. Het hotel is voor volwassenen vanaf 16 jaar. Vanaf Dom Manuel I kun je prima de Algarve verkennen of lekker een dagje naar het strand of het centrum van Lagos. Geniet van een ontspannende duik in het zwembad, bezoek het het wellnesscentrum of verwen jezelf met een massage. Liever een actief dagje? Regel een fiets en ontdek de omgeving, of maak een stevige wandeling. Kortom, geniet van een fijne vakantie in Charming Residence Dom Manuel I!
Hotel Dom Manuel I ligt op 800 meter van het heerlijke zandstrand. Het centrum van Lagos ligt ongeveer 1 km van het hotel af. Hier vind je een mooie oude binnenstad en tal van restaurants en winkel- en uitgaansgelegenheden. De bushalte ligt vlakbij het hotel.
Het sfeervolle adults-only complex vanaf 16 jaar is een klein hotel met 35 kamers. Charming Residence Dom Manuel I heeft een lobby en een receptie, een tv-hoek en WiFi. Er is een ontbijtzaal waar je geniet van een lekker ontbijt, waarna je een heerlijke ochtendduik neemt in één van de twee zwembaden. Rondom het zwembad geniet je op een ligbedje van de zon, de rust en de palmbomen. Tijdens deze vakantie kom je uitgerust weer thuis, mede dankzij het wellnesscentrum. Genieten maar!
Je verblijft in Charming Residence Dom Manuel I op basis van logies en ontbijt. Het ontbijt wordt in buffetvorm geserveerd.
Hotel Dom Manuel Residence beschikt over een wellnesscentrum. Deze ruimte is ongeveer 30m² groot en heeft een sauna en een stoombad. Daarnaast kun je een heerlijke massage laten doen tegen betaling.
Tweepersoonskamers: (ca. 20m²) de kamers beschikken over airconditioning, een televisie, koelkast, waterkoker, telefoon, WiFi, huurkluis en een badkamer met een toilet en een douche. De kamers hebben een balkon en zijn ook te boeken voor alleengebruik en met zwembad- of tuinzicht.
Algemeen
|
Wellness
|
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen