JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van Prijsvrij.be.
Selectum Noa Belek in Belek, Turkije | Prijsvrij

Selectum Noa Belek

Turkije - Turkse Riviera - Belek

Foto Selectum Noa Belek ***** Belek
8.5
Foto Selectum Noa Belek ***** Belek
Foto Selectum Noa Belek ***** Belek
Foto Selectum Noa Belek ***** Belek
16
Selectum Noa Belek
  • Gave glijbanen voor jong en oud
  • Bezoek alle restaurants en bars
  • Voor de kids een leuke minidisco
  • Ontdek de leuke sportfaciliteiten

Op zoek naar een gezellig resort direct aan het strand van Belek waar het hele gezin zich vermaakt? Het 5-sterrenhotel Selectum Noa Belek ligt pal aan zee en biedt alles voor een ontspannen zonvakantie. Neem een verfrissende duik in het zwembad terwijl de kinderen zich uitleven in het kinderbad of razendsnel van de waterglijbanen suizen. Met het ruime aquapark, diverse restaurants en een uitgebreid entertainmentprogramma hoef je je hier geen moment te vervelen. Overdag relax je op het strand of bij het zwembad en 's avonds geniet je van lekker eten en een gezellige sfeer. Dankzij de all inclusive formule staat er bovendien de hele dag iets lekkers voor je klaar. Klaar voor zon, zee en plezier? Ontdek de beste deals naar Selectum Noa Belek bij Prijsvrij!

Direct aan het strand van Belek met aquapark en glijbanen

Ligging in Belek

Selectum Noa Belek ligt direct aan het lange zandstrand van Belek met hier en daar wat kiezelstenen. Ideaal voor een ontspannen stranddag of een frisse duik in de zee. Het centrum van Belek ligt op circa 5 kilometer afstand. Hier vind je diverse winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Met een minibusverbinding ben je er bovendien zo.

Faciliteiten Selectum Noa Belek

In Selectum Noa Belek verblijf je in een groot resort van maar liefst 180.000 vierkante meter. Dit hotel bestaat uit een hoofdgebouw en meerdere villa’s. In totaal zijn er 598 kamers verdeeld over vier verdiepingen in het hoofdgebouw en twee tot drie verdiepingen in de villa’s. In de lobby vind je de receptie en een gezellige lobbybar waar je terechtkunt voor een drankje.

Voor een lekkere maaltijd kun je terecht in het buffetrestaurant of in een van de 2 à-la-carterestaurants met vis- en Mexicaanse specialiteiten (reservering vereist). Daarnaast zijn er meerdere bars verspreid over het resort. In de tuin ligt een groot zwembadlandschap met zonneterrassen waar ligbedden en parasols voor je klaarstaan. Voor extra waterpret is er een aquapark met 4 glijbanen voor volwassenen en 5 glijbanen voor kinderen (tijden gebonden). Ook op het strand kun je heerlijk ontspannen op een ligbedje. Verder beschikt dit hotel over winkels, een kapper (€), een discotheek en een amfitheater voor shows en entertainment.

Verzorging

Je verblijft in Selectum Noa Belek op basis van Logies, all inclusive en ultra all inclusive. Alle maaltijden worden geserveerd in de vorm van een buffet in het hoofdrestaurant. Daarnaast kun je dineren in een van de à-la-carterestaurants (reservering vereist).

Voor uitslapers is er een laat ontbijt tot circa 11.00 uur. Overdag kun je genieten van snacks en ijs op bepaalde tijden. In de middag staan koffie, thee en gebak voor je klaar. Ook zijn er 24 uur per dag lokale non-alcoholische en alcoholische dranken en een selectie internationale dranken verkrijgbaar. De minibar op de kamer wordt dagelijks aangevuld met water en frisdranken.

Kinderen

Ook aan de jongste vakantiegangers is gedacht in Selectum Noa Belek. Zo is er een miniclub voor kinderen van circa 2 tot en met 16 jaar waar leuke activiteiten worden georganiseerd (tijden gebonden). Daarnaast is er een apart kinderzwembad waar kinderen veilig kunnen spelen en spetteren. Babysitting is mogelijk op aanvraag (€).

Wellness

Toe aan wat ontspanning? Breng dan een bezoek aan de wellnessruimte van Selectum Noa Belek. Hier kun je heerlijk relaxen in de sauna of in het traditionele Turkse bad. Tegen betaling (€) kun je ook genieten van een jacuzzi of een ontspannende massage in het wellnesscentrum.

Sport en entertainment

Voor wie graag actief bezig is zijn er in Selectum Noa Belek verschillende sportmogelijkheden. Zo zijn er 2 tennisbanen waar je een potje kunt spelen. Tennislessen en baanverlichting zijn beschikbaar tegen betaling (€). Overdag organiseert het animatieteam leuke activiteiten en sportieve wedstrijden zoals beachvolleybal en aerobics. ’s Avonds kun je terecht bij het amfitheater voor entertainment en shows.

Kamers Selectum Noa Belek

De kamers in Selectum Noa Belek zijn comfortabel ingericht en voorzien van onder andere airco, minibar, telefoon, televisie, WiFi, kluisje, koffie- en theefaciliteiten, douche, toilet, föhn en een balkon.

Tweepersoonskamer (circa 25 m²): gelegen in het hoofdgebouw en geschikt voor maximaal 2 volwassenen en 1 kind.

Eenpersoonskamer (circa 25 m²): vergelijkbaar met de tweepersoonskamer maar te boeken voor alleengebruik.

Familiekamer (circa 50 m²): ruime kamer in het hoofdgebouw met een aparte slaapkamer en een woonkamer. Geschikt voor maximaal 4 volwassenen en 1 kind. Ook te boeken met zeezicht.

Villa kamer (circa 35 m²): gelegen in de villa’s en voorzien van een eenpersoonsbed of stapelbed. Geschikt voor maximaal 4 volwassenen en 1 kind. Ook te boeken voor alleengebruik.

Faciliteiten Selectum Noa Belek

Algemeen:
  • 598 kamers
  • Hoofdgebouw en villa’s
  • 4 liften
  • Receptie
  • Lobby
  • Lobbybar
  • WiFi
  • Restaurant
  • 2 à-la-carterestaurants
  • Bars
  • Zwembad
  • Aquapark met 4 waterglijbanen
  • 5 waterglijbanen voor kinderen (tijden gebonden)
  • Zonneterras
  • Strand
  • Winkels
  • Kapper (€)
  • Discotheek
  • Amfitheater

Sport en entertainment:
  • Animatieprogramma
  • Beachvolleybal
  • 2 tennisbanen
  • Tennislessen (€)

Kinderen:
  • Miniclub (2 tot en met 16 jaar, tijden gebonden)
  • Kinderzwembad
  • Aquapark met glijbanen

Wellness:
  • Wellnessruimte
  • Sauna
  • Turks bad
  • Jacuzzi (€)
  • Massages (€)

Zie jij jezelf al ontspannen aan het strand terwijl de kinderen van de glijbanen roetsjen? Boek snel Selectum Noa Belek en geniet van een heerlijke all inclusive vakantie onder de Turkse zon!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 5.9
  • Kindvriendelijkheid 6.6
  • Hygiëne 5.2
  • Faciliteiten 6.2
  • Kamer 7.6
  • Personeel 6.2
  • Eten & Drinken 5.3
  • Kwaliteit Bedden 6.6
  • Prijs/Kwaliteit 5.5
  • Selectum noa belek 22 oktober 2025
    8.0

    Prima vakantie gehad bij Selectum Noa Belek, heerlijk en kwalitatief goed eten. Heerlijk weer,mooie kamer maar alleen de douchedeur was smerig bij binnenkomst. Fijn dat je gewoon zo lang als je kunt kan blijven zitten voor de bar etc. Wisselend avondentertainment. Voor herhaling vatbaar;alleen de volgende keer dixhterbij de airport boeken vanwege lange transfertijd. Wel harde bedden met kleine lakens dat was een minpunt eraan.

    Lees meer
  • Het hotel ligt erg achteraf.En de Entourage is niet wat we gewend zijn van Turkije. 28 september 2025
    4.0

    Goed.Maar geen aanrader

    Lees meer
  • Slechte hygiene en voeding 01 september 2025
    2.0

    De schoonmaakdienst heeft de kamer niet te goei gekuist. Geen nieuwe lakens geplaatst. De voeding was slecht. We hebben het eten van vlees vermeden door de eerdere slechte reviews enkel dochter heeft chicken nuggets gegeten omdat ze niks anders at. Ze heeft voedselvergiftiging gekregen.

    Lees meer
  • Vreselijk ‘resort’ 31 augustus 2025
    2.0

    Dit ‘resort’ zou ik nog geen 3 sterren geven. Ja ‘resort’ tussen haakjes, want de faciliteiten zijn er zo beperkt dat je in menig hotel beter kan vertoeven. Restaurants die gesloten zijn omdat er geen chefs zijn, bestellingen die worden geannuleerd of je krijgt zonder overleg of communicatie een alternatief voor een gerecht omdat hetgeen je bestelt niet beschikbaar is (dit elke dag weer opnieuw) Een zogenaamd Twentyfour Seven restaurant wat bijna altijd gesloten is, wij hebben er in 12 dagen één keer kunnen eten, het restaurant staat vol in de zon en geen airco, glazen ramen dus het is werkelijkwaar een sauna waar je geen hap weg krijgt, het eten wat je er geserveerd krijgt is overigens gewoon het zelfde eten of resten van het main restaurant. Het main restaurant zal ik al helemaal geen woord aan vuil maken. Wij hebben gelukkig de turkse thuisbezorgd ontdekt en lieten eten bezorgen naar het resort. En wij zijn écht absoluut geen moeilijke eters en hebben meerdere resorts bezocht in Turkije echter nog nooit zo een slechte ervaring gehad. Kinderzwembad waar de roosters los op de bodem liggen wat voor gevaarlijke situaties heeft gezorgd, scherpe randen aan de zwembaden. Het is elke dag strijden om een ligbedje te vinden aan het zwembad, en voor 100 ligbedden hebben ze ongeveer 25 parasols, met een uv index van ongeveer 100.000. Ik zou niet alleen UV pakjes meenemen voor de kinderen maar ook voor jezelf want je kunt nergens de schaduw opzoeken, ja, op je kamer misschien! Housekeeping neemt de tip die je neerlegt mee maar maakt vervolgens de kamer niet schoon, wij kwamen ‘s avonds pas terug naar het resort en toen ik dit aangaf bij de receptie kreeg ik een ongeïnteresseerd brutaal antwoord ‘wat wil je nu precies dat ik doe?’ Hygiëne in de toiletten van het resort is bar slecht, ook kun je op het resort nergens maar dan ook echt nergens een verschoonhoek vinden om een baby te verschonen, bizar toch? En oh ja, als je niks heb met insecten (lees: kakkerlakken, mieren) is dit resort ook niet de beste keuze voor u. De eerste kamer die ons toegewezen werd lag vol muizenkeutels! Personeel is continu chagrijnig en zijn onder elkaar en tegen klanten continu aan het klagen over onderbezetting en schuiven alles af op ‘de baas’ Zo kan ik wel even doorgaan, maar ik steek er geen minuut energie meer in. Zonde van onze vakantie waar wij zo naar hebben uitgekeken en zo hard voor hebben gewerkt. Prijs kwaliteitsverhouding is louter uit balans, je krijgt absoluut geen waar voor je geld. Bespaar je je centen, er zijn veel kwalitatievere resorts beschikbaar tegen de zelfde prijs, resorts waar je écht kunt genieten van je vakantie.

    Lees meer
  • Vakantie 14 juni 2025
    10

    Heel mooi resort. Medewerkers allemaal even vriendelijk. Denken mee en zijn lief voor de kinderen. Top eten en fijne zwembaden. Direct aan het strand. Ligt wel afgelegen ,niet op loopafstand van een dorpje. Over de service van - de reisorganisatie - niet te spreken. Weinig tot geen reactie, niks is mogelijk en moeten alles zelf regelen. Gelukkig is hotel prima te bereiken via WhatsApp.

    Lees meer
  • 26 september 2024
    10

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • Mooi hotel 14 september 2024
    8.0

    Een mooi hotel met vriendelijk en behulpzaam personeel. We waren zowat de enige Nederlanders tussen grotendeels Russische gasten. Ruimschoots aanbod van eten. Helaas was het eten vaak lauw. Het zwembad is prachtig en het strand ook mooi ingericht met voldoende ligbedden en hemelbedden.

    Lees meer
Waarom Prijsvrij?
Best deal
De allerbeste Deals
Geen boekingskosten
Uitstekende klantenservice
Alle deals en acties op één site
Uitstekend
8.8
  • 05 maart 2026
    Vlotte site om je reis te boeken tegen…

    Vlotte site om je reis te boeken tegen een aantrekkelijke prijs.

  • 28 februari 2026
    Verschillende reizen geboekt

    Verschillende reizen geboekt, altijd in orde en scherpe prijzen

  • 27 februari 2026
    Ik ben ongelooflijk tevreden van de…

    Ik ben ongelooflijk tevreden van de pakketten die deze maatschappij steeds aanbiedt. Al meerdere malen gebruik van gemaakt en is steeds voortreffelijk!

  • 27 februari 2026
    Wij hadden prijsvrij via een kennis…

    Wij hadden prijsvrij via een kennis doorgekregen en ik moet zeggen wij zijn super tevreden. Alles is heel duidelijk en de communicatie na de boeking is prima. Uiteraard hebben wij een zeer correcte prijs gekregen voor onze reis. Mooie website ook.

  • 26 februari 2026
    Overzichtelijke site

    Overzichtelijke site, veel keuzemogelijkheden in verband met vluchturen, beste prijs.

  • 26 februari 2026
    Vlotte boeking voor uniek aanbod

    Na vergelijking met andere reisorganisaties had Prijsvrij.be veruit het beste aanbod voor de gekozen accommodatie. De boeking verliep zeer vlot en deze werd reeds na een kwartiertje bevestigd. Alle nodige uitleg over het verdere verloop werd ook onmiddellijk na de boeking overgemaakt.

  • 25 februari 2026
    De keuzewebsite is superhandig en zeer…

    De keuzewebsite is superhandig en zeer vlot te gebruiken. De reisinfo is ook offline raadpleegbaar. De prijs/kwaliteit verhouding valt altijd goed mee...

  • 24 februari 2026
    Prijsvrij is altijd in orde.

    Prijsvrij is altijd in orde. Beschrijving op website klopt met de beschrijving. Alles is geregeld.

  • 23 februari 2026
    Duidelijke foto’s

    Duidelijke foto’s, reviews en beschrijving van ons gekozen hotel.

  • 22 februari 2026
    Alles is vlot verlopen

    Alles is vlot verlopen. Dit is mijn 2de boeking bij Prijsvrij. Eerst reis was naar Mallorca. Als mijn volgende reis , naar Fuerteventura, even goed meevalt wordt ik zeker vaste klant.

TrustPilot

3.346 klantbeoordelingen

Selectum Noa Belek
8.5
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 406, -
Checken