Zin in zon, zee en strand op Mallorca? In het gezellige Paguera verblijf je in het 2-sterrenhotel Carabela II Apartments: een ideale plek voor een ontspannen vakantie. Het hotel ligt pal aan het strand en op loopafstand van het centrum. Perfect voor wie houdt van relaxen en een levendige boulevard. De appartementen zijn simpel maar comfortabel ingericht, ideaal voor een voordelige vakantie in eigen tempo. Start je dag met een ontbijtje op je balkon en sluit af met de zonsondergang aan zee. Paguera is bovendien een fijne uitvalsbasis om de rest van het eiland te ontdekken. Of je nu met zn tweeen reist of als gezin – je voelt je hier meteen thuis. Waar wacht je nog op? Boek nu jouw verblijf in Carabela II Apartments en geniet van het relaxte eilandgevoel!
Carabela II Apartments ligt direct aan het strand van Paguera. Je hoeft alleen maar de boulevard over te steken en je staat met je voeten in het zand. Het centrum met leuke winkeltjes, gezellige bars en restaurants ligt op loopafstand. Ideaal als je graag 's avonds een terrasje pakt of lekker uit eten wilt.
Bij Carabela II Apartments draait alles om een fijne, ongedwongen sfeer. De receptie is dagelijks geopend voor al je vragen. In de kleine loungehoek kun je even rustig zitten en natuurlijk maak je gebruik van WiFi. Buiten vind je een zonneterras met ligstoelen waar je heerlijk kunt relaxen na een dagje strand. Alles is eenvoudig maar netjes verzorgd.
Verblijf is mogelijk op basis van logies. Zo heb je alle vrijheid om zelf te koken of lekker buiten de deur te eten. In de directe omgeving van het hotel zijn genoeg eetgelegenheden te vinden voor elk budget.
Alle studio’s en appartementen beschikken over airconditioning, een eigen badkamer met bad of douche, een flatscreen-tv met satellietzenders, een kluisje, en gratis WiFi. Ook is er een goed uitgeruste kitchenette met onder andere een koelkast, magnetron, koffiezetapparaat, kookplaat, broodrooster en eettafel. Buiten geniet je van een balkon of terras met uitzicht op de tuin of het zwembad.
Studio met Balkon (20 m²):Deze studio is ingericht met 2 eenpersoonsbedden en heeft een eigen terras of balkon met uitzicht op de tuin of het zwembad. Je verblijft in een vrijstaande studio met houten vloeren, een aparte airconditioning, een koffiezetapparaat en een zithoek buiten.
One-Bedroom Apartment met Balkon (30 m²):Dit ruime appartement heeft een aparte slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden en een woonkamer met 2 slaapbanken. Je zit hier op de begane grond, met een eigen balkon of terras met uitzicht op de tuin of het zwembad. De aparte zithoek en extra ruimte maken dit appartement ideaal voor een comfortabel verblijf.
Algemeen
|
Zin in een relaxte vakantie aan zee op Mallorca? Boek dan snel jouw verblijf bij Carabela II Apartments in Paguera en geniet van zon, strand en vrijheid!
Kleine problemen goed opgelost door Ri k en Jennifer .
Alles was super duidelijk! Heerlijke vakantie gehad ! Zeker een aanrader
Boeking naar Antalya, boeking verliep gemakkelijk. Prijs ook heel goed, benieuwd naar de reis opzich!
Makkelijk, overzichtelijk
Zeer gebruiksvriendelijk om te reserveren. Goede communicatie via mail nadien.
Wij hadden verkeerde kamers geboekt en na enkele dagen kregen we antwoord dat dit omgeboekt was. Super!
Altijd verloopt alles perfect We zijn al jaren trouwe reizigers met prijsvrij Ons hoor je niet klagen
Hotel bolgona was zeer goede service, Sam en riku hebben ons zeer goed geholpen, zeker aan te raden
Heel goede ervaring . Er was iets mis gelopen met de link om in te checken maar via mail snel bereikbaar . Ook telefonische ondersteuning goed , wel een kwartier moeten wachten . Zeker aan te raden !
Wszystko było jak w opisie, żadnych kłopotów.
2.916 klantbeoordelingen