JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Blue Wave Suite in Alanya, Turkije | Prijsvrij

Blue Wave Suite

Turkije - Turkse Riviera - Alanya

Foto Blue Wave Suite **** Alanya
8.1
Foto Blue Wave Suite **** Alanya
Foto Blue Wave Suite **** Alanya
Foto Blue Wave Suite **** Alanya
13
Blue Wave Suite
  • Waterplezier in het aquapark
  • Korte wandeling naar het strand
  • Plezier en lol in de speeltuin
  • Dinern in het buffetrestaurant

Korte omschrijving

Maak kennis met de Turkse gastvrijheid in het Blue Wave Hotel. Het hotel beschikt over vele faciliteiten om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Ontspan aan het zwembad of op het strand en geniet van heerlijke Mediterrane gerechten die met zorg en liefde voor je worden bereid. Je houdt aan je vakantie in het Blue Wave Hotel ongetwijfeld een mooie herinnering over!

Algemeen

  • Ligging

    • In het centrum van Oba
    • Privéstrand Keykubat Beach op circa 450 meter
      • Zandstrand
      • Weg tussen het strand en de accommodatie
      • Ligbedden met matrasjes
      • Parasol
    • Dichtstbijzijnde winkel op circa 100 meter
    • Dichtstbijzijnde restaurant op circa 20 meter
    • Dichtstbijzijnde bar op circa 20 meter
    • Castle op circa 4 kilometer
    • Dim River op circa 2 kilometer
    • Dim Cave op circa 4 kilometer
    • Damlatas Cave op circa 3 kilometer
    • Alanya op circa 2 kilometer
    • Bushalte op circa 300 meter
    • Taxistandplaats op circa 10 meter
  • Algemeen & faciliteiten

    • Kindvriendelijk complex
    • 5 gebouwen
    • Maximaal 5 verdiepingen
    • 223 kamers
    • Receptie
      • 24 uur per dag
    • 6 liften
      • Lift in elk gebouw
    • Bagageruimte
    • Wifi in alle openbare ruimtes
    • Wasservice tegen betaling
    • Doktersservice tegen betaling
    • Openbare parkeergelegenheid
  • Restaurants & bars

    • Buffetrestaurant
    • Snackbar
    • 2 drinkgelegenheden
      • Beachbar
      • Poolbar
  • Activiteiten & ontspanning

    • Aerobics
    • Beachvolleybal
    • Darts
    • Fitness
    • Tafeltennis
    • Tafelvoetbal tegen betaling
    • Spafaciliteiten
      • Sauna tegen betaling
      • Hamam
      • Massages tegen betaling
      • Schoonheidsbehandelingen tegen betaling
    • Gameroom
    • Animatie voor volwassenen en kinderen
      • 7 keer per week
    • Shows voor volwassenen en kinderen
      • 7 keer per week
  • Zwembaden

    • 2 buitenzwembaden
      • Zoetwater
      • Eén van deze zwembaden heeft 7 glijbanen
    • 2 buitenzwembaden voor kinderen
    • Zonneterras
      • Ligbedden met matrasjes
      • Parasol
    • Badhanddoekenservice tegen betaling
  • Kinderfaciliteiten

    • Mini club (4-10 jaar)
      • 6 keer per week
      • Kinderen tussen 4 en 12 jaar zijn welkom onder begeleiding van een volwassene
    • Minidisco
    • Buitenspeeltuin
    • Babybedje op aanvraag via ons contact center
  • Verzorging

    • All Inclusive
      • Ontbijt in buffetvorm (07.30-10.00 uur)
      • Laat ontbijt in buffetvorm (10.00-10.30 uur)
      • Lunch in buffetvorm (12.30-14.00 uur)
      • Diner in buffetvorm (19.00-21.00 uur)
      • Snacks (10.00-12.00 uur en 14.00-17.00 uur)
      • Koffie, thee & koekjes (16.30-17.30 uur)
      • IJs
      • Middernachtsnack (23.00-00.00 uur)
      • Selectie lokale (non-)alcoholische drankjes (10.00-23.00 uur)
      • Tegen betaling: import drankjes, turkse koffie en verse vruchtensappen

Hotelkamers

  • 2-persoonskamer Voordeel

    DE
    • Locatie, formaat, uitzicht en/of faciliteiten kunnen afwijken ten opzichte van andere kamertypes
    • Oppervlakte circa 30 m²
    • Airconditioning
    • Kluisje tegen betaling
    • Satelliettelevisie
    • Telefoon tegen betaling
    • Eet- en drinkfaciliteiten
      • Minibar tegen betaling
    • Badkamer met inloopdouche, toilet, föhn en badslippers
    • Wifi
  • 2-persoonskamer Standaard

    DZ
    • Oppervlakte circa 35 m²
    • Airconditioning
    • Kluisje tegen betaling
    • Satelliettelevisie
    • Telefoon tegen betaling
    • Eet- en drinkfaciliteiten
      • Minibar tegen betaling
    • Badkamer met inloopdouche, toilet, föhn en badslippers
    • Wifi
    • Balkon (zitje)
  • Familiekamer Standaard

    FZ
    • Oppervlakte circa 40 m²
    • Woon-/slaapkamer
      • Slaapbank voor twee personen
    • Eén slaapkamer
    • Airconditioning
    • Kluisje tegen betaling
    • Satelliettelevisie
    • Telefoon tegen betaling
    • Eet- en drinkfaciliteiten
      • Minibar tegen betaling
    • Badkamer met inloopdouche, toilet, föhn en badslippers
    • Wifi
    • Balkon (zitje)
  • Familiekamer Standaard

    FZ1
    • Oppervlakte circa 40 m²
    • Woon-/slaapkamer
      • Slaapbank voor twee personen
    • Eén slaapkamer
    • Airconditioning
    • Kluisje tegen betaling
    • Satelliettelevisie
    • Telefoon tegen betaling
    • Eet- en drinkfaciliteiten
      • Minibar tegen betaling
    • Badkamer met inloopdouche, toilet, föhn en badslippers
    • Wifi
    • Balkon (zitje)

Goed om te weten

In de winter van 2025/2026 vervangt Blue Wave Hotel één van de annexgebouwen door een volledige sloop en nieuwbouw. Naar verwachting is dit gebouw voor de start van het zomerseizoen van 2026 gereed.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.1
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 7.9
  • Hygiëne 6.5
  • Kindvriendelijkheid 8.3
  • Faciliteiten 6.9
  • Kamer 6
  • Animatie 9
  • Personeel 6.9
  • Eten & Drinken 6.3
  • Kwaliteit Bedden 5.8
  • Prijs/Kwaliteit 6.7
  • Super fijn hotel zeker met kleine kinderen 17 augustus 2025
    10

    Mooi en schoon hotel. Vriendelijk personeel. De glijbanen zijn TOP, zelfs voor ons volwassenen, eten is prima maar zou misschien iets meer variatie mogen bij het diner en/of wat meer uit de Turkse keuken zelf. Goede locatie, winkels en strand dichtbij, en met de taxi ben je zo in Alanya zelf of andere plekken.

    Lees meer
  • goed hotel 12 augustus 2025
    8.0

    goed hotel aardig personeel alles word goed bijgehouden veel vermaak iedere avond kinder disco en shows

  • A fuir!!! 11 augustus 2025
    2.0

    Hotel digne d'un 2 étoiles pas plus. Les chambres ne sont que très rarement nettoyées. De la moisissure dans la salle de bain. Les draps n'étaient jamais changés. Manque d'hygiène total. Vous prenez all in mais vous n'avez le droit qu'à une bouteille d'eau pour 11 jours. Nous sommes arrivés a 22h en famille et nous n'avons même pas eu un morceau de pain. L'hôtesse d'accueil totalement désagréable me lance un crayon et un papier en disant "signe" aucune explication, elle préfère rire avec son collègue. Nous avons dû payer un supplément pour avoir une chambre propre. Le service est a fuir, la nourriture totalement désastreuse, des pâtes chaque jours pendant 11 jours... Plus jamais.

    Lees meer
  • Super déçu et triste pour ma famille 10 augustus 2025
    4.0

    Accueil très froid , personnel pas accueillant , les chambres horrible , la nourriture limite , propreté à revoir complètement

    Lees meer
  • Niet serieus genomen door hotelmanagement 31 juli 2025
    2.0

    Wij kwamen na landing om 19.30 pas om 01.00 in de nacht aan in het hotel. Er waren al 2 stellen onvrede aan het uiten over de kamer. Het systeem werkte niet. We kregen voor 4 personen 1x eenpersoonsbed en 1x 2 persoonsbed. De volgende dag zou het opgelost worden. Volgende dag een kamer welke snel van een woonkamer een extra slaapkamer is gemaakt. Hygiëne was verschrikkelijk, gele kitranden, schimmels in de badkamer, tegeltjes stuk waar kinderen zich aan konden bezeren. Ook werd onze kamer niet schoongemaakt. Ik heb meteen de dag nadat we deze kamer kregen melding gemaakt bij de receptie, het zou geregeld worden. Wij kwamen weer terug van het zwemmen, weer geen schoon bedlinnen, opgemaakte bedden. Alleen een schoon zakje in de wc. Ik weer melding gemaakt, die dag wel 3x. Er gebeurde gewoon niets en we werden continu weggestuurd met de belofte: er komt meteen iemand aan. Op dag 4 heb ik een officiële klacht in het Turks overhandigd aan het management. Met het bericht dat hier juridisch werk van ga maken. Toen kon alles opeens wel schoongemaakt worden. Rozenblaadjes en alles op bed (het was inmiddels dag 5). Ik heb prijsvrij ook meteen ingelicht over de schoonmaak etc. De 6e dag ook kamer prima schoongemaakt en daarna vertrokken we alweer. Prijsvrij zegt dat we onze klacht 'te laat hebben ingediend'. Dat is niet waar. Ik ben bezig met een officiële klacht en ga hier juridisch werk van maken. Het was het held gewoon echt niet waard, onze klachten werden genegeerd door het hotel en als ik dreig dan kan alles opeens wel. Ik heb me doodge-ergerd. Prijsvrij is ook heel gemeen mbt de klachten. Ze sturen je van het kastje naar de muur en verwijzen naar 'uitvoerende reisorganisatie Sunmix'. Dit is een virtueel onderdeel van prijsvrij. Ik stop niet met procederen totdat er erkent is dat het niet okee was! Voor ons nooit weer bij dit hotel en bij prijsvrij.

    Lees meer
  • Ff weg 27 oktober 2024
    8.0

    Heerlijk zonnig relaxen aan de “quiet pool”, wellness is een absolute aanrader en maakt het helemaal compleet.

  • Goed, maar economy room te vermijden 24 oktober 2024
    8.0

    De Economy room stelde ons teleur omdat de afwezigheid van het terras niet alleen het verschil maakt met de modernere nieuwbouw met luxere kamers. Dit is geen 4 -sterrenniveau en dit om verschillende redenen: dit deel van het hotel was niet modern, giftige geur van generator drong binnen (via voordeur en via ruiten) , lekkage in badkamer, matras was versleten/doorgelegen van bed . Het ergste voorval is de elektriciteit die s'nachts uitgevallen is en daardoor stond de Diesel-generator onderaan ons gebouw te draaien en kwam een zeer slechte verstikkende geur binnen langs beneden (en onze voordeur) alsook langs onze vensters van de kamer die niet luchtdicht waren. Door de verstikking moesten we s'nachts onze kamer verlaten , gingen we naar het onthaal maar hadden ze geen directe oplossing en hebben we dit aan de reisleiding per Whatsapp gemeld zonder antwoord. Onze dag was verknoeid en we waren hierdoor vermoeid voor de rest van onze reis. Het eten-en drankaanbod was goed en gevarieerd, het personeel was vriendelijk en gedienstig, de economy -rooms iets minder toegankelijk. De buurt is rustig, met winkels restaurants errond. Boek uitstapjes in het agentschap Atan Travel vlak erbij, werden goed geholpen door Bekir.

    Lees meer
  • Fijn hotel, goede service 09 mei 2024
    10

    Mooi hotel, niet te groot. Vriendelijk personeel. Eten prima en afwisselend. Wel wat gehorige kamers. Kamer (familyroom) netjes en schoon. Bijna elke dag dweil er door, schoonmaak personeel aardig. Lekker dicht bij het strand(10 min lopen) om het hotel winkeltjes en restaurants. En op maandag een hele grote markt.

    Lees meer
  • De entertainment team is echt super Leuk! 02 september 2023
    8.0

    De hotel is goed. De familie kamer is groot genoeg voor een gezin met 2 kinderen. De behangen waren wel een beetje oud, maar het was niet erg. Snackbar bijna de hele dag open. Het was heel handig voor ons want wij waren nooit wakker voor de ontbijt tijd. De glijbanen zijn echt geweldig voor groot een klein

    Lees meer
  • op het eten na dik voor elkaar 11 oktober 2019
    8.0

    heerlijke plek direkt in het centrum vlak bij het strand.
    jammer dat niet word aangegeven dat er een tunnel naar het strand is ,scheelt veel elende bij de drukke weg.

    Lees meer
  • Leuk hotel 19 september 2019
    8.0

    Leuk hotel jammer dat er maar1 bar is.
    Vriendelijk personeel.spreken helaas slecht Engels.veel Russen en Polen waar je geen last van heb.in de buurt zijn winkels en bars

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.6
  • 27 October 2025
    Eenvoudig en makkelijk te boeken.

    Eenvoudig en makkelijk te boeken.

  • 26 October 2025
    prachtige en vlugge service

    De selectie van de vakantie, het boeken, de begeleiding inclusief het reserveren van assistentie tijdens de vlucht, is zeer vlot verlopen. Vergeleken met andere reisorganisators loopt dat stukken eenvoudiger en is daarenboven nog veel beter geprijsd.

  • 26 October 2025
    Alles heel duidelijk,niet ingewikkeld!!!

    Alles heel duidelijk,niet ingewikkeld!!!

  • 26 October 2025
    De reis die we nodig hebben

    We hadden snel de reis gevonden die we zochten na een zware priveperiode. De behoefte aan een All inclusive was er en we hadden snel de reis die we zochten. De website werkte heel duidelijk en we verheugen ons erop

  • 25 October 2025
    Alle vragen worden beantwoord in zeer…

    Alle vragen worden beantwoord in zeer korte tijd aan de telefoon zeer uitgebreid uitleg over de vraag een kleine moeite om ons te helpen het programma van de reis is ook duidelijk dus beter kan moeilijk gezien we reeds verschillende keren geboekt hebben bij jullie

  • 25 October 2025
    Goede ervaringen

    Goede ervaringen , helpen je goed verder als je vragen hebt en betaalbaar

  • 25 October 2025
    Goede informatie

    Goede informatie, makkelijke boeking en tophotels

  • 24 October 2025
    Tot nu toe heel goed

    Tot nu toe heel goed, we moeten nog vertrekken maar er is veel en duidelijk gecommuniceerd op voorhand. Heel tevreden!

  • 22 October 2025
    Ik had per ongeluk een typfout gemaakt…

    Ik had per ongeluk een typfout gemaakt bij de geboortedatum van mijn dochter, het probleem opgepikt door ROLF , hij stelde me gerust en heeft zo snel mogelijk geprobeerd dit probleem te verhelpen. Hij mag zeker in het zonnetje gezet worden ! Dankje wel voor de service

  • 19 October 2025
    2 keer per jaar boek ik een reis bij…Prijvrij

    2 keer per jaar boek ik een reis bij Prijsvrij en altijd is inorde en een fijne ervaring En hotels

TrustPilot

3.129 klantbeoordelingen

Blue Wave Suite
8.1
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 333, -
Checken