Melia Sol Jandia Mar is een gemoedelijk appartementencomplex, vlakbij zee en op loopafstand van het centrum van Jandia. Naast het sfeervolle zwembad, zijn er leuke activiteiten voor jong en oud. In het hoogseizoen is er ook een kidsclub/miniclub. Verblijf in een ruim en comfortabel appartement, eventueel met zeezicht.
Melia Sol Jandia Mar heeft een centrale ligging vlakbij het strand, slechts 300 meter afstand. Het levendige centrum ligt op 1 km. Een bushalte bevindt zich op slechts 200 meter afstand. De luchthaven ligt op 80 km en het ziekenhuis op 85 km.
Het gemoedelijke Melia Sol Jandia Mar is in 1987 gebouwd en voor het laatst gerenoveerd in 1999. Het hotel beschikt over 294 kamers, verdeeld over 3 gebouwen met max. 3 verdiepingen. De volgende faciliteiten zijn aanwezig: een ontvangsthal met receptie, lift en een minimarkt. Er zijn 2 buffetrestaurants, een poolbar en bar. Er zijn gratis parkeerplaatsen beschikbaar (onbewaakt). Daarnaast kan je gebruik maken van gratis wifi in de openbare ruimtes en op de kamers. Tegen betaling is er ook een openbare internetterminal en een wasservice beschikbaar.
Buiten in de tuin ligt het mooie zoetwaterzwembad dat het gehele jaar door geopend is. Parasols en ligbedden zijn gratis te gebruiken bij het zwembad, bij het strand zijn deze tegen betaling.
Jandia
3 sterren
De verzorging is mogelijk op basis van logies, logies & ontbijt, halfpension plus of All Inclusive.
Halfpension plus:
All Inclusive:
Overdag en in de avond worden er meerdere keren per week verschillende leuke (sportieve) activiteiten georganiseerd voor kinderen en volwassenen. Het animatieteam spreekt in ieder geval Duits en Engels.
Inbegrepen:
Tegen betaling:
De appartementen zijn ca. 36-40 m² groot en beschikken over gecombineerde woon-/slaapkamer, aparte slaapkamer, zithoek, 1-pers. bed, slaapbank, badkamer met bad/douche, toilet en föhn, airconditioning (gratis), kluisje (gratis), satelliet-tv, telefoon, wifi (gratis), kitchenette met koelkast en vriezer en een balkon of terras (AP). 2x per week bedlinnenwissel, 3x per week handdoekenwissel). Ook te boeken als:
Prijsvrij is altijd in orde. Beschrijving op website klopt met de beschrijving. Alles is geregeld.
Duidelijke foto’s, reviews en beschrijving van ons gekozen hotel.
Alles is vlot verlopen. Dit is mijn 2de boeking bij Prijsvrij. Eerst reis was naar Mallorca. Als mijn volgende reis , naar Fuerteventura, even goed meevalt wordt ik zeker vaste klant.
Reeds 5tal jaar op rij onze reis via prijsvrij geboekt en steeds zonder probleem. 1x wat onduidelijkheid voor een terugvlucht maar werd goed opgelost....
Klantvriendelijke website en je kan nog tegen een betaalbare prijs op reis.
Ik wou een zorgeloze vakantie en dat is exact wat ik gekregen heb. Ik kan echt niks negatief bedenken dus bedankt voor die mooie ervaring
Heel blij met deze website .. Al vaker leuke vakanties geboekt aan een voordelige prijs
Ik heb al meerdere keren een reis geboekt via Prijsvrij en elke keer verliep alles zonder problemen. Het boeken gaat altijd snel en eenvoudig, en de service is professioneel en behulpzaam in elke fase. Ik heb nooit onaangename verrassingen gehad — alle informatie was duidelijk en kwam volledig overeen met de aanbieding. Dit reisbureau is echt betrouwbaar en ik kan het met een gerust hart aan iedereen aanbevelen die een vakantie zonder stress wil boeken.
Op zoek naar een gepaste reis... ga naar Prijsvrij; alle reizen van A tot Z zelf regelen en aan de beste prijzen.
Alles was goed geregeld, we kregen de reisdocumenten goed toegestuurd en alles was helder en aanwezig. Ook de transfer van de luchthaven naar het hotel werd duidelijk beschreven, en was erg budgetvriendelijk. Prijsvrij had ook de beste voorwaarden voor exact hetzelfde aanbod, en we hebben niks gemist aan service. Wij waren dus zeer tevreden over de kwaliteit en de prijs! Enkel de transfer terug was niet helder voor ons en hebben we daardoor gemist.
3.336 klantbeoordelingen