Stedentrip naar Barcelona, maar wel met een fijn hotel? Dan ben je bij het 4-sterren hotel H10 Urquinaona Plaza aan het juiste adres. Dit charmante hotel heeft een luxe uitstraling een ligt op 5 minuten van het Plaça de Catalunya plein. Het hotel beschikt over een dakterras met geweldig uitzicht over de stad. Daarnaast is er een dompelbad, ligstoelen en een bar die zorgt voor de lekkerste drankjes. Vergeet vooral niet het uitgebreide ontbijt te proberen of een drankje te nemen in de fantastische tuin van het hotel. Kortom, er is hier genoeg te beleven en te ontdekken.
Het hotel heeft een ideale locatie in Barcelona voor als je de stad wilt ontdekken. Het ligt op 5 minuten lopen van het plein Plaça de Catalunya. In de buurt zijn verschillende restaurantjes, barretjes en winkels. Het metro- en treinstation Plaça Catalunya ligt op minder dan 5 minuten lopen van het hotel.
Het prachtige hotel is gevestigd in een 19e-eeuws gebouw met een modern interieurontwerp, maar wel nog met de oorspronkelijke structuur. De accommodatie is perfect voor een citytrip naar Barcelona, maar biedt zelf ook faciliteiten voor een ontspannen dagje. Op het dak van het hotel bevindt zich het Lluna Terrace met een prachtig uitzicht op de stad Barcelona. Het dakterras biedt niet alleen uitzicht, maar ook een dompelbad om af te koelen, een bar en ligstoelen. Op het dakterras kun je ook genieten van een heerlijk uitgebreid ontbijt of een cocktail. Daarnaast heeft het hotel ook een tuin, waar je kunt rusten naar een lange dag in de stad. Voor de actievelingen is ook een fitnessruimte aanwezig.
H10 Urquinaona Plaza beschikt over 2 restaurants en 2 bars. Het restaurant Novecento biedt een compleet en zorgvuldig bereid ontbijtbuffet. L’olivera is de gehele dag geopend voor een lichte lunch, diner of in de avond een lekkere cocktail. El Jardi en Lluna zijn open in de zomermaanden met sfeervolle muziek en is de perfecte plek voor een aperitief.
Het H10 Urquinaona Plaza heeft elegante kamers met hoge plafonds, ingericht in witte en gele tinten. Ze zijn uitgerust met alle voorzieningen die je nodig heeft voor een comfortabel verblijf, zoals regendouche, cosmetische spiegel, gratis Wifi, airconditioning, kluisje, minibar, strijkijzer, strijkplank en dagelijks een gratis flesje water.
Alles verliep supervlot. Zowel de zeer gebruiksvriendelijke keuzetool als de boeking zelf.
Duidelijk overzicht met alle info
Het boeken van een reis is zeer simpel. Ook het contact achteraf is vriendelijk. Hebben zonet voor de 3de keer via Prijsvrij geboekt. Prijsverschil met andere reisaanbieders is toch wel groot.
Alles prima verlopen.
Eerste maal met Prijsvrij geboekt. Een last minute vakantie. Alles werd snel en correct afgehandeld. Mooie hotelkamer. Goed hotel, en info werd verstrekt waar nodig. Leuke vakantie gehad!
Dit is de 2de maal dat ik via prijsvrij boek. Ik was heel tevreden van de prijs/kwaliteit van onze reis vorige zomer, waardoor ik besloot opnieuw via prijsvrij te boeken. De prijzen zijn heel correct en de informatie op de website is heel helder. Er wordt ook een goede opvolging voorzien vanuit prijsvrij. Vorig jaar diende één van de reizigers te annuleren, hier werd ook alles vlot rond behandeld. Ik raad prijsvrij zeker aan!
Eerste keer dat we via jullie boeken voor een vliegreis naar Egypte in februari 2026. Daar wij niet zo goed met sociale media overweg kunnen is alles toch gemakkelijk en duidelijk verlopen,waarvoor dank,hopen dat dit met het inchecken ook zo zal zijn. Jullie site is zeer duidelijk en een goede communicatie. Vriendelijke groeten.
Steeds correcte informatie.
Omwille van jullie service,wat inhoud eerst en vooral de democratische prijzen van de aangeboden reizen ,als eveneens het gehele verloop met een wel zeer duidelijke uitleg tot in de puntjes verzorgt!
Al verschillende reizen geboekt via prijsvrij. Nog nooit problemen gehad. Was altijd inorde. Altijd vergeleken met andere reisorganisaties en prijsvrij was altijd goedkoper. Doe zo verder. Ik blijf alvast mijn reizen boeken met PRIJSVRIJ.
3.212 klantbeoordelingen