Premier Inn London Greenwich is een middenklasse 3-sterren hotel in Londen. Het hotel behoort tot de welbekende Premier Inn keten. In dit hotel geniet je van een aangename vakantie.Het hotel wordt gemiddeld beoordeeld met een 8.8 door meer dan 432 reizigers. Bekijk snel de fotos en reviews van Premier Inn London Greenwich voor meer informatie. Boek jouw vakantie naar Premier Inn London Greenwich en geniet van een heerlijke vakantie in Groot-Brittannie!
Gratis streetart wandeling Londen (beperkt beschikbaar)
Fijn hotel in Greenwich
Comfortabele kamers
Goede uitvalsbasis
Behulpzaam personeel
Met de metro Londen door
Of je nu de historische hotspots wilt zien of even wilt uitrusten van de drukte, dit hotel is een geweldige keuze voor je stedentrip. Ontdek de winkels, markten en museums. In deze stad ben je nooit uitgekeken. En aan het eind van de dag kom je helemaal tot rust in de comfortabele kamers. Op naar een nieuwe dag en het lekkere Engelse ontbijt.
luchthaven Gatwick op ca. 67 km
luchthaven Heathrow op ca. 35 km
luchthaven London City op ca. 12 km
metrostation op ca. 300 m
treinstation London St Pancras op ca. 11 km
gratis wifi op de kamer
receptie
inchecken: vanaf 14:00 uur, uitchecken: voor 11:00 uur
Tegen betaling
publieke parkeerplaats, ca. GBP 12,00 per dag
ontbijtrestaurant
babybedje
officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
het hoofdgebouw heeft 6 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
2-persoonskamer, Standard Double or twin, 2-4 pers
Algemeen
tapijtvloer, airco, telefoon, gratis wifi en tv
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
1-persoonskamer, Standard, 1-1 pers
Algemeen
tapijtvloer, airco, telefoon, gratis wifi en tv
Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
Badkamer
badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
Zomer
Verzorging
logies en ontbijt
Engels ontbijt
Belangrijke informatie
honden niet toegestaan
boek je een pakketreis met de trein naar Londen? Dan boek je bij ons een Eurostar-ticket met zowel heen als terug een directe verbinding. Je stapt op in Amsterdam Centraal, Rotterdam Centraal of Brussel en zoeft rechtstreeks naar Londen St. Pancras. Het is belangrijk dat je 45-60 minuten voor vertrek aanwezig bent. De ticketcontrole sluit 30 minuten voor vertrek
er geldt vanuit de Britse overheid een verplichting om voor alle treinpassagiers aanvullende passagiersgegevens – Advance Passenger Information – te verstrekken. Wanneer je bij ons een treinpakket boekt, vragen we je om deze gegevens aan Eurostar te verstrekken. Bij je reispapieren staat een link naar de website van Eurostar om deze aanvullende gegevens in te vullen. Pas wanneer dit gebeurd is, wordt je treinticket vrijgegeven. Deze ontvang je direct vanuit Eurostar en niet vanuit TUI
reis je naar het Verenigd Koninkrijk dan is het belangrijk dat je vooraf elektronisch reistoestemming aanvraagt. Dien je aanvraag in via de website //apply-for-an-eta.homeoffice.gov.uk/apply/electronic-travel-authorisation/how-to-apply of via de ‘UK ETA app’. Vraag je deze reistoestemming niet vooraf aan, dan word je geweigerd op je vlucht, trein of boot of bij aankomst in het Verenigd Koninkrijk
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
More Inclusive
Wie op zaterdag met TUI in Londen is, ontdekt de trendy buurt van noord-oost Londen, Shoreditch. TUI trakteert! Je Nederlandse gids vertrekt elke zaterdag om 10.30 uur vanaf de 18e eeuwse Christ Church Spitalfields kerk die recht tegenover de bekende Spitalfields overdekte markt ligt op slechts 6 min wandelen van Liverpool Street Station. Vroeger was dit een vergeten buurt aan de buitenrand van de middeleeuwse stad. Ooit was het de woonplaats van de Joden en de wijk waar seriemoordenaar Jack the Ripper in de 19e eeuw 5 shockerende moorden pleegde. Houd je camera maar vast in de aanslag, want tegenwoordig versieren kunstenaars als Banksy en Obey de wijk met kleurrijke streetart en graffiti. Als je je stedentrip naar Londen boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om de Nederlandstalige wandeltour te boeken. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol.
Zeer makkelijk te boeken en klanten service is vriendelijk
Voorlopig zeer tevreden over aanbod overzicht en de prijs, moet nog afwachten hoe het verloopt als ik mijn documenten krijg maar verwacht dat het ook vlekkeloos verloopt. Ook info over mijn vakantie is zeer gedetailleerde.
alles is vlot en super geregeld :)
Achteraf willen omboeken en verliep vlot Goede omschrijving van het hotel en de activiteiten in de omgeving.
Voor de 2de keer een reis geboekt via Prijsvrij. Heel tevreden, zeer duidelijk. Veel goedkoper. Ook telefonisch gemakkelijk te bereiken. Zal zeker niet de laatste boeking geweest zijn!
Met wat hulp goed gevonden
We hebben al verschillende reisjes geboekt bij jullie iedere keer was het een succes.Je wordt steeds op de hoogte gehouden over alle ontwikkelingen ivm je reis . Het is super makkelijk en zeer vertrouwbaar . Voor ons komen er zeker nog verschillende reisjes bij
Alles is vrij duidelijk van A tot Z Ook de opties om bv een wagen bij te boeken, parking op de luchthaven vind ik allemaal een + punt alsook de onklopbare prijzen!
Alles gaat heel vlot en vlug Is goed uitgelegd
Zeer duidelijke website, gebruiksvriendelijk en altijd de laagste prijs! Wij zijn fan!
3.165 klantbeoordelingen