JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
HSM Son Veri in El Arenal, Spanje | Prijsvrij

HSM Son Veri

Spanje - Mallorca - El Arenal

Foto HSM Son Veri *** El Arenal
8.2
Foto HSM Son Veri *** El Arenal
Foto HSM Son Veri *** El Arenal
Foto HSM Son Veri *** El Arenal
22
HSM Son Veri
  • Op loopafstand van het strand
  • Zwembad op het dak gelegen
  • Adults-only (16+) genieten
  • Persoonlijke service op toplocatie

Algemeen

Zin in een vakantie met z'n twee? Dan kan het 3-sterrenhotel HSM Son Veri wel eens een goed idee zijn! Gelegen op maar een paar minuten lopen van het strand en het bruisende centrum van El Arenal biedt deze adults-only (16+) accommodatie alle ingrediënten voor een onvergetelijke tijd onder de Spaanse zon. Luieren op een ligbedje rondom het zwembad dat op het dakterras te vinden is. Uitgebreid eten in het royale restaurant en ontspannen in het tweede zwembad op de begane grond. De comfortabele kamers zorgen er daarnaast voor dat je je bed niet meer uit wilt. Genieten! Vlieg binnenkort nog naar Mallorca en beleef de time of your life bij adults-only (16+) hotel HSM Son Verí.

Populair adults only hotel in El Arenal: vanaf 16 jaar

Ligging in El Arenal

HSM Son Veri ligt op ongeveer 500 meter van het strand in het populaire El Arenal. Ook het centrum met winkels, bars, restaurants en uitgaansgelegenheden bevindt zich op loopafstand. Je bent er binnen zo'n 5 minuten! Daarnaast is de luchthaven gelegen op 9 km, Palma de Mallorca op 16 km en kun je waterpret beleven in het waterpark dat op circa 500 meter ligt.

Faciliteiten HSM Son Veri

Deze moderne plek op Mallorca heeft het allemaal! 170 luxe ingerichte kamers verdeeld over 11 verdiepingen, een lobby met zithoeken, een 24-uursreceptie, 2 liften, internethoek (€) en gratis WiFi waar je de hele vakantie gebruik van kunt maken.

Verder is er een buffetrestaurant en twee gezellige bars waaronder een zwembadbar op het dakterras en nog een tweede bar in de buurt van de lobby. Boven op dat dakterras vind je naast de bar een heerlijk zwembad en zonneterras met ligbedden en is er op de begane grond nog een zwembad te vinden.

Verzorging

Verblijf in HSM Son Veri kan op basis van logies en ontbijt of halfpension. De maaltijden (ontbijt en/of diner) worden geserveerd in buffetvorm.

Sport en entertainment

Bij HSM Son Verí kun je een potje biljarten (€) en fietsen huren. Ook wordt er 2 keer in de week dansavonden georganiseerd.

Kamers HSM Son Veri

Tweepersoonskamers: (ca. 17 m²) zijn voorzien van een badkamer met douche, toilet en föhn en een gecombineerde woon- en slaapkamer met een telefoon, tv, huurkluisje en airconditioning. Er is ook gratis WiFi en een fijn balkon of terras. Ook als 1-persoonskamers te boeken.

Superior tweepersoonskamers: zoals de andere tweepersoonskamers, maar dan op de bovenste verdiepingen gelegen met een prachtig zeezicht en komen met een minikoelkast.

Populaire faciliteiten

Algemeen

  • 170 accommodaties
  • Lobby
  • 24-uursreceptie
  • Gratis WiFi
  • Restaurant
  • 2 bars
  • Dakterras
  • 2 zwembaden
  • Zonneterras

Sport en entertainment

  • Fietsverhuur (€)
  • Biljart (€)
  • Dansavonden (2 x per week)

Klaar om samen te genieten van de zon in El Arenal? Boek adults-only HSM Son Varí nu extra voordelig bij Prijsvrij en vertrek binnenkort naar de zon!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.2
Zeer goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 7.1
  • Kindvriendelijkheid 7
  • Hygiëne 8.3
  • Faciliteiten 7.1
  • Kamer 6.4
  • Personeel 6.8
  • Eten & Drinken 6.4
  • Kwaliteit Bedden 7.4
  • Prijs/Kwaliteit 6.4
  • Redelijk hotel maar geen drie sterren waardig. 29 oktober 2025
    4.0

    Wij zijn 6 dagen verbleven in hotel Hsm son veri. Het bleek de laatste week voor ze gingen sluiten dit was merkbaar want ze waren Bezig het hotel af te sluiten voor de winterstop. Het personeel aan de balie was niet zo vriendelijk. Er kon amper een begroeting vanaf. De Kamer was oke,we hadden uitzicht op zee. Elke dag werd ons bed netjes opgemaakt en kamer. schoongemaakt en kregen we schone handdoeken. Het kamer personeel was heel vriendelijk. Het ontbijt was matig. Veel het zelfde niet veel variatie. Er waren 2 zwembaden maar deze waren erg koud. 1 zwembad beneden met ligbedden en 1 klein ondiep zwembad op de bovenste verdieping met stoelen maar wel met wel een heel mooi uitzicht op Arenal en op zee. Op het moment dat wij er waren was er veel jeugd deze hadden veel lawaai in de avond. De ligging van het hotel is wel heel goed. Ligt op loop afstand van het centrum en het strand. Winkels en een grote supermarkt dichtbij. De bus halte voor het hotel is ideaal. Je kunt er o.a de bus naar Palma nemen en naar het aquarium gaan. Een bezoek hieraan is een echt een aanrader. Bij vertrek moesten we om 11:00uur uitchecken,het hotel ging om 12:00uur dichtbij, terwijl we pas om 13:00uur opgehaald werden door de transfer. We moesten dus 2 uur wachten waarvan 1 uur buiten het hotel. We konden onze koffers niet bij het hotel laten staan om bvb nog even naar het strand of centrum te gaan. Jammer. Al met al een goed verblijf gehad en we hebben samen er het beste van gemaakt. Arenal is een leuke plaats met goede restaurants en voor iedereen wat wils en voor elk budget genoeg keuze. In dit hotel verblijven is voor ons niet voor herhaling vatbaar.

    Lees meer
  • Meer geld moeten betalen dan boekingsovereenkomst aangaf 08 augustus 2025
    8.0

    Bij het hotel mochten wij nog 26 euro meer aan toeristenbelasting betalen dan van te voren afgesproken was in de boekingsovereenkomst, helaas na enig mailcontact geen mailtje meer teruggehad van - de reisorganisatie -

    Lees meer
  • Goed te doen 14 juni 2025
    8.0

    Superior kamer goed te doen om alleen in te slapen, verkeerde keuze gemaakt had liever een premium kamer gehad. Ontbijt en diner vers en alles goede temperatuur. Personeel vriendelijk en behulpzaam, schoon, rustig en geen kinderen. Soms lang wachten op de lift maar de trap is er ook nog. Douchedeur kon niet dicht dus handdoekje leggen.

    Lees meer
  • Prima hotel 10 mei 2025
    8.0

    Hotel was netjes, schoon en de kamer ook netjes. Eten was ook prima en verzorgd. Weinig parkeerruimte rondom hotel.

  • Duur voor weinig 05 augustus 2023
    4.0

    Kamers waren slecht ingedeeld. eten bij het restaurant was enorm slecht, maar het eten waar je voor moest betalen was goed. Personeel was chagrijnig en wou nergens mee helpen. Kamers etc waren wel erg schoon.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.8
  • 05 maart 2026
    Vlotte site om je reis te boeken tegen…

    Vlotte site om je reis te boeken tegen een aantrekkelijke prijs.

  • 28 februari 2026
    Verschillende reizen geboekt

    Verschillende reizen geboekt, altijd in orde en scherpe prijzen

  • 27 februari 2026
    Ik ben ongelooflijk tevreden van de…

    Ik ben ongelooflijk tevreden van de pakketten die deze maatschappij steeds aanbiedt. Al meerdere malen gebruik van gemaakt en is steeds voortreffelijk!

  • 27 februari 2026
    Wij hadden prijsvrij via een kennis…

    Wij hadden prijsvrij via een kennis doorgekregen en ik moet zeggen wij zijn super tevreden. Alles is heel duidelijk en de communicatie na de boeking is prima. Uiteraard hebben wij een zeer correcte prijs gekregen voor onze reis. Mooie website ook.

  • 26 februari 2026
    Overzichtelijke site

    Overzichtelijke site, veel keuzemogelijkheden in verband met vluchturen, beste prijs.

  • 26 februari 2026
    Vlotte boeking voor uniek aanbod

    Na vergelijking met andere reisorganisaties had Prijsvrij.be veruit het beste aanbod voor de gekozen accommodatie. De boeking verliep zeer vlot en deze werd reeds na een kwartiertje bevestigd. Alle nodige uitleg over het verdere verloop werd ook onmiddellijk na de boeking overgemaakt.

  • 25 februari 2026
    De keuzewebsite is superhandig en zeer…

    De keuzewebsite is superhandig en zeer vlot te gebruiken. De reisinfo is ook offline raadpleegbaar. De prijs/kwaliteit verhouding valt altijd goed mee...

  • 24 februari 2026
    Prijsvrij is altijd in orde.

    Prijsvrij is altijd in orde. Beschrijving op website klopt met de beschrijving. Alles is geregeld.

  • 23 februari 2026
    Duidelijke foto’s

    Duidelijke foto’s, reviews en beschrijving van ons gekozen hotel.

  • 22 februari 2026
    Alles is vlot verlopen

    Alles is vlot verlopen. Dit is mijn 2de boeking bij Prijsvrij. Eerst reis was naar Mallorca. Als mijn volgende reis , naar Fuerteventura, even goed meevalt wordt ik zeker vaste klant.

TrustPilot

3.346 klantbeoordelingen

HSM Son Veri
8.2
Zeer goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 285, -
Checken