Melia Sol Jandia Mar is een gemoedelijk appartementencomplex, vlakbij zee en op loopafstand van het centrum van Jandia. Naast het sfeervolle zwembad, zijn er leuke activiteiten voor jong en oud. In het hoogseizoen is er ook een kidsclub/miniclub. Verblijf in een ruim en comfortabel appartement, eventueel met zeezicht.
Het gemoedelijke Melia Sol Jandia Mar is in 1987 gebouwd en voor het laatst gerenoveerd in 1999. Het hotel beschikt over 294 kamers, verdeeld over 3 gebouwen met max. 3 verdiepingen. De volgende faciliteiten zijn aanwezig: een ontvangsthal met receptie, lift en een minimarkt. Er zijn 2 buffetrestaurants, een poolbar en bar. Er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar (onbewaakt). Daarnaast kan je gebruik maken van gratis wifi in de openbare ruimtes en op de kamers. Tegen betaling is er ook een openbare internetterminal en een wasservice beschikbaar.
Buiten in de tuin ligt het mooie zoetwaterzwembad dat het gehele jaar door geopend is. Parasols en ligbedden zijn gratis te gebruiken bij het zwembad, bij het strand zijn deze tegen betaling.
Melia Sol Jandia Mar heeft een centrale ligging vlakbij het strand, slechts 300 meter afstand. Het levendige centrum ligt op 1 km. Een bushalte bevindt zich op slechts 200 meter afstand. De luchthaven ligt op 80 km en het ziekenhuis op 85 km.
Jandia
3 sterren
De verzorging is mogelijk op basis van logies, logies & ontbijt, halfpension plus of All Inclusive.
Halfpension plus:
All Inclusive:
Overdag en in de avond worden er meerdere keren per week verschillende leuke (sportieve) activiteiten georganiseerd voor kinderen en volwassenen. Het animatieteam spreekt in ieder geval Duits en Engels.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
De appartementen zijn ca. 36-40 m² groot en beschikken over gecombineerde woon-/slaapkamer, aparte slaapkamer, zithoek, 1-pers. bed, slaapbank, badkamer met bad/douche, toilet en föhn, airconditioning (gratis), kluisje (gratis), satelliet-tv, telefoon, wifi (gratis), kitchenette met koelkast en vriezer en een balkon of terras (AP). 2x per week bedlinnenwissel, 3x per week handdoekenwissel). Ook te boeken als:
boeking verliep heel vlot. Heel duidelijk weergegeven wat te doen en eenvoudig op te volgen. Zonder veel boe of ba. TOP
zoals altijd een snelle afhandeling
het was voor de zoveelste keer een super ervaring.zoals overal kan er iets misgaan bij boeking en dit werd meteen rechtgezet door prijsvrij en zelfs mooie extra voordelen gekregen ook bij vluchtdelay ondergebracht geweest in zeer mooi hotel,echt top en vertrouwen meer dan waard!! wij boekten al vaak met deze dienst.
ik denk dat ik in 3 a 4 jaar tijd 7 of 8 keer een reis heb geboekt bij prijsvrij, waarschijnlijk omdat het zo goed meevalt om te een reis te boeken bij jullie, en alles netjes is geregeld.
Ik ben niet de beste in het boeken van vakanties. Daarbij heeft Prijsvrij mij enorm goed geholpen. Het is supermakkelijk om zowel vlucht als verblijf als transfer in 1 keer te boeken. Hierbij wordt dan ook rekening gehouden met jouw wensen als klant. Super tevreden over zowel de regeling voor boeking als de duidelijkheid die de website biedt. De mails die je achteraf krijgt over je dossiernummer en boekingsnummer zijn superduidelijk terug te vinden. Geen punten van verbetering!
Snelle, vlotte boeking/betaling en ontvangen reisdocumenten!
Heel content van prijsvrij, al meerdere keren bij geboekt. Echt een aanrader!
Ik raad Prijsvrij zeker aan! Mijn vlucht was geannuleerd en ze hebben heel snel een hotel en een nieuwe vlucht voor ons geregeld. Vriendelijk en professioneel personeel! Alles goed en vlot verlopen! Dankjewel Piet
Goeie vakantie gehad, helemaal niet waar over slechte reviews die ik gelezen had. Kamers zijn netjes en proper. Restaurant is uitgebreid en proper. Zwembad is groot met veel glijbanen. Shuttle bus gaat op tijd naar het strand en je wordt daar terug opgepikt.
Alles wees zich goed uit.
2.957 klantbeoordelingen