Zin in rust, natuur en frisse berglucht? Dan is het charmante 3-sterrenhotel Quinta da Cova do Milho in Santo António da Serra iets voor jou! Dit knusse hotel ligt midden in het groen, tussen de bergen van Madeira, en is perfect voor natuurliefhebbers en wandelaars. Hier geen massatoerisme, maar een authentieke sfeer, persoonlijke gastvrijheid en een flinke dosis ontspanning. Met een heerlijk ontbijtbuffet, een gezellige tuin en comfortabele kamers is dit de ideale uitvalsbasis voor levadawandelingen en dagtrips. Wil je het échte Madeira ontdekken? Boek dan snel je verblijf bij Quinta da Cova do Milho!
Quinta da Cova do Milho ligt in het rustige bergdorp Santo António da Serra, op ongeveer 700 meter hoogte. In de directe omgeving vind je bossen, wandelpaden en uitkijkpunten met prachtige vergezichten. Het centrum van het dorp met een supermarkt, lokale restaurantjes en een traditionele markt ligt op loopafstand. De golfbaan Santo da Serra ligt op slechts 1 kilometer. De luchthaven van Madeira bereik je in ongeveer 15 minuten rijden. Naar Funchal rijd je in circa 30 minuten.
Quinta da Cova do Milho is een kleinschalig en sfeervol hotel met slechts 10 kamers. Het hotel is ingericht in rustieke stijl en beschikt over een gezellige lobby, ontbijtruimte en een gemeenschappelijke lounge met open haard. Buiten vind je een tuin met ligbedden en een terras waar je heerlijk kunt relaxen met uitzicht op de bergen. Er is WiFi beschikbaar in het hele hotel en je kunt gratis parkeren bij de accommodatie.
Bij Quinta da Cova do Milho verblijf je op basis van logies & ontbijt of halfpension. Iedere ochtend wordt er een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd met verse lokale producten. Voor lunch of diner zijn er gezellige eetadresjes in het dorp, of je maakt een uitstapje naar Funchal of Machico.
Je verblijft bij een kleinschalige locatie met airconditioning, een eigen badkamer, een flatscreen-tv, gratis wifi, een terras en geluidsisolatie. Alle kamers hebben een balkon of patio en bieden uitzicht op de tuin en de bergen.
Eenpersoonskamer met Uitzicht op de Bergen (9 m²): Deze kamer is ingericht met een eenpersoonsbed en beschikt over een terras en balkon met uitzicht op de tuin en bergen. Voorzien van een flatscreen-tv met kabelzenders en een moderne badkamer.
Tweepersoonskamer (15 m²): Deze moderne kamer is ingericht in warme kleuren en heeft 2 eenpersoonsbedden. Op het balkon kun je ontspannen met uitzicht op de tuin of bergen.
Chalet (30 m²): Dit chalet heeft een eigen ingang, een aparte slaapkamer met een eenpersoonsbed en een groot tweepersoonsbed, een woonkamer en een volledig uitgeruste kitchenette met vaatwasser. Vanaf het terras kijk je uit over de tuin.
Algemeen
|
Zin in een groene getaway op Madeira? Boek jouw verblijf bij Quinta da Cova do Milho en laat je verrassen door rust, bergen en pure natuur!
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen